Garnier

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Sampon szőke hajra. Fényt és simaságot kölcsönöz. Parabének és szilikonok nélkül készült. A kamilla világosító és védő tulajdonáságról ismert. A virágméz régóta nagyra tartott tápláló hatása miatt ideális szőke hajra. Haja fénnyel teli és ellenállhatatlanul csillogó lesz. Tökéletesen ápolt, sima és puhának érződő haj. Könnyen kimosható, nem nehezíti el a hajat.

haaszrebekaanna

2018. június 2.

volt már ennél jobb samponom.
olcsó, de olyan híg (úgy fel van vizezve), hogy kétszer-háromszor több kell belőle, mint például az organix vagy a beology samponból.
mellesleg tisztít, de semmi különöset.
az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

volt már ennél jobb samponom.
mellesleg tisztít, de semmi különöset.
az illata tetszett.

Panni21

2018. február 13.

Ismét megszűnik, értesüléseim szerint.
Mondjuk én már azt hittem, nem kapható, ezért is vettem végül ezt, amikor megláttam. Úgyhogy most használom.
Igazából nem csinál semmi különöset, hozza, amit ígér, fényesebbé teszi a természetes szőke hajam. Az első pár alkalommal nekem is szárított, korpásított, már csak azért használtam tovább, mert ha megvettem, nem fogom kidobni. Később azonban mindkét probléma elmúlt.
Az illata érdekes, gyógynövényes, valóban megmarad kissé mosás után is. Illetve az adagolójával is vigyázni kell, hamar megszalad.
A csomagolás és a dizájn ezt leszámítva tetszik, főleg a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Ismét megszűnik, értesüléseim szerint.
A csomagolás és a dizájn ezt leszámítva tetszik, főleg a színe.

truska

2017. november 20.

Alapjában véve szerettem az Ultra Doux samponokat. Ennek az illata tetszett meg, azért vettem meg. Sajnos szerintem eléggé szárít, miközben ugyanúgy zsírosít, mosás után pedig túlságosan is megmarad az illata. El fogom használni ( ez már nálam nagy szó), de újra tuti nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Melírozott hajammal nem tett csodát. A használata sem volt túl optimális, csak úgy ömlött a nyíláson, pedig már próbáltam óvatosan használni így viszont túl gyorsan fogyott nem volt gazdaságos. Az ápoló hatásáról nem tudok beszámolni, nem a samponra bízom a a hajam táplálását.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Orchydea

2017. május 18.

Borzaszto illata van és azon kivül hogy zsirositotta a szőkitett hajamat semmi különöset nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Gica81

2017. április 22.

Az én hajam se fényes, se csillogó nem lett, de legalább nem zsírosodott olyan sűrűn.
Az illata nem igazán tetszett, nem éreztem, hogy kamillához köze lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Az illata nem igazán tetszett, nem éreztem, hogy kamillához köze lett volna.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.