Garnier

Ár:   665 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

A haj könnyen kifésülhető és friss, anélkül, hogy elnehezülne. Haja kellemes illatú.

sailorluna

2018. augusztus 10.

jobban bevált, mint a samponja. csak a száraz végekre kentem, az állaga kicsit nehéz, szép volt tőle a hajam, de semmi extra. az összetétele sajnos nem túl jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

cicaslany91

2014. november 28.

Nem rossz balzsam, a samponjával együtt használom :) Könnyen fésülhető a hajam utána, de az illata számomra férfias :/ Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

clau1708

2013. április 5.

tényleg nem neheziti el a hajat és ápol is de sajnos az én hajamnak ez kevés. valahogy nem lesz tőle olyan puha és fényes mint más balzsamoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

esztojas

2013. január 17.

Egyáltalán nem zsírosodott tőle a hajam, pedig a tövére is tettem. Bár így télen nem ezt használom, mivel a nagy hidegben nekem ez egy kicsit kevés, de egy nyári balzsamnak tökéletes. Fényes és puha hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

creammaniac

2012. november 6.

Isteni illatú, gazdaságos, nagyon jó balzsam! A gyorsan zsírosodó hajamra is tökéletes, nem nehezül el utána, puha és illatos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

mGréti88

2012. november 4.

Amióta reklámozták tv-ben, azonnal megvettem. És nem bántam meg. Épp annyira kell kinyomni a tubusból, amennyire hosszú és csomós a haj, könnyen kifésülhető és nem nehezíti a hajam, alíg zsírosodik, és nagyon jó illata van!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

ency091

2012. június 13.

Tényleg nem lesz nehéz a haj tőle, de attól még ellátja a feladatát, tehát puhává és fésülhetővé teszi. Az illata a samponéval megegyező citrusos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Antioxidánsok: Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract

Kaolin 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.