Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Hajápolók

Kiöblítést nem igénylő intenzív hajápoló krém erősen sérült hajra ricinusolajjal és juharsziruppal. Táplál és regenerál egészen a hajvégekig. Könnyed formázhatóság parabének nélkül. Azonnal összeolvad a hajjal és mennyei, mégis visszafogott illatba burkolja. Az eredmény: a haj intenzíven regenerált a hajtövektől egészen a hajvégekig, elnehezedés nélkül. A haj hihetetlenül sima és könnyen formázható lesz.

Szalbri

2018. november 27.

Ennek a terméknek a "társát" -a hajpakolást- használom lassan két éve. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata csodálatos, a hajam puha, könnyen kifésülhető lesz tőle. Nagyon szeretem! :)
Pár napja elfogyott és -mivel már hónapok óta nézegetem- úgy gondoltam, hogy hajpaklás helyett a balzsamot veszem meg.
Az van ráírva, hogy száraz hajra is lehet használni. Ez így is van, viszont nagyon minimális mennyiséget szabad használni.
Másnap hajmosás után szintén kipróbáltam..
Megmostam a hajam, majd a még vizes hajamra rákentem a balzsamot....normális esetben nem kéne kimosni, viszont ezt megcáfolnám.
Elnehezítette, lezsírosította a hajam.
Úgy gondolom, hogy maradok a hajpakolásnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Másnap hajmosás után szintén kipróbáltam..
Elnehezítette, lezsírosította a hajam.
Úgy gondolom, hogy maradok a hajpakolásnál.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Esters, Cetyl Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Caramel
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)