Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

szirimiri

2017. március 16.

Hívogatónak tűnt a csomagolása és hát ígért fűt-fát a leírás csak éppen még jobban rontott a bőrömön. Iszonyatosan zsírosított, szép kis gumókat eredményezett, aminek még több folt lett az eredménye. köszi.... semmit nem halványított a meglévő foltjaimon, sőt rengeteg eltömődött pórust eredményezett. Sminkelni lehetetlen rá, a szagát meg már utáltam is a végén, amikor láttam, hogy nem ér semmit. kézkrémnek használtam el. nálam nulla pontos lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

AnnaLAKK

2016. november 2.

Nehéz az arcbőrömre krémet venni mert sajnos pattanásaim vannak és ahol nincs ott pedig érzékeny a bőröm (száraz piros foltok jelennek meg). Nem volt drága ezért gondoltam egy próbát teszek. Nekem nagyon bejött. Este használom általában mert egy kicsit zsírosnak érzem nappalra. Már három nap használat után a pattanások nyomai halványultak és tisztult az arcom és nem ütötte ki semmilyen adalék. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

gothmarypoppins

2015. november 16.

2015. nov. 5. A gerovital plant akné stop arckrémet használom, és most kaptam hat csomaggal. Hogy egyszerűbb legyen az életem, kikaptam egyet a sok közül, és átvittem kedvesemhez. Amikor az esti krémezésre került sor, akkor vettem észre, hogy ennek a tubusos kiszerelését raktam el helyette! Tragédia! Más hidratáló híján ezt kentem magamra, kicsit félve, mert azért van szépen komedogén összetevő benne, és vékony rétegben.
Ragacsos, amikor masszírozni kezdtem, morzsákban elkezdett potyogni, így gyorsan abba is hagytam. Ezt leszámítva meglepően kellemes hidratáló, puha arccal ébredtem, az erős fűtés ellenére.
Még próbálkozom vele.

Up: Rákentem a hideg miatt hámló orromra, a hámlás elmúlt, de lett egy-egy pattanásom az orrom két oldalán, és csomó mitesszerem. Nem nekem való, száraz pattanásokra távolról sem hajlamos bőrre jó lehet. Többet nem próbálkozom vele, max. kézre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Még próbálkozom vele.

Noxika

2015. július 31.

Nem vált be, pár használat után még jobban zsírosította a bőröm, és több pattanás jött ki rajtam. A sima tápláló krém változata azonban nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

yokkoa

2015. január 17.

Én is tubusos kiszerelésben vettem meg. Nem jött be sajnos. Bár könnyű, gyorsan felszívódó, az illata is finom, de amit ígér, nem teljesítette. Legalább 2 hónapos használatot ír elő, mire láthatóvá válik a bőrhibák javulása. Nem bírom ki és sajnos nyomogatom az arcom, sok piros folt marad utána, ami főleg ilyenkor télen nagyon lassan gyógyul. Már legalább fél éve használom a krémet, de nem látok változást, nem gyógyul gyorsabban, nem tűnnek el a foltok hamarabb, csak annyira, amennyire maguktól is fakulnának ennyi idő alatt. Inkább a sima hidratálóját ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

nittaa00

2014. május 31.

Nem rég vettem tubusos kiszerelésben, úgy tűnik mintha már halványitaná a piros foltokat, na de majd még 2 hónap múlva írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

SophieHarmon

2013. április 14.

Pattanás után maradt piros foltokra éjszakára felkenve kitűnő. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a krémre, sebeket gyógyítja, enyhébb foltokat teljesen eltüntet, de persze nem lehet nagyon sokáig használni, de amit ígér, azt nekem betartotta. Kár, hogy kevés helyen lehet kapni az országban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Timi92

2013. március 26.

A piros pöttyös összetevők nekem sem kifejezetten tetszenek, ahoz képest, hogy a márka eléggé natúr jelleget sugall. A krém illata, csomagolása tetszett, viszont az állaga egyáltalán nem volt a bőrömnek való. Nagyon olajos volt,nem szívta be a bőröm, én sminkelni kizárt, hogy tudtam volna fölé, ugyanis nekem lehámlott a bőrömről a krém. Csak éjszakára használtam. Eleinte jó hatása volt, nekem a pattanás utáni hegeket eleinte halványította, de aztán megszokta a bőröm és nem használt utána, viszont észrevettem, hogy ettől az olajos állagtól több pattanás jött ki az arcomon:S Ezenfelül pedig elég hamar megromlott a krém, bár nem néztem mennyi a szavatossági ideje, de nekem pár hónap alatt szét vált a krémbázis és az olaj.. Szóval valamicske hatása van a terméknek, ezért és a finom illatáért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Edina1986

2012. október 1.

Fincsi az illata, az állaga is jó, alapozó alá is mehet, nem zsírosít, viszont azt nem látom hogy egységesebb lenne tőle a bőrőm, egy laza hidratálónak viszont tökéletes. Az ára is rendben van.A csomagolása elég műanyag, kicsit gagyi hatású, és hát a foltokat nem tünteti el, szóval igy mínusz egy csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

szamira

2012. augusztus 16.

Pattanások okozta hegek halványítására vettem, de nem vált be. Nem halványított, vagy legalábbis nem tudtam kivárni, amíg elkezd halványítani, mivel a krém sűrű, zsíros, ragacsos és egy csomó új pattanást hozott elő. Nem tudom, hogy gondolták, hogy ez jó lesz zsíros bőrre. Lehet, hogy pigmentfoltra, nem problémás bőrre jó lehet, de nekem a kukában végezte. Nagy csalódás volt, pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!