Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

Rean519

2021. március 16.

A tartósabb rúzsokra és Vízálló szempillaspirálra használom, szépen lehozza, de hagy egy réteget, amit utána géles lemosóval úgyis leszedek. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Csipetke

2021. február 5.

Szépen tisztít nem csípi sem az arcom sem a szemem. Viszont nekem is lett tőle egy hatalmas pattanásom. Szerintem tőle van mert minden mást már régóta használok. Viszont a bőröm puhább tőle. Szépen leszedi az erősebb sminket is. Maradok a megszokott micellás vizemnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Asztraia

2021. február 5.

Elhasználtam egy teljes flakont, tetszik nagyon az illata, szépen leszedte a sminket, így be is ruháztam egy másik flakonra.
De....a második használatánál észrevettem, hogy egyre jobban csíp és a szemem körül kipiroslik a bőr.
Eleinte nagyon megszerettem, de most már nagyon nem szeretek vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Eleinte nagyon megszerettem, de most már nagyon nem szeretek vele dolgozni.

Kisviola

2021. január 21.

Sajnos nekem nem vált be!
Lehet velem van a baj,de rettenetesen csípi a szemem és alapjáraton nem vagyok pattanásos,de feltehetően ettől megjelent jó pár darab az arcomon.
Kár érte,mert jol leszedi a sminket es imadom az illatat illetve az állagát,de mivel borzalmasan néz ki a fejem tőle,ezért 2-nel tobb csillagot nem adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Sajnos nekem nem vált be!

olahnemese

2021. január 13.

A Garnier micellás vizek közül ez a kedvencem! Nekem nagyon tetszik az illata, tökéletesen leszedi a sminket, nem csípi a szemem. Az olajos réteg kifejezetten bejön, a bőröm teljes mértékben beszívja, ezáltal hidratálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

lszabinaa

2020. december 25.

Szépen leszedi a vízálló sminket, nem bántja a bőrt. Az illatától viszont én rosszul vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Sterc

2020. december 9.

Nekem teljesen bevált. Simán leszedi a vízálló sminket is, kellemes illata van, bar érzékeny bőrüeknek az összetevők és a parfüm miatt valószínűleg nem fog bejönni. Amúgy tényleg mintha ápolná a bőröm mert használat után mindig puha és pattanásos sem leszek tőle ahhoz képest hogy olajos ami jó pont. Igaz, hagy maga után olajos réteget, de egy olajos lemosónál nem tudom hogy mire számít pár hölgy. Ezt le kell utána mosni, nem olyan mint a rózsaszín vagy a zöld társa.

Update: Hm, bár nem utáltam meg mert tényleg szépen tisztít, viszont pattanásokat véltem felfedezni használata után, ezért levonok 1-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

alekszandra00

2020. október 13.

Bár nem viselek kontaktlencsét, ezt kaptam le a polcról micellásvíz hiányomban.
Nem vagyok nagy micellásvíz rajongó, nem válogattam sokáig, nem is vártam hogy majd nagy öröm lesz használni, de első használat után csak pislogtam, hogy hogy lehet ilyen jó egy micellásvíz, mellesleg nem is vagyok nagy Garnier rajongó. Eddigi micellás vizeim közül evvel szedhető le legkönnyebben a smink, szememet egyáltalán nem csípi/irritálja, és ami a legmeglepőbb, isteni illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Bár nem viselek kontaktlencsét, ezt kaptam le a polcról micellásvíz hiányomban.

szafficska

2020. szeptember 29.

Az eddig használt micellás vizek mind csípték a szemem, ez viszont egyáltalán nem. Kellemes illata van, könnyen leszedi a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Tbettus

2020. június 23.

Tökéletesen teszi a dolgát, nem csíp, nem ment bele a szemembe, nem kente össze a kontaktlencsémet. Király!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)