Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. május 4.

Kategória:   Hajápolók

Rozmaring és Olíva – az élettel teli és könnyed hajért.A Garnier Ultra Doux a hajápolás természetes receptjét kínálja Önnek a Dél-franciaországi Provence vidékéről, amely a természetes összetevők határtalan forrása.A normál haj számára kifejlesztett új recept a tonizáló tulajdonságairól ismert rozmaringot az antioxidáns hatásáról ismert olívával egyesíti.Eredmény: a haj fényesen ragyogóvá és puhább tapintásúvá válik.

Szilikon- és parabénmentes formula.

Csillagporocska

2018. január 14.

Régebben nem szerettem a fűszeres illatokat, de mostanában egyre jobban kedvelem őket. Ennek a balzsamnak is ilyen illata van, kifejezetten tetszik. Frissítő élmény a használata, a sampon által összegubancolódott hajamat szépen 'kibontja', egész jól hidratál, összerendezi a loknijaimat. Nem csodaszer, de nagyon kellemesen csalódtam benne. Az ára pedig plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

apple97

2018. január 8.

Nagyon jó illata van, az utolsó használatig imádtam. Az állaga nekem különösen tetszett, mert nem a szokásos, tömény, zsírszerű balzsamot kellett a hajamra kenni. Nekem kifejezetten sokáig elég volt, könnyen kifésülhető és fényes volt tőle a hajam . Kis mennyiség is elég volt a hajvégekre és nem zsírosított. Nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

kelly7dy

2017. május 15.

Nem tudtam olyat venni ebből a termékből ami jó lett volna a hajamra. Egyszerűen nem lehet rendesen leöblíteni. Illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Bavardeuse

2016. május 4.

Isteni illata van és nagyon jól habzik. Viszont mostanában nem látom a boltok polcain, pedig sokszor ki lehetett fogni akciós áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 4.

PinkBelleLab

2015. március 12.

Sosem próbáltam még se garnier hajápoló termékeket se ezt az alágazatát. De gondoltam 350ftért nem hagyom ott,amilyen hajmániás vagyok. Főként az illata döntötte el a kérdést nekem az 10/10 <3 Imádom. Engem is valamire a gyerekkoromból emlékeztet. Picit híg,ezért hamar fogy. Puha,illatos és selymes lesz a hajam,mint a többi balzsamtól. Mást nem is ígért a leírás szerint.:) Nem hiszem ,hogy újra fogom vásárolni valaha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

kovacsrekaa

2015. március 7.

Eros az illata, kinyitom a szekrenyem es megcsap. Hig, a hajam konnyen kifesulheto. Az teny, hogy zsirosit, de 250 forintot megert nekem hogy kiprobaljam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

nagyerika28

2015. február 24.

Tényleg nagyon híg.Én rosszul voltam az illatától mert nagyon erős,fűszeres.Könnyen kifésülhetővé tette a hajam,de zsírosít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Bnemrita

2014. október 14.

Az állaga nagyon folyós, túl folyós, ezt nem kedvelem benne, de szépen hidratálja a hajamat, csak a folyósság miatt szerintem túladagolom, nagyon fogy. És az illata... Valami isteni. Tényleg érezni rajta a rozmaring fűszerességét, de közben meg harmonikus, édeskés illatot is ad a hajnak. Összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

magnolia

2014. április 14.

Mennyei az illata. Csak emiatt vettem meg. Biztos valamire a gyerekkoromból emlékeztet :) A samponját egyébként nem használom, azt vagy fodrászkellékesnél veszek, vagy valami drágábbat. A balzsamot se hagyom a fejbőrömmel érintkezni. De ez az illat egyszerűen elvarázsol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

pipacsvirág

2014. március 4.

Finom az illata és pont jól ápolja a göndör hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Finom az illata és pont jól ápolja a göndör hajam.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.