Gerovital

Ár:   1266 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: akascha, Módosítva: 2011. szeptember 22.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kifejezetten az aknés pontok kezelésére alkalmas krém. Antibakteriális védelmet biztosít, kezeli a mitesszereket és begyógyítja a már létező sérüléseket. A tejsav eltávolítja az elhalt hámsejteket a szarurétegről, felszabadítva a pórusokat és elősegítve a többi alapanyag hatását. Az irgasannal, az akné elleni kivonattal és a Kénnel együtt antibakteriális védelmet biztosít, a Boswelia Serrata kivonatnak pedig gyulladásgátló és hegképzést segítő hatása van. Ezen termékek akné elleni hatékonysága klinikailag bizonyítottan 83%-os.

MissNothing

2016. október 24.

Csodaszer! :) valóban jó, és hat is egyik napról a másikra. Ám illő megjegyezni, hogy túladagolása nem ajánlott, igen kiszáríthatja a bőrt. :) vészes , sürgős problémákra első osztályú megoldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

jns.melinda

2015. február 22.

Nekem ez is bevált a kém mellett, gyorsan lehúzza a gyulladást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Nekem ez is bevált a kém mellett, gyorsan lehúzza a gyulladást.

Bexxx

2014. január 30.

Na ez érdekes, akkor nem csak én vagyok így vele, néha eltünteti , és volt olyan is hogy nem hogy csökkentette, még a bekent rész körül is lett 2-3 reggelre. Úgyhogy nálam is elég változó..Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

CrazyKid

2013. április 19.

Én a barátomnak vettem,mert nagyon pattanásos az arca és szegénynek mindig kinyomkodom.Gondoltam hátha ez segít neki,így én sem esem többé kísértésbe:) Ő az egész arcára szokta kenni,bár nem értem miért,viszont látványosan eltűntek a pattanások.Én is kipróbáltam,nekem olyan is-is.Az összetevői pedig elég félelmetesek,nem csoda,hogy egy-egy pattanás megijed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

SophieHarmon

2013. április 14.

499 forintért vettem ebből a termékcsaládból az auchen-ban, mikor arra jártunk, de egyébként nem tudom beszerezni. A krém jó, harcol, ennyi pénzért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

kbigi90

2013. április 3.

Reggel használom az arctisztítót és utána a faggyútermelést szabályozó krémet. Tehát naponta kétszer kell, ha nagyon sok a pattanás és főleg az, amelyik gyulladt. Fontos, hogy reggel és este kell használni! Nekem tökéletesen hat, 2 nap alatt egyszerűen szép lett az arcom, nincs pattanás, nemhogy gyulladt. A régről maradt piros foltok megmaradnak ugyan, ezekre szerintem mást kell használni.
Nagyon sok idő volt, mire erre rátaláltam, rengeteg dologgal próbálkoztam -külső és belső egyaránt - de semmi nem vált be, 1%-ot sem hatott. Ezért is örülök annyira:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

r.kajszi

2013. március 2.

Ahogyan már előttem is írta valaki, igen is meg nem is.
Volt olyan eset, hogy abszolút nem használt semmit. De tegnap estéről ma reggelre szinte teljesen leszárított egy "delikvenst".
Ezt még elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Ahogyan már előttem is írta valaki, igen is meg nem is.
Ezt még elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

CrazyKid

2012. november 2.

Hamar rászárad a pattikra,elég jól le is szárítja őket.Nem csípte a bőröm se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Hamar rászárad a pattikra,elég jól le is szárítja őket.Nem csípte a bőröm se.

Scatty

2012. június 24.

Szerencsére már elég ritkán gyűlik meg a gondom a pattanásokkal, de most az extra meleg idő (izzadás) miatt kijött rajtam, így megvettem ezt a krémet DM-kuponnal.
Úgy tűnik hatásos, felkenve érezhetően nekiáll dolgozni, és a "célszemély" már igencsak leáldozóban van tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

zakuszka

2012. január 23.

Egy éjszaka alatt levisz nagyobb dudorokat is. Esténként szoktam használni, nagyon szeretem, nem is vészesen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.