Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

Tbettus

2020. június 23.

Tökéletesen teszi a dolgát, nem csíp, nem ment bele a szemembe, nem kente össze a kontaktlencsémet. Király!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

ildikomuzsik

2020. június 22.

A rózsaszín változatot haszáltam régebben, így gondoltam, ez is be fog jönni. Sajnos nem, rettenetesen csípte a szemem, könnyeztem tőle brutálisan, valamint egy furcsa plusz filmréteget hagyott a bőrömön. Egyébként a sminket tényleg leszedte, nem kellett túlságosan sokáig dörgölnöm a szememet se, hogy a vízálló spirált levigye, de az utána percekig tartó könnyezés sajnos nem jó. Továbbadtam egy barátnőmnek, akinek viszont nagyon bevált, így lehet, hogy csak az én bőröm és szemem nem tudta elviselni. 3 csillagot kap, mert a sminket tényleg szépen leszedi. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

esiorsi

2020. június 17.

Kontaktlencses vagyok és ennel meg tudom csinálni hogy míg benn van a lencse úgy mosom le a szememrol a sminket, nem csípi, fel is van tüntetve rajta hogy lencsét viselők is alkalmazhatják. A rózsaszín testvérével sajnos ezt nem tudtam megcsinalni, majd elhasználom valamire azt is. De ez nagyon nyerő nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

DorothyHK

2020. március 12.

Korábban a rózsaszín testvérét használtam, de mivel beszereztem egy lerobbanthatatlan vízálló szempillaspirált, kénytelen voltam valami új opció után nézni. Először nagyon megörültem, hogy milyen szuperül lehozza a spirált, és nem is zavart az olajos állaga sem, ugyanis hamar beszívódik a bőrbe, nem hagy olajos érzetet. Az utóbbi időben (kb a termék felénél járok) viszont azt véltem felfedezni, hogy borzasztóan szárítja a bőröm. A szemem környéke például úgy elkezd feszülni hogy szinte már sikít az éjszakai regeneráló olajamért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Zsan21

2020. március 4.

Ár/érték aránybán teljesen jó kis termék, nekem kifejezetten jól lehozta (dörzsölés nélkül) a szempillaspirált illetve egyéb sminkeket. Használata után mindig átmosom az arcomat egy arclemosóval is ( most PC Resist Cleanser). Mióta elfogyott ez Biodermát próbálgatok, de nem érzek nagy különbséget - csak árban....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

klilii

2020. január 26.

Nagyon szeretem a Garnier micellás vizeit, ezt egyszer glamour napon vettem(mondjuk mindig akkor veszek,így van itthon belőle plusz 2-3db) előtte mindig csak a rózsaszínjét használtam, de ez pluszba nem csak tisztit valahogy puhítja is a bőrömet, azóta ezt is veszem ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Barbara311

2020. január 25.

Kicsit én is félek hogy a kék lötyi gyorsabban fogy de ennek ellenére nagyon szeretem, mióta használom kevesebb gyulladás van az arcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

RCC

2019. november 24.

Az elején tartottam tőle, hogy a kék "lötty" hamarabb lefogy mint ahogy elhasználom a terméket, de szerencsére nem ez történt. Kb 1 év alatt sikerült elhasználni, habár nyáron nem sokat sminkeltem. Az elején nem szerettem, többször is sikerült belemennie a szemembe és csípett meg elhomályosította a látásom az olaj miatt, de egész jól lehozta a sminket. Ezt egyelőre újra nem vettem, helyette 2 másikat próbálok most ki (az egyik szintén Garnier kétfázisú, az argánolajas, valamint egy a Mixától), de ha más nincs ezt is szívesen használnám tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

laura0088

2019. november 16.

Nagyon szeretem évek óta használom. Felváltva veszem a garnier argán olajos micellás vízével, mindkettőnek nagyon jó az illata és dörzsölés nélkül leszedik a vízálló sminket is. Pozitívum még hogy mindkettő használata után jó puha lesz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

okroseva

2019. november 7.

Nahát-nahát! Mivel könnyezget a szemem így ősszel, masszívabb spirálokat kenegetek, nem kifejezetten vízállót, de masszívat.
A top 5-ös bejegyzés után vettem meg, és milyen jól tettem, köszike az ajánlást, lányok!
Szépen leszed mindent, hatékony, ennél fogva gazdaságos is. Ja, és ha véletlen belekenem a szemembe, nem vesztem el a látásom átmenetileg sem.
(mint egy kafa kis olajos lemosónál)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

(mint egy kafa kis olajos lemosónál)

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)