Garnier

Ár:   553 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 553 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 553 Ft

5 növénnyel - zöld tea, eukaliptusz, csalán, citrom, vasfű - gondoskodnak az élettel teli hajról.

Ár: 553 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Dolcedia

2018. június 8.

Szerettem,jo illat,puha lesz a hajam könnyen fésűlhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Szerettem,jo illat,puha lesz a hajam könnyen fésűlhető.

Szedres22

2017. szeptember 23.

Nagyon jó! Szerintem zöld tea illatú ☺
Könnyen kifésülhetővé válik tőle a haj.
Az ára sem rossz, főleg ha akciósan rátalálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nagyon jó! Szerintem zöld tea illatú ☺
Könnyen kifésülhetővé válik tőle a haj.
Az ára sem rossz, főleg ha akciósan rátalálunk.

belluuus

2017. július 15.

Nagyon jó az illata és puha lesz tőle a hajam :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Nagyon jó az illata és puha lesz tőle a hajam :) 5*

krenat

2016. április 20.

A hatásával meg vagyok elégedve, és az összetevői is viszonylag jók (más 'nagy' márkás balzsamokhoz képest). Az illata is szolid, nem émelyítő, mint a legtöbb.
Legnagyobb problémám vele, hogy borzasztóan híg. Nagyon-nagyon óvatosan kell használni, ha nem akarom, hogy 90%-a egyből a lefolyóban landoljon. Folyik mindenfelé, nehezen marad a hajamon. Emiatt nem hiszem, hogy újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Mackobunda

2016. március 10.

Régen szerintem több, mint 10 flakonnal használtam el. Nem volt vele semmi problémám. Hajszárítás után nem volt illata. Ápolt, gyorsan növekvő volt a hajam.
Én a hajvégekre használtam hajmosás után törölköző száraz hajra, aztán megszárítottam. A mennyiségre persze figyelni kellett. Ez fel is volt tüntetve a flakonon még akkor. Nem kell kiöblíteni a hajból. Mostanság nem járkálok ezek között a termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

rubinell

2016. március 7.

Nagyon szeretem, a samponjával együtt. Puha és könnyen fésülhetővé teszi a hajam. Az illata pedig tökéletes friss és tiszta, nem émelygős mint a glisskur és hasonlók. Nem száll tőle a hajam de szépen ápolt és baromi gyorsan nő. Nekem tökéletesen bevállt termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Zafado

2016. február 5.

Ez a termék számomra nagyon nagy csalódás volt. Egy utazás alkalmával, kényszerből vettem meg, mivel elfelejtettem eltenni a jól bevált balzsamomat. Katasztrófa! Két hét alatt annyira kiszárította a fejbőröm, hogy óriási darabokban elkezdett hámlani - sosem volt még ilyesmi gondom és ez meg is szűnt, mikor visszatértem a jól megszokott balzsamomhoz. Emellett tök mindegy volt, mekkora mennyiséget viszek fel és menyi ideig hagytam rajta, a hajam sem lett tőle szép, vagy puha, inkább durva tapintású... A kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

heni03

2016. január 19.

Kicsit nehezen tudom kimosni a hajamból. Az illata elmegy, 1 nappal hajmosás után is lehet még érezni enyhén, viszont túl drága, csak annyit csinál, hogy puhább lesz tőle picit a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 19.

angeltear

2015. június 27.

Nekem az illata tetszik, viszont a hatása... Igaz, hogy könnyebben kifésülhető lesz a hajam de egyáltalán nem érzem tőle hidratáltnak, olyan kevéske az én hajamnak ez a balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

pannababo

2015. április 10.

Nagyon mű illata van , nagyon szárít,lábszőrtelenítéshez használom ----

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Nagyon mű illata van , nagyon szárít,lábszőrtelenítéshez használom ----

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin