Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csigusz, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrének a fárasztó, stresszel teli nap után éjszaka pihenésre van szüksége. A Garnier Essentials Éjszakai regeneráló arckrém segíti a bőrsejtek regenerálódását. Természetes összetevőinek köszönhetően intenzíven táplálja, és regenerálja a bőrt. A gabonaproteinek és a növényi olajok segítik a bőrsejteket, hogy megújítsák energiaforrásaikat. A bőr hidratált, friss, és puha tapintású lesz.

fausztdori

2013. május 25.

Túl zsíros az arcomnak, nehezen szívódott be, másnap is érződött az arcomon. A terméket ráadásul télen használtam, amikor szárazabb a bőröm, bele se merek gondolni mi lett volna nyáron... Próbáltam elhasználni, de félúton sajnos a kukába landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Wish

2013. április 10.

Nagyon tömény, inkább zsíros krém, nem a vízhiányos bőrökre való.... A száraz bőrnél csak az érzést adja meg, hogy végre nem húzódik a bőr, de hosszú távon nem hidratál, csak ront a bőr állapotán. Én ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Berenice

2013. március 26.

Az enyém sötétkék tégelyben van, de szerintem csak a külleme más.
Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg, mert nem tudom az arcomra kenni.
Van valami a Garnier krémekben, ami rémesen irritálja az arcbőrömet.
De! A lábaimra egész jó, ezért megkapja az 1 db csillagot.
És a szaga...borrrzalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Az enyém sötétkék tégelyben van, de szerintem csak a külleme más.
Van valami a Garnier krémekben, ami rémesen irritálja az arcbőrömet.
De! A lábaimra egész jó, ezért megkapja az 1 db csillagot.
És a szaga...borrrzalom :(

somodiedo

2013. február 23.

Én is használtam ilyet, nekem is túl zsíros volt, és szintén fel sem szívódott reggelre. A krém megült az arcomon, és olyan fényes volt a fejem reggelre, hogy borzalom. Egyáltalán nem is hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

suvizsofi

2013. január 15.

Szerintem egy éjszakai krémnek nem feltétlenül kell nagyon zsírosnak lennie, illetve nem kell, hogy azt érezzem, hogy a bőrömnek ez túl sok. Számtalan éjszakai krém létezik, ami a bőrre kenve könnyűnek hat, mégis kellően hidratál és regenerál. Természetesen, ez bőrtípus függő is. Nekem is nagyon erős és zsíros volt ez a krém még télen is, a használat után nappal is éreztem, hogy az arra hajlamos részein sokkal zsírosabb az arcbőröm, mint szokott lenni. Én 1 hét után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Pandika

2012. augusztus 22.

Persze hogy zsíros, mivel éjszakai de reggelre maradéktalanul beszívódik és csodaszép sima , üde, kipihent lesz az arcod.... Én szerettem addig amíg egy bőrgyógyász nem mesélt arról , hogy éjszakára soha nem szabad bekenni az arcot mert az visszafogja a természetes éjszakai tisztulástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Orchid

2012. június 28.

Nem bírtam elhasználni, pedig nem egy nagy tégely. Iszonyatosan zsíros krém, pedig elsőre nem tűnt annak, de gyakorlatilag fel sem szívódik, így hiába éjszakai, nagyon zavart. Totál eltömítette a pórusaimat, az állam tele lett pattanással. Hatalmas csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Myristyl Myristate, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Stearate, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Sorbitan Tristearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Myristic Acid
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Isoeugenol, Linalool
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Butylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Chlorphenesin, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.