Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Negrilia, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Az élettel teli és könnyed hajért

A normál haj számára kifejlesztett új recept a tonizáló tulajdonságairól ismert rozmaringot az antioxidáns hatásáról ismert olívaolajjal* egyesíti. Eredmény: Haja tiszta, könnyedebb és egészségesen ragyogó.

*Az olajfalevél származási helye Provence. Kivonat.

bianka670

2017. március 7.

nagyon jól habzik és az illata is jó, de konkrétan ennyi a pozitívum amit el tudok mondani erről a termékről..Sajnos nekem nem jött be, nagyon száraz, gubancos lett tőle a hajam már az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

DianaS

2016. szeptember 28.

Régebben rendszeresen használtam, könnyed, fényes és puha volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Régebben rendszeresen használtam, könnyed, fényes és puha volt tőle a hajam.

Nymeria94

2016. augusztus 22.

Hajbalzsamért mentem le a boltban, ahol sikerült olyan jól elbeszélgetnem az időt, hogy csak itthon vettem észre, hogy sampon landolt a kosaramban balzsam helyett. Minthogy évek óta az Elseve Total Repair-je a hű társam a hajmosás nevezetű (számomra) tortúra közben, így fanyalogva próbáltam ki ezt a terméket, de kellemesen csalódtam. Tisztítás, habzás fronton csillagos ötös volt, sőt köszönhetően az olíva- rozmaring kombináció kellemes illatának, a frissesség élmény sem maradt el. A fejbőrömet nem irritálta, nem korpásodtam, sőt a hajmosás szükséges gyakorisága is 3-4 nap volt. Egy kis problémát azonban észleltem még pedig azt, hogy számomra balzsam nélkül nem-igen lett volna használható, hiszen már a hajmosás közben tapasztaltam némi szárító hatását. Bár tekintve, hogy balzsamot úgyis mindig használok ez utóbbi tényező az én esetemben annyira nem nagy hátrány.
Összességében elégedett vagyok, sőt erősen gondolkozom azon, hogy az Ultra Doux termékcsalád szépségrituálé samponját és balzsamját is kipróbáljam. Egyenlőre még mindig az Elseve a csúcs, de ő a legerősebb trónkövetelő eddig. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

6vilag

2016. június 27.

Egyszerre vettem igen akciós áron, és mégpedig teljesen ismeretlenül -lesz, ami lesz alapon- négyet ebből a samponból. Hát egyáltalán nem bántam meg. Imádom a gyógynövényes illatokat, és ennek az illata pedig maga a nyugalom, egy csoda.
Szerintem nagyon jól tisztit, nem irritálta senki fejbőrét a családban. Mondjuk mellette is maradt a heti 2 alkalmas hajmosás, de hát még nem tudtam olyan sampont venni, ami mellette nem. Legfeljebb csak a fodrász után tart majd egy hétig a hatás.....
Sajnos, elfogyott a készlet. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, és nem vonták ki a forgalomból (az akkori igen akciós ár miatt gondolok erre). Ha kapható még, biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 27.

Pupika2

2016. június 15.

A levendulásat használtam sokáig, gondoltam kipróbálok egy másikat is.. Nem kellett volna :(
2 hét után a hajam is és a fejbőröm is rettentően kiszáradt, vártam még vele egy kicsit de végül lecseréltem. Sajnálom, mert az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 15.

Annabelle

2016. február 20.

Nem tudnám megmondani hányszor vettem újra,de favorit. Az illatát tavasszal élvezem a legjobban,emlékeket elevenít fel. :) És ez nekem mindennel felér. Nem irritál és szilikon mentes. Bár a barackossal is többször próbálkoztam attól mindig kivakartam a fejem és bekorpásodott tőle. De ez isteni. XD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

trstimea

2016. február 2.

up: Próbálkoztam más márkákkal, szebb összetevőkkel, de mindig visszatérek ehhez! :)) +1 csillag

Egyenlőre szeretem. Finom illatú, fényes és puha lesz tőle a hajam, viszont egy picit irritálja a fejbőrömet, ami talán hosszútávon nem a legjobb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

trudee

2016. január 4.

Ezer éve nem vettem már Garnier terméket, ezt is csak véletlenül, mert csak ez volt a boltban és gyorsan kellett egy sampon. Alapvetően nem rosszabb, mint bármelyik másik sampon, két pozitívumot tudnék kiemelni az olcsóbb samponokhoz képest, amit használni szoktam: jól habzik, ezért nem kell belőle nagyon sok és egészen jól kifésülhető utána a hajam. Továbbá finom az illata is, de az nem annyira lényeges. Egynek nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Monchochi

2015. augusztus 28.

Nagyon tetszik... egyelőre. Rendben van az illata és a hatása is.
Nekem simán kibír a hajam vele 2-3 napot. Remélem nem kell hamarosan váltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Nagyon tetszik... egyelőre. Rendben van az illata és a hatása is.
Nekem simán kibír a hajam vele 2-3 napot. Remélem nem kell hamarosan váltanom.

kabocika

2015. április 10.

Az itteni vélemények alapján választottam zsíros hajamra a revitalizáló (Ultra Doux 5 ) alternatívájaként, mivel azt nagyon szeretem, csak gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, mint ettől. Ezzel a samponnal 2 éjszakát kibír a hajam, viszont azért csak 4 csillag, mert az említett másiknak finomabb az illata és jobb tartást biztosít, mint ez:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.