Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. február 23.

Kategória:   Samponok

A kitűnő világosító hatású receptjét kifejezetten szőke haja számára alkottak meg. A Garnierier Natural Kamilla és Méz sampon puhító és világosító tulajdonságairól ismert Kamillát a tápláló hatásairól ismert Mézzel egyesít egy tiszta és könnyed textúrában, mely nem nehezíti el haját.

Orsolya13

2016. november 26.

Eddig nagyon tetszik. Tényleg észrevehetően világosítja a hajam. Mindenképpen kell mellé valami hajvégápoló, vagy pakolás, mert szárít kicsit, de annyira kellemesen világosít, hogy nem zavar a szárítás. Hajmosási időt tekintve is jól szuperál, mert 3-4 napot kibírok vele és eddig nem viszket tőle a fejbőröm. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, remélem marad is ilyen pozitív a véleményem a későbbiekben is és még fogok találni valahol ilyen sampont ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Fannila

2016. október 18.

Legeslegjobb sampon szoke hajra!!! Mig Olaszorszagban eltem csak ezt hasznaltam, olyan puha es jo tapintasu, friss hajkoronat csak ez a sampon tudott varazsolni a szoke furtjeimbol. Imadtam. Nem tudom Magyarorszagon mar miert nem forgalmazzak... Hianyolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Panni21

2016. szeptember 23.

Véletlenül láttam meg a boltban (meg voltam győződve, hogy megszűnt), és inkább ezt vettem meg az eredetileg tervezett Dessange szőkéje helyett. Nem is jártam rosszul már csak azért se, mert az említett márka ugyanekkora kiszerelése majdnem háromszor ennyibe kerül.
Már első mosásra látványosan felfrissítette a természetes szőke hajam színét, sokkal élénkebb, csillogóbb lett tőle, és nagyon puha. Az illata finom, természetes, de csak a kamilla érződik rajta, a méz nem. Külön jópont az átlátszó flakonért, szeretem látni, mennyi van még benne. Örülök, hogy visszahozták. (Valóban, mivel a csomagoláson is szerepel, hogy "új").
Észrevétel:
Nem tette világosabbá a hajam, hanem kiemelte benne az árnylatokat, illetve felerősítette a hajam vöröses fényét. Ez minden bizonnyal a kamillának köszönhető, ugyanis emlékszem, hogy még tini koromban szoktam kamillateával öblíteni a hajam mosás után, akkor lett hasonló a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Észrevétel:

Ancsibaba1993

2015. május 7.

Komolyan nem hittem volna el senkinek ha nem tapasztalom hogy egy sampon képes erre..Valóban világosítja a hajamat,és valóban puhává és fényessé teszi akár balzsam nélkül is... Többen megkérdezték mióta használom hogy festettem-e a hajam,pedig csak pár hete használom!!! Nagyon tetszik ez a sampon,biztosan újravételes lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

csokikrém

2014. február 12.

Kislányom utál hajat mosni viszont rettentően hiú a maga 6 évével. Ezzel a samponnal vettem rá a hajmosásra, azt mondtam neki hogy a szőkésbarna haja világosodni fog ha ezzel a csodasamponnal mossuk. Maga a sampon jól habzik, viszont csípte a gyerek szemét. Az illatával nem volt gond. A gyerek haja nem lett világosabb. (Mindíg azzal altattam, hogy még nem használtuk eleget a sampont, egy idő után már nem is érdekelte hogy világosabb-e a haja.)
Ha kivonják a forgalomból, már nem gond mert menet közben megbarátkozott a hajmosással, nem kell trükközni. Átlagos samponnak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Esi

2014. január 20.

Sehol se találom ezt a terméket. Elvileg beszüntetik, de miért? :(
Az én szőke hajamra csodaszer volt.. kereshetek új sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

Sehol se találom ezt a terméket. Elvileg beszüntetik, de miért? :(
Az én szőke hajamra csodaszer volt.. kereshetek új sampont.

JennyFair

2014. január 2.

Nem szőke a hajam, de úgysincs különbség a samponok közt, szóval megvettem. Illata túl egyszerű, már-már kellemetlen is. Állaga túl folyós. Viszonylag jól felhabzik, de ahhoz sok kell belőle. Könnyű kimosni. Balzsamot mindenképp használok mellé, nem kockáztatok. A hajammal semmi extrát nem művelt. Fényes, puha, de ezt még egy tusfürdő is képes megadni. Hamar elfogy (igaz, csak hetente mosok hajat), így még azt az olcsó árát se nagyon éri meg. Nem fűztem nagy reményeket hozzá, teljesen átlagos. Legyen 2*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

tundee.tobias

2013. december 25.

Kedvenc samponom, szépen világosítja a sötétszőke hajam. Csak nagyon kevés helyen lehet kapni, perpillanat sehol sem találok. :S Ha valaki tudja, hol lehet kapni belőle jelenleg, légyszi jelezze, és bevásárolok belőle egy rakattal, nehogy végleg kivonják a forgalomból.. :( Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Laura19

2013. november 11.

Ez egy egészen jó sampon. Fényes és puha lesz tőle a hajam, könnyebben fésülöm ki. A habzása is jó.
Viszont az illata nem túl kellemes, gyorsan fogy, eléggé folyik és sok kell belőle ahhoz, hogy rendesen felhabozzon.
Ezek miatt -1*, de amúgy jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Ezek miatt -1*, de amúgy jó.

diesel22

2013. október 30.

Ez az egyetlen sampon, amit eddig 3-szor vettem újra. Középbarna hajam van, viszont szerettem volna nyárra legalább egy leheletnyit világosítani, ugyanis festeni semmi esetre se szeretném, majd ez, meg a napsugarak teszik a dolgukat, gondoltam én. A méz és a kamilla nagyon jó párost alkotnak együtt, nem csak puhább, fényesebb a haj tőle, de a kamilla tényleg világosít. Oly annyira világosít, hogy a fodrászom nyár derekán hajvágás közben észrevette, hogy van néhány "ősz" hajszálam. Nem nézte meg jobban, de én itthon igen, nem ősz hajszál volt az, hanem rendkívül világos szőke, ahogy a fény ráesett ősznek tűnt. Könnyen rájöttem, hogy valószínűleg ez a sampon okozhatta, így abbahagytam a használatát. Egy hónappal később, mikor újra mentem fodrászhoz már nem talált "ősz" hajszálat sem. Így azóta csak a balzsamját használom 1-2 hetente, mert jót tesz a hajamnak. Ráadásul a nyáron természetes úton megszerzett vöröses fényét is feldobja a hajamnak. Szóval osztottam-szoroztam és azt kell mondjam, hogy 5 csillagot érdemel, mert ár-érték arányban nagyon is tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.