Garnier

Ár:   543 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2013. április 25.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív táplálás és puhaság. Sérült, töredezett hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pigglypig

2017. augusztus 8.

Az illata nekem mindent visz, nagyon finom. A hajam is szerette, én elégedett voltam vele. Kicsit az állaga nekem fura volt, ilyen túrós, darabos, nem túl guszta :D Attól még egy jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nancika

2016. augusztus 19.

Teljesen átlagos. Ennél ezerszer jobb termékeket is használtam már, úgyhogy nem győzött meg. Jónak jó, még olcsóbb is, mint sok másik általam használt/tesztelt termék, de akkor már inkább költök többet egy jobb minőségű balzsamra. Szerintem teljesen átlagos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Viki925

2016. július 26.

Én nagyon elégedett voltam vele, jó az illata, puhább és ápoltabb lett a hajam, nem téptem ki az összes hajszálamat fésüléskor :) Aztán jött a tragédia, mert nem találtam ezt az illatot sehol, így kénytelen voltam a Garnier Ultra Doux Helyreállító sampont kipróbálni, de nem okozott csalódást, mert annak is szuper volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

kriszta0

2016. július 11.

Kb. 6 éve vette anyum egy balatoni táborozásomra. (Nagyon töredezett hajam volt/van)
Valamiért nem jött be, elcseréltem az egyik barátnőmmel egy másik balzsamra, úgy, hogy ki sem próbáltam. Aztán egyik nap úgy hozta a sors, hogy a szobában felejtettem, így barátnőmtől kértem belőle egy kicsit, és amint felkentem a fejemre megbántam a cserét. Nagyon jó az illata, és elmondhatatlanul selymessé varázsolta a hajamat. Leginkább másnap estére bántam meg, mikor még mindig ugyanolyan selymes volt a hajam. Utána egy párszor vetettem anyuval, de valamiért elhagytam a hajmosási rutinomból és elfelejtkeztem róla. Biztosan meg fogom venni a közeljövőben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

panneszka

2016. április 23.

Nem lett a kedvencem, de rossz sem volt. A hajamat tényleg puhábbá tette, de könnyebben kifésülhető és illatos sem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

lacrymosa88

2016. április 20.

Eléggé töredezésre hajlamos hajam van. Ez a balzsam viszont puhává és könnyen kifésülhetővé tette a hosszú hajamat, én ki se szoktam mosni belőle, hanem úgy szárítom meg, az eredménnyel pedig meg vagyok elégedve. Az illata is nagyon tetszik, kellemes, friss, mintha gyümölcskosár lenne a fejemen.:-) Sokáig illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Hygi

2015. október 22.

Régebben a samponjával együtt használtam. Bár nem láttam túlzott változást tőlük, de szerintem ez a termék jobb mint a samponja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

NadjaBlue

2015. július 4.

Nehezen kezelhető hajam van, de ez a balzsam segíteni szokott. Érezhetően kevésbé száraz és nagyon könnyen fésülhetővé válik tőle. Mindemellett pedig az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Moonbride

2015. július 2.

Alapvetően nem vagyok oda az Ultra Doux-os cuccokért, szerintem nagyon szárítanak...de ez a balzsam meglepően kilóg a sorból. Isteni illata van, és finom puhának érzem tőle a hajam, könnyebb a fésülködés is. A samponokhoz hasonlóan a balzsamokat is váltogatom, hogy ne szokjon hozzá egyféléhez a hajam, de ez sokszor előkerül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

xxEDITxx

2015. június 5.

Én azért szeretem ezt a balzsamot, mert nem nehezíti el a hajamat,és ápol is. Nem lesz gubancos a hajam sem, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin