Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Demonshadow

2022. március 15.

A második flakon végén járok, és biztos, hogy harmadszorra is újraveszem. Eddig elég negatív tapasztalataim vannak a márka termékeit illetően, de ez valóban betartja azt, amit ígér. A sminket nagyon könnyen leszedi, a szempillaspirált szintúgy. Lehet, hogy utóbbit nem egy simítással, mint a reklámban, de eddig még sosem gyűlt meg vele a bajom. Nem szárít, nem okoz pattanásokat (legalábbis nálam, de tudom, ez egyénfüggő). Az illatával nincs bajom, az olajos érzet se különösen irritál, ha mégis, akkor utána egy egyszerű arcmosással eltüntethető. Azonban vigyázni kell, hogy megfelelő mennyiségűt vigyünk fel a vattára, ellenkező esetben a szempillaspirál lemosásakor könnyedén juthat a szembe. Ami így viszont tud irritálni... Csak utóbbi miatt mínusz egy csillag, amúgy újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

poszike22

2021. december 12.

Nagyon jó micellás víz, könnyen eltávolítható vele akár a vízálló szempillaspirál vagy a tartós rúzs is, nem szárítja ki a bőrt. Nagyon szeretem. Nem okoz bőr irritációt. És ahogy ígéri kontaktlencsét viselők számára is teljesen megfelel, nem okoz problémát a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

Mariann91

2021. november 25.

Az illata szuper és nem hagy olajos réteget, cserébe még a nem vízálló szempillaspirált is vakarni kell vele. A Cien (Lidl) lemosója simán megbirkózott ezzel a feladattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

klisa

2021. október 26.

Szépen leszedi a sminkemet és nekem egyáltalán nem irritálja a bőröm. Az egyetlen ok amiért 4 csillag, hogy hagy egy olajos érzetet maga után, bár ez gondolom a legtöbb kétfázisúnál így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Benedetta88

2021. szeptember 21.

Megjelenésekor, jó pár évvel ezelőtt próbáltam ki. Kiváncsi voltam a kettős formulára. A sminket maradéktalanul leszedte, viszont a szememet és szemkörnyékemet irritálta. Talán ez volt az utolsó drogériás próbálkozásom a micellás vízek terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

piroslili

2021. augusztus 16.

Hatalmas csalódás, nem viszi le a sminket. Visszatérek a balzsamokhoz vagy olajokhoz mert ez megőrjít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

RKBrigi

2021. július 12.

Kipróbáltam ezt a terméket is nekem a sárga kétfázisú Garnier szebben lehozta a sminket, nagyobb különbséget nem vettem észre a kettő között. Végül nekem a két lépcsős arclemosás sokkal jobban bevált, mint a kétfázisú lemosók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Manna_87

2021. május 15.

Minden sminket azonnal leszed, jól tisztít és nem lesz fényes vagy feszes utána az arcbőr. A szem környékére is szuper, nem csíp, érzékeny szeműeknek is ajánlott. Én nagyon szeretem, ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Rean519

2021. március 16.

A tartósabb rúzsokra és Vízálló szempillaspirálra használom, szépen lehozza, de hagy egy réteget, amit utána géles lemosóval úgyis leszedek. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Csipetke

2021. február 5.

Szépen tisztít nem csípi sem az arcom sem a szemem. Viszont nekem is lett tőle egy hatalmas pattanásom. Szerintem tőle van mert minden mást már régóta használok. Viszont a bőröm puhább tőle. Szépen leszedi az erősebb sminket is. Maradok a megszokott micellás vizemnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)