Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó gél zsíros és kombinált bőrre zöld tea kivonattal, 96% természetes eredetű összetevővel. Nem tartalmaz parabént, színezéket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kuro

2020. augusztus 5.

Adelevagyok mindent leírt, amit én is le akartam ezzel a termékkel kapcsolatban.
Plusz tipp érzékeny/olajos/kombinált bőrű embereknek: hatásosabb lehet egy sensitive, mindenmentes lemosó, mint bármi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

asdf27

2019. szeptember 4.

A tesomnak a grape extract verziója van meg,ki is próbáltam 1-2 alkalommal, de nem győzött meg mert ez is szarit sajnos. Neutrogena hidrogén boost jobban bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

adelevagyok

2019. június 14.

Azt hiszem, 999 forintért rendeltem még a Notino-ról január végén.
Január végétől majdnem minden nap 2x használtam, most fogyott el. Őszinte leszek, a Garnieres micellás vizek óta kicsit többet várok egyes Garnier termékektől, pedig ennek a terméknek köze sincs a micellás vizeknek.
Az illata rendkívül tetszik nekem, illetve a csomagolása is praktikus, pumpás kiszerelésű.
Aztán nagyjából ennyi a pozitívum. Nekem szárította nagyon a bőrömet, használata után, húzódó, kellemetlen érzést hagyott maga után, holott szerintem elég jól megtisztította az arcomat és felszívta a felesleges zsírt róla. De mégis, a húzódó érzés nekem nem igen jött be, így nem is használtam felhőtlen örömmel. Főleg, hogy minél jobban kiszárította a bőrömet, annál inkább zsírosabb lett az arcom.:(
Elhasználtam, de újra nem fogom venni, hiszen 999 forintért majdnem kettő arclemosót tudok venni, ami talán még jobb is ennél.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Azt hiszem, 999 forintért rendeltem még a Notino-ról január végén.

kottazur

2019. május 14.

Kicsit szárít, cserébe szépen tisztít és jó illata van. Ára is tök jó, lehet hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

idonthaveaname

2018. december 17.

Nagyon jól tisztít, kevés elég belőle, nem bántja a bőrömet, finom illatú. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Csengiful

2018. október 30.

Olyan finom az illata, mindig megszomjazom egy kis zöldteára használat közben.. :D A bőrömet szépen tisztítja, nem húzódik vagy viszket tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid