Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Arckrém, normál és kombinált bőrre, aloe verával, 96% természetes eredetű összetevővel. Nem tartalmaz parabént, színezéket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Jelizz

2020. július 28.

Megint nem neztem meg a bortipust es ugy vettem meg (kulfoldon) nekem tegelyes kivitelezesu van meg. Konnyu krem , nagyon jo az illata hamar beszivodik. Puha leszz tole az arcom. Nem hidratal erosen , ugye a szaraz boromnek tobb kell. Errol nem a krem tehet, ettol fuggetlenul igy nyaron jo valasztas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

fdorottya

2019. június 13.

Az én zsíros bőröm nagyon kedveli ezt a zselét. Nem pattog ki tőle, gyorsan beszívódik, kellemes illata van. Az ára sem rossz.

Up: Sajnos pattanásokat okozott. Így elajándékoztam inkább! Nagyon jól indult a dolog az elején. Szépen hidratálta a bőröm. Aztán valami történt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

stefi90

2019. április 21.

Az első hidratáló krém ami úgy gondolom hogy bevállt nekem. Nem voltam jóban a Garnier termékekkel, de ez nagyon meggyőzött. Valaki nem tudja véletlen, hogy a Mülleren kívül hol lehet beszerezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Linda83

2019. március 18.

Imádás van :), általában Müllerben veszem (ha az online helyeket leszámítjuk), nekem is kevert bőröm van, nem okoz mitesszert, de hidratál, nem látszat hidratálást csinál, tehát nem szárad ki 1 óra múlva a bőröm (mint sok más hidratálótól). Ára szerintem nagyon olcsó más ilyen természetes anyagokat tartalmazó termékekhez képest. Mégegyszer imádom :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

citabes

2019. január 25.

Nekem is bevált az olajos bőrömre. Könnyed, sokáig ható hidratáló. Gyorsan beszívodik, semmi nyomot nem hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

anita

2018. november 30.

Szuper hidratáló, gyorsan és tökéletesen felszívódik, kényelmes rá sminkelni is! Reggel-este használom, az erős illatán kívűl nem tudok negatívumot mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Mese1111

2018. július 20.

Nekem ez a krém bejött. Pedig a Garnier krémekkel korábban inkább negatív tapasztalataim voltak. A 96% aloe ellenére nem ragad es könnyen felszívódik. Parabén, színezék és szilikon sincs benne. Csupa pozitívum. Lassan elfogy. De mindenképp veszek ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Honeyeva90

2017. október 20.

Száraz, túlérzékeny bőröm van. Pont annyira szívja be a bőröm, hogy nincs az a száraz érzés. Nekem pont erre van szükségem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak