Garnier

Ár:   1843 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2011. szeptember 24.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 250 ml

Amelia

2017. május 8.

Sajnálattal láttam, hogy nagyon sokaknak nem felelt meg ez a testápoló. Én már évek óta használom, először a súlyos ekcémámra vettem, mert már semmilyen krém nem hatott és csodák csodájára ez teljesen elmulasztotta.Tény, hogy nehezen szívódik fel, de összességében megéri használni.Estére szoktam bekenni vele a kezem és másnap egész nap nem kell kenni semmivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

viktoriacsoke

2014. június 11.

az illata nem a legnagyobb kedvencem de egyszerűen mesés, könnyen kezelhető és iszonyú puhává varázsolja a bőröm, hamar beszívódik, sokáig hidratáltan tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

Oraculum

2014. március 8.

Fura az illata, az állaga nagyon folyós, az extra száraz bőrömön nem szívódik be maradéktalanul és drágának találom.
Semmiképp nem venném újra, az összetevői miatt sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Semmiképp nem venném újra, az összetevői miatt sem!

xipho

2013. december 1.

Jól hidratálja a száraz bőröm és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Jól hidratálja a száraz bőröm és az illata is tetszik.

Laura19

2013. szeptember 21.

Kellemes az illata, de nem egy nagy szám...
Nehezen szívódik be és ragacsos érzetet hagy maga után. A Nivea testápolók jobbak és olcsóbbak is. Egyszer nem volt rossz, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Kellemes az illata, de nem egy nagy szám...

matine91

2013. augusztus 14.

Ettől a márkától szigorúan csak a juharfa kivonatos piros testápolót vásárolom, valahogy mégis elcsábultam ezúton.
Sokkal sűrűbb állagú kence ez, kifejezetten tetszik, mert az extraszáraz bőröm pillanatok alatt hidratálja. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, ezért is kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

kalmaniki

2013. augusztus 12.

Egy tasakos mintát használtam el belőle, és borzasztó élmény volt. Piros foltok jelentek meg rajtam, vakaróztam, mint egy bolhás kutya, rögtön le is zuhanyoztam még egyszer, de még utána is fájt a bőröm kicsit. Nagyon rossz az "illata" és az állaga is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Rencsike02

2013. május 27.

Én nagyon megvagyok vele elégedve.Az Intensive 7 Days karitévajasa mellett ez is mindíg megtalálható a polcomon.Az illatát különösen szeretem,hidratálása is tökéletes,pedig extra száraz bőröm van,főleg a lábszáramon.Nem zsíros,könnyen beszívódik.Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

manocska81

2013. április 10.

Nem szeretem az illatát. Túlzottan a hidratáló hatásával sem vagyok megelégedve. Nem sok van már benne, ezt még elhasználom, de szinte tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Berniii

2013. április 1.

Szépen hidratál, viszont volt már, hogy elviselhetetlenül csípte a bőröm. Egyébként minden testápoláskor, amikor ezt a terméket használom, csípő érzést érzek,míg be nem szívódik teljesen a krém. Újra biztos, hogy nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.