Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

Ár: 1000 Ft , Eladó: angelscrime
Állapot: Párszor próbált (kép szerinti mennyiség van benne), Helyszín: Budapest, fizetés: --
kamillakovacs

2019. március 9.

Eddig a rózsazsín üveges érzékeny bőrre való változatot használtam, de amikor láttam hogy kidobtak egy érzékeny szemre való terméket is, azonnal ki kellett próbálnom... de sajnos nekem is vegyesek az érzéseim. Először is a sminket szerintem jól leszedi, viszont sajnos a szemsmink lemosása után a szemem környéke kipirosodik tőle. Ezt abszolút nem értem hiszen pont erre lenne jó ez a termék.... Valóban hagy egy vékony olajos réteget a bőrön, engem ez nem mindig zavar, sőt néha mintha kicsit hidratáltabb lenne a bőröm emiatt, az olajos érzet nekem viszonylag hamar megszűnik de van hogy inkább áttörlöm az arcom egy másik micellás vízzel is. Szóval nehezen jutok dűlőre ezzel a termékkel kapcsolatban, de azt hiszem maradok a jól bevált rózsaszín változatnál.

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Veronika1

2019. március 3.

Fhu kínzás volt ezzel a termékkel a sminket leszedni!

Veronika1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Fhu kínzás volt ezzel a termékkel a sminket leszedni!

cicukacukika

2019. február 20.

Borzasztó olajos, és egyáltalán nem távolítja el a sminket, csak hosszas dörzsölés és áztatás árán. Az illata finom.

cicukacukika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Vivienn13

2019. február 11.

Nagyon megörültem mikor végre hozzájutottam,de nagyon nagy csalódás volt.
Hiába teszek keveset a vattapamacsra, annyira zsíros érzetet hagy az arcon hogy eszméletlen.

Vivienn13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Nagyon megörültem mikor végre hozzájutottam,de nagyon nagy csalódás volt.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy kontaktlencséseknek kifejezetten ajánlják. Leszedi jól a sminket, az arcom nem pattog ki tőle, nem hagy zsíros érzetet.
Nem tudom, valahogy mégse az igazi

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem tudom, valahogy mégse az igazi

bogi19

2019. január 24.

Mindent tökéletesen leszed, sokkal jobban szeretem mint a sárga változatát. Nem okozott irritációt, teljesen meg vagyok vele elégedve.

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

BeataK

2019. január 15.

Sajnos nem olvastam el jól a leírását és csak a kipróbálásnál derült ki számomra, hogy ez bizony olajos. Szóval sejthető volt, hogy nem lesz a kedvencem, de gondoltam, majd a szememre elhasználom. Sajnos nekem ott sem vált be, csípett és nem hozta le az összes sminket. Egyedül az illata, ami tetszik. Talán egy nagyon száraz bőrön jobban teljesít. Zsíros bőrűek ne próbálkozzanak vele!

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Laramara

2019. január 11.

Nagyon olajos, már bánom, hogy megvettem, mert sosem akar elfogyni.

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nagyon olajos, már bánom, hogy megvettem, mert sosem akar elfogyni.

bkate4

2019. január 11.

Tettem egy próbát ezzel a kétfázisú micellás vízzel, de nekem nagyon nem vált be. Olajos filmréteget hagy a bőrön és a szemsmink eltávolításánál csíp és maszatol. Elhasználom, mert kidobni nem akarom, de alig várom, hogy végre elfogyjon. Nem ajánlom, nem venném újra.

bkate4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

nagyheni92

2019. január 11.

Fuuuhhh, márvagy jó 2 hete használom mindennap szinte és imádom 🖤 eddig csak a sárga színű, kétfázísú micellás víz testvérét használtam. Azt is imádtam, idáig. Mivelhogy az nekem kicsit nehezebben hozza le a sminket és egy nagyon vékony olajos réteget a bőrömön. Ez meg semmi! Ugyanúgy sminkelem magam (magyarán elég erősen festem ki a szemem, de az arcomra + a számra soha semmit) és könyebben lehozza a sminket, mint a sárga! Nekem a világos kék szemem van és semmi irritációt nem érzek, hanem inkább fellélegzik az arcbőröm, hogy kicsit megszabadítottam az utcai kosztól + a sminktől. Áttérek erre, engem nagyon meggyőzött, mindenkinek ajánlani tudom

nagyheni92

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)