Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picurcica, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Fedezd fel egy hétnyi szérum erejét egyetlen kendőmaszkban. NYUGTATÓ MASK KAMILLA + + HYALURON SAV+ HIDRATÁLÓ SZÉRUM.
Száraz és érzékeny bőrre. Hidratált, nyugodt bőr feszülő érzet nélkül.

anitaaa04

2019. október 11.

Én eddig két alkalommal használtam. A javallat ellenére 30 percig hagytam fent az arcomon, szerencsére semmi csípő érzést nem váltott ki nálam. Miután levettem hagytam, hogy beszívja teljesen a bőröm a hidratálót. Másnap reggelre hihetetlenül puhának és hidratáltnak éreztem az arcomat. Viszont, két dolog miatt érdemel csak két csillagot a termék. Először is az ára miatt, másrészről pedig azért mert ha a használat után 2 nappal felvittem az arcomra a megszokott hidratálómból akkor pár perccel később mintha radíroztam volna, darabokban jött le a krém a bőrömről. Ha akciósan vagy egy kicsit olcsóbban is hozzá lehet majd jutni a közeljövőben akkor még lehet, hogy adok neki egy újabb esélyt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.

Carson32

2018. december 18.

Sokra nem nemtem vele! Drága is és iszonyat mennyiségű krém van a gézen. Az elején nem is tudtam mit kezdeni vele. Nem nagyon illeszkedett az arcomra, mert még a hajamra is jutott belőle. Szóval végül inkább csak kenegettem a krémet az arcomra. Úgy viszont egész jó hatással volt a bőrömre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

pMichelle

2018. július 27.

Először is, rengeteg anyag van benne, bőségesen tocsog. A kivágások egész jók, szépen fel lehet illeszték az arcra.
A zsíros bőrömbe bejutatta azt a nedvességet amire szüksége van. A piros részekkel nem kezdett semmit. Az elején picit csíp de gyorsan elmúlik. Én fél órát pihentem vele. A miteszerek és pattanások nem gyulladnak be tőle másnapra.
A megmaradt anyagot nem kell kidobni. Áttéve kis dobozba szérumként fel lehet használni később.
Újra nem venném, inkább mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Újra nem venném, inkább mást fogok kipróbálni.

Teszter03

2018. június 17.

Semmi különöset nem tud. Eléggé nedves, hidratál picit, de ennyi. Ezzel szemben a vele egy árban lévő Neogences maszkok ennél fényévekkel jobbak. Egy próbát talán megér, de ne ettől várd a csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Ramada86

2018. április 17.

Nem rossz, de túlárazott!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nem rossz, de túlárazott!

Yette

2018. március 19.

Az első fátyolmaszkos tapasztalatom.
Mikor kinyitottam meglepődtem mennyi anyag is van a maszkba. Felhelyezése könnyűnek bizonyult és szépen fent is maradt az arcon.
Amit furcsálltam hogy enyhén bizsergető érzést nyújtott (nem irritálta az arcomat). A maszk levétele után igen sok szérum maradt az arcomon aminek nagy részét bele masszíroztam.
A maszk után az arcom teltebbnek és fezsebesebbnek érződött, de másnapra már semmi hatását nem éreztem a maszknak.

Kíváncsiságból szerintem még kipróbálom másik két társát is, de jelenleg nem érzem magamban a lökést arra hogy őt újravegyem, Nem volt rossz, de szerintem találok számomra megfelelőbbet ha szétnézek a drogériákban/online.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Az első fátyolmaszkos tapasztalatom.

BunnyFluff

2018. február 10.

Imádom, általában ha nem használok éjszakai krémet másnapra piros foltok lesznek az arcomon, más mondjuk nem veszi észre csak én de ez éppen elég :D Mostanában nem nagyon volt kedvem alvás előtt kenegetni az arcom, úgyhogy elég rossz állapotban volt a bőröm de ez segít rajta, én is fél órát szoktam fent hagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

fanniki

2018. február 5.

Idén nagyon bejöttek a divatba a fátyol maszkok. Többet is kipróbáltam, de nekem csak a Garnier vált be. Jól hidratálnak, babapopsit varázsolnak az arcbőrből. Szuper érzetet ad, és a smink is szebben mutat. Általában 30 percet szoktam fent hagyni, nekem nem szokott elég lenni a 15 perc :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

DianeD

2018. január 20.

Mivel a Rossmannban nem találtam a kedvenc Rival De Loop hidratáló maszkom már egy ideje, de az arcom igényli a heti egy maszkot, ez lett a pótlása. Szereti a bőröm, még az öcsém is rákattant, ő is nagyon szereti használni (nekem ez, a kamillás vált be, neki pedig a kék, aqua bomb). Ha találnék még a Rival De Loop maszkból, egyértelműen abból vennék, jobban szerettem, és az ára is csak fele annyi, de ha ráfutok éppen egy leárazásra, akkor megéri. Este használom, másnap reggelre pedig gyönyörű, kisimult és puha a bőröm. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, mert az olcsóbb társai is tudnak ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

SzL

2018. január 6.

Kipróbáltam szerette a bőröm, átlagosan hidratált. Jó sok folyadék van benne így nem egy épphogy nedves maszkot kell az arcunkra ami számomra pozitív. Nekem nem égette az arcom nem csípte. Annyira nagy különbséget nem vettem észre közte, és mondjuk csak egy 200 ft-os maszk között. Átlagos kis maszknak mondanám, 1-1 alkalommal szívesen használom, ha úgy adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1