Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 15 ml

kremmed

2019. május 12.

Kis tubusom volt belőle, nem venném újra. Tény, hogy nem használtam hónapokig, de bizonyos hatásai rövid idő alatt is éreznem kellett volna.. irritálta a szememet, reggelenként alig vártam, hogy lemossam a szemkörnyékemről. A karikáimon nem halványított semmit, extra hidratálást nem adott. Szem alatti táskáim, puffadtságom nincs, ezért arról nem tudok nyilatkozni. Plusz extraként pattanásaim lettek a szemem mellett, ahol használtam a krémet.. Szóval azt javaslom, próbáljátok ki mielőtt megveszitek a rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

kakaska

2019. március 1.

Szerintem nem rossz szemkörnyékápoló, de nem elég számomra a hidratáló hatása. Az összetevők szépek, de olcsóbban jobb krémeket kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

senskin

2015. szeptember 26.

Végül is ezt vettem meg, a hidratáló zen helyett, mert sima hidratálóm az van mindig kéznél és sokszor keverem a kettőt. Szóval, ez egy jól beszívódó krém, kellemes a viselete, nem irritál. Simít és eltünteti a fáradtság jeleit. Azért majd megnézem a L'oreal szemkrémet is, elhiszem, hogy nagyjából ugyanazt tartalmazza. Pl. a Visionnaire korrektor meg a L'oreal korektorával majdnem azonos...Egy cég :) Mégis, miért a Lancomot veszem? Szerintem megszokás, márka iránti hűség. Nem is tudom, de ha van alternativa akkor kapok az alkalmon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Fenolia

2014. július 3.

Szerintem csodát biztosan nem fog tenni… Én megelőzésképp használtam és így sem vagyok elégedett. Hidratált, de ennyi, semmi extra. Nem eredményezett kipihent, üde, tökéletesen hidratált, sima szemkörnyéket. Néha ha a szemembe ment, elkezdtem könnyezni, így óvatosan kell felkenni. Pozitívum, hogy sokáig elég volt és beszívta teljesen a bőröm, így szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

ancsi79

2013. május 10.

Sajnos nem volt pozitív a tapasztalat: nagyon égette a szemem, bepirosodott, könnyezett amikor véletlenül belekerült a krém. A bőrt hidratálta, de a finom vonalak megmaradtak. Ebben az árkategóriában azért többet vártam.(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

szterke

2012. március 5.

Komolyan szerintem ez a krem talan annyit er, hogy hidratalom ezt a teruletet a boromon... Tobbet nem sokkal. :( Azt sem ertem, hogyan lehet, hogy nincs benne fenyvedo, amikor az lenne az egyik legfontosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

csirsz

2012. február 26.

Az eddigi legjobb krémem. Pedig nem használok vackokat. Ha natúr, ha nem eddig ez volt a legjobb. Még így télen is. Próbáltam én már sok mindent, natúr márkákból is, Lauderből ... is, de eddig ez volt a legjobb. A 35 éves bőröm olyan mint a babám popsija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Katica13-D

2012. január 25.

Az ára elég magas viszont ehhez képest semmiféle hatását nem tapasztaltam. Najó...hidratálja ugyan a szem környékét, de ez önmagában nem elég az üdvösséghez. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

horzso

2012. január 20.

Nem bántja az érzékeny bőrömet, ez önmagában már szép eredmény :) Egy tégelyt használtam el, de azon kívül, hogy jól hidratált, mást nem tapasztaltam. És azért ehhez kissé drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagymamám használta, de sajnos semmi változást nem eredményezett a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Nagymamám használta, de sajnos semmi változást nem eredményezett a bőrén.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.