Garnier

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2019. április 9.

Kategória:   Samponok

A fényes és selymes hajért

A fénytelen haj számára kifejlesztett új recept a tisztító tulajdonságairól ismert levendulát a selymességet és ragyogást adó rózsával* egyesíti. Eredmény: A haj fényesen ragyogó és puhább tapintású.

*A növények származási helye Provence. Kivonat.

Zsuzzia

2019. április 9.

Imádtam, kár hogy nem lehet már kapni. Finom volt az illata. puha lett tőle a hajam. Az egyetlen negatívum amit el tudok róla mondani az az, hogy hosszútávon szárította a fejbőröm. Amikor ezt észrevettem, nem vettem többet, viszont addig nagyon sokszor újravettem. 4/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

persephone

2019. március 19.

Az illatát szerettem, viszont a hajamnak nem tett jót. Száraz lett tőle, és jobban, láthatóbban töredezett. Átálltam a mézes bothanic therapyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

MissSejla

2018. december 9.

Nagyon szerettem az illatát. Kicsit szárította a hajam, ennek ellenére párszor ujravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

dmnvvn

2018. december 4.

Kellemes illat, viszont Nekem zsírosította a hajam, így elajándékoztam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Kellemes illat, viszont Nekem zsírosította a hajam, így elajándékoztam!

GazdiMami

2018. június 1.

Levendularajongóként kipróbáltam. Az illata nekem is a hajamon érződik utána is, és kevésbé zsírosodik. A fényesítő hatását nem tapasztalom, talán mert zsíros fejbőrű vagyok. Ezzel együtt rendben van a termék, bár még mindig keresem az igazit a samponok között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 1.

GoldTree

2018. február 2.

Olyan semmilyen. Nem is jó, nem is rossz. Az illata nem tetszik, és már másnap zsíros tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

mona82

2017. december 4.

Csakis az illatáért vettem meg ,mert az isteni!Az én hajam semmi extra,így nagy elvárásaim nincsenek egy samponnal szemben,de ebből kevés kell,nem kócol,nem zsírosít.Az illata tett függővé,egy szelet Provance :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

sarahsbeautyblog

2017. október 1.

Mivel levendula és rózsa mániás vagyok, természetesen be kellett szereznem a balzsammal együtt:) Hatását tekintve teljesen átlagos sampon, nem lett fényesen ragyogó a hajam, viszont balzsammal együtt puha és könnyebben kifésülhető. Az illata miatt mégis ragaszkodom, már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Enci76

2017. június 30.

Nem csodaszer, de amit ígér, azt teljesíti, főleg ha a balzsamjával együtt használom. Nem bántam meg, hogy rá esett a választásom.Azt szeretem benne, hogy még sokáig érzem az illatát a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

KincsoKapusi

2017. június 30.

Az illata nagyon kellemes, nekem a mosás után is benne maradt a hajamban az illata, dicséretet is kaptam rá. :)
Nekem egy próbát mindenképp megért, az ígért hatásokat én észleltem, selymes, szép, puha és az előbb is említettem, hogy illatos lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>