Gerovital

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogiz, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Sebaryl egy természetes összehúzó és mattító hatású összetevő, amely szabályozza a faggyútermelést. A Lipomoist 2036 egy aminosavakból és hidrolizált  növényi fehérjékből álló komplex, amely hidratálja és revitalizálja a bőrt. A C-vitaminban, alfa hidroxi savakban és antociánokban gazdag áfonyakivonat antioxidáns hatást biztosít, szabályozza a faggyútermelést és mattítja a bőrt. Az aktív hatóanyagok szinergikusan biztosítják a zsíros bőrtípusok optimális ápolását.

Andyka

2018. április 15.

Én nagyon szerettem ezt a krémet, nyáron nagyon jó volt, bár télen kevés volt a hidratálása.... Sajnos már nem kapható....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

GeoNautic

2018. február 16.

Időnként belefutok a Gerovital márkába, annak ellenére, hogy mindig a Geronto-minden jut eszembe, nem egy túl jó márkanévválasztás, amit azt illeti. Mintha szenilis öregeknek készültek volna a termékek, na mindegy. Ezt leszámítva még soha nem használtam el teljesen egy kencéjüket sem, úgy az 5-6. használat után mindig rájöttem, hogy nekem semmit nem érnek. Ezt a krémet az illata, és nem a hatása miatt tartottam meg, és mert marha jól mutat az asztalon a színe miatt. Ez is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Nikoletta8

2017. augusztus 8.

Fantasztikus illat. Hamar beszívódik, mattít, hidratál. És olcsó, kell ennél több? Mindenkinek ajánlom, hogy tegyen vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

bernii97

2017. február 3.

Viszonylag kevés van benne, vagy nem tudom. én hamar elhasználtam, de szerettem. szépen mattitja akombinált arcbőrömet. Alapozás előtt viszem fel, hamar beissza a bőröm. Újra veszem :) négy csillag a mennyiség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

gpetraam

2017. február 2.

Egy tesztert próbáltam először, az a picike tasak 3-4 alkalomra elég volt, akkor úgy éreztem, teljesen újjáéled az arcom, frissítette, mattította, tökéletes volt. Ennek hatására megvettem, és semmi. Jó illata van, és valamelyest hidratál is, de örülök, hogy elfogyott (majdnem 3 hónap, napi 2x- használat mellett!) mert nem lett volna szívem kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Orsi93

2016. március 20.

2 hónapig próbálkoztam vele, de semmi. Az illata nagyon jó, ez tény. Viszont hogy nem mattít semmit. Sima illatos arckrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

ALettah

2016. február 9.

Nagyon kellemes állagú és illatú nyári hidratálókrém, a pumpás kiszerelést különösen imádtam, mivel herótom van attól, ha ujjal kell belepiszmogni valamibe, ha lehet, mindenből a pumpást választom, szerintem sokkal higiénikusabb.
A viszonylag problémamentes, enyhén zsírosodó bőrömmel nagyon jól kijöttek, ajánlom :) Sajnos később hormonprobléma miatt megteltem pattanással, és a dermatológus minden kozmetikumomat letiltotta, és más cuccal helyettesítette, így meg kellett válnunk. A barátnőm, aki a megmaradt fél tégelyt kapta, szintén meg volt vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.