Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

eszterszekely

2019. október 9.

Évek óta a rózsaszín kupakos basic változatot használom viszont egy valamit nagyon nehezen szed le és az a szempillaspirál. Erre ez tökéletesen alkalmas, könnyen és maradéktalanul eltávolítja VISZONT nagyon nem tetszik hogy utána olajos réteg marad a bőrömön akkor is ha lemosom. Ezt azzal hidaltam át, hogy a rózsaszín kupakossal áttörlöm az arcom mielőtt lemosom. Így tökéletesen működik. Az illata számomra kellemes, kissé levendulás-valami aromás citromos üdítő illatú elég intenzív és felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

vikiatank

2019. október 7.

Nagyjából leszedi a sminket, szennyeződéseket, szem környékén is lehet használni, érzékeny bőrűeknek is ajánlom. Az illata kellemes. Viszont olajos réteget hagy maga után. Ha Clean and Clear-es tonikkal lemosom utána az arcom, akkor kibújik a szög a zsákból, hogy hagyott még az arcomon szennyeződéseket. Én már csak szemkörnyék lemosására használom, arra megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Babooca

2019. augusztus 22.

Elég régóta megvan de még nem is véleményeztem. A kezdeti lelkesedés után hamar alábbhagyott a rajongásom. Erre szerettem volna lecserélni a Garnier kétfázisú szemfesték lemosóját, mert bár az tökéletes volt, de kivonták a forgalomból. Sajnos nem lett szerelem, mert a szemem könnyezik utána, nem tudja tökéletesen eltávolítani alapos arclemosás után sem a sminket a szememről, reggelre mindig fekete pacákkal ébredtem, ami hosszú távon nem tett jót a szemeimnek, sem a szempilláimnak. Sajnos olajos fátyol képződött a szememre, akárhányszor használtam. Így parkoló pályára került nálam és azóta is azon gondolkodom mit tudnék vele kezdeni. Nálam sajnos leszerepelt az összes Garnier micellás víz, a legjobb közülük számomra még mindig az argán olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

adapinks

2019. június 24.

A szőlős verziót cseréltem le erre a változatra. Az illata jóval kellemesebb.
Használat után tényleg hagy a bőrön egy könnyű, olajos réteget, amit gyorsan beszív a bőr. Ez jól jön akkor, ha alkalmanként kimarad az éjszakai hidratálás. Drogériás szinten egy egész jó kis micellás víz összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

A szőlős verziót cseréltem le erre a változatra. Az illata jóval kellemesebb.

sprefectesse

2019. június 1.

Eddig a kétfázisú Garnier lemosót használtam a smink leszedésére, de most megvettem ezt, mert úgy gondoltam, ha tudja ugyanazt, akkor fajlagosan ennek a nagyobb kiszerelése miatt jobb az ára.
És tudja, úgyhogy hurrá-hurrá :)
Utána mondjuk nyilván le kell mosni ezt is, de ezt eleve így terveztem, szóval engem nem zavar, hogy hagy egy kis réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

És tudja, úgyhogy hurrá-hurrá :)

Nikici05

2019. május 28.

Nagyon jó az illata, nekem bevált, tökéletesen lehozza a szememről és arcomról a vízálló sminket!
Nincs ragacsos, sem olajos érzés a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nincs ragacsos, sem olajos érzés a bőrömön.

Annabella0

2019. május 16.

Az illata jó és ennyi.
Maszatolja a sminket, nagyon nehezen szedi le. Panda szemek garantáltak :D
Olajos érzetet hagy maga után.
Nekem egyáltalán nem jött be, meg is bántam, hogy ezt választottam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Az illata jó és ennyi.
Maszatolja a sminket, nagyon nehezen szedi le. Panda szemek garantáltak :D
Olajos érzetet hagy maga után.
Nekem egyáltalán nem jött be, meg is bántam, hogy ezt választottam :/

Martu0508

2019. május 15.

A napi smink lemosására használom, és arra bőven megfelel. Amikor éppen szárazabb a bőröm, nem szoktam lemosni, hamar beszívódik a bőrömbe az olaj. Nem irritál, nem okozott pattanásokat és kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Ginatural

2019. április 24.

Nekem teljesen megfelel, a lényeg hogy nem csípi a szemem, igaz a spirált többszöri átmosásra hozza le, de a többi sminkkel megbírkózik. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Bettu

2019. április 14.

Nem rossz, nekem ugyanaz, mint a sárga testvére, még illatra is. Viszont ezekből az olajosokból olyan, mintha több kéne, hogy megfelelően lemossa a sminkem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)