Garnier

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2011. március 6.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Abertawe

2017. január 17.

Nekem szerencsére nem okozott irritációt, de különösebb eredményeket sem, bár hidratálásra megfelelő. Ár-érték arányban nem rossz, de nem fogom újra vásárolni. Mindenképp inkább a huszonéves korosztálynak megfelelő szerintem, később már kevés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Viks

2015. április 9.

Eleinte nagyon szerettem, puhává varázsolta a szemem alatti területet, és szépen hidratált. Huszonévesen nyilván nem a ráncok eltüntetése a célom, ezért erről nem tudok nyilatkozni, de mikor elkezdtem használni, esténként felkentem, reggelre gyönyörű, "kipihent" szemeket eredményezett. Aztán a tubus vége felé már egyre kevesebbszer mertem használni, ugyanis felvitel közben kicsit csípte a bőrömet, égető érzést hagyott maga után. Elfogyott azóta, de biztos nem veszem újra, keresek helyette valami mást, mert elég ijesztő volt, amit művelt az utolsó pár hétben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 4.

Nekem ez kis kence bejön. Három hónapja használom és még midig van belőle, ezt figyelembe véve nem kerül sokba. Szinte beszippantja a bőröm. Reggelre enélkül bedagadt szemmel ébredek, az apró ráncaimon is csökkentett egy kicsit. Tegnap vettem egy másik szemkrémet, ami szintén szemdagadás és ráncok ellen való, de reggelre feldagadt tőle a szemkörnyékem. Nálam a Garnier megkapja az öt pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 4.

manobeka

2014. január 25.

Még egyszer nem veszem újra, nem ér annyit, amilyen drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 25.

Még egyszer nem veszem újra, nem ér annyit, amilyen drága.

Daniella11

2013. november 11.

Ettől a krémtől piros, ekcémás lett a szemem körül a bőr, ilyet még azelőtt nem tapasztaltam, alig bírtam helyrehozni. Azóta kerülök minden Garnier kozmetikumot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

nutooka

2013. január 26.

Feszesítette a szemem alatt a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Feszesítette a szemem alatt a bőrt.

magnes

2011. május 21.

Nekem ez bejött. Kellemes az állaga, tökéletesen felszívódik, hidratál és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Hydrogenated Polyisobutene, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C13-14 Isoparaffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Laureth-7, PEG-20 Stearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Laureth-7, PEG-20 Stearate, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Citral, Octyldodecanol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).