Ghost

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   17 000 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: éjjeli kaktuszvirág, rózsa

Szívjegyek: sárgabarack, őszibarack, fás jegyek

Alapjegyek: vanília, ámbra, pézsma

Ár: 22.000 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 100ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 8000 Ft , Eladó: Jule
Állapot: 50 ml edt, Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással, postázás lehetséges.
kvin

2018. június 30.

Nekem ez tetszik!
Felfújáskor kifejezetten férfias, de.... kezdem azzal, hogy órákkal később is érzem, tény, bőrközeli, de nagyon finom, belesimulós illat. Gyümölcsösséget alig érzek -meg nem mondanám, hogy barackok vannak benne-, inkább tisztaság jellege van, fás-kaktuszos pézsma, enyhe vaníliával. Kb. így tudnám jellemezni.
Nem életem illata, de azért sokkal jobbnak érzem, mint amennyire le van pontozva, ezért felfelé húzom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Nekem ez tetszik!

SSSAAA

2017. július 29.

Alig érezni valamilyen halvány édeskés illatot. Egy nap alatt elfújkáltam az 5 ml-es mintát, mégsem éreztem szinte semmit. Locsolhattam volna is magamra. Még testpermetnek is gyenge sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

HuAnita

2016. augusztus 8.

Ugyanaz a tapasztalatom, mint amit macika61 írt! Semmilyen ez a parfüm. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

macika61

Korcsoport: >54
2016. június 19.

Soha nem írtam még véleményt semmiről,mióta rendszeres látogatója vagyok az oldalnak.Most viszont rontani fogom a "statisztikát".Ez a parfüm egy semmi....már amikor kifújom sem érzek semmilyen illatot,később pedig abszolút nem érződik rajtam.Direkt kérdeztem a kolléganőimet is,azt mondták,halványan lehet érezni rajtam valamit,mintha már ötször zuhanyoztam volna,amióta befújtam magam. Az üvege viszont csodás...ezért egy csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 19.

galagonyanya

2016. április 18.

Fogalmam sincsen, miért nem ismertem korábban a lila félholdat, amikor annyira szép és annyira érdekes illat! Tényleg van benne valami pasiparfümre emlékeztető jegy, de csak az elején, és nem is zavaró. Egyébként puha, édes, vaníliás-gyümölcsös, az a típus, amelybe könnyű beleszeretni, és aztán úgy maradni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Aimet

2015. november 9.

Nagyon egyedi, finom, fűszeres-fás-gyümölcsös illat. Érdekes hogy egy illat tényleg milyen emlékeket, érzelmeket képes előhozni...elsőre hasonlít egy férfi parfümre, amit egy nagyon kedves barátom használt régen....leszáradás után lágy, barackos-vaníliás-virágos illattá szelídül, igazán kellemes illat.
több járna neki mint 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

több járna neki mint 5 csillag :)

Timi8

2015. július 4.

És igeeeen! Jelentem, hosszas vàrakozàs utàn tegnap este òta BOLDOG tulajdonosa vagyok egy 50ml-es példànynak és egy 10ml-es miniatűrnek! Köszönet érte Gabriella Sabatini-nek! Ez az eddigi legkomplexebb illat amihez valaha is szerencsém volt! Kifùjàskor màsodpercekig maszkulin (rajtam), erőteljes arcàt mutatja és folyamatosan puhul, selymesedik, krémesedik. Fantasztikus finomsàg, semmihez sem tudom hasonlìtani. Talàn sàrgabarackot, mintha mandulàt is èreznék valami fàssàggal meleg fűszerekkel de csak nagyon làgyan, selytelmesen. A vanìlia végig jelen van, de ebben a formàban eddig még soha nem éreztem. Amilyen összetett, annyira letisztult és amilyen időtlen annyira kortalan ez az illat. Màr most érzem, hogy kincsként fogom őrizni, de màr most keresem az alkalmat, hogy viselhessem!Egyedi, isteni, brutàl tartòs, van benne "dög"! Ennél többre nem is vàgyom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 4.

GabrielaSabatini

2014. november 9.

Ha valaki szeretne ilyen fincsi parfümöt, írjon, van eladóm. Már fel is raktam a képes hirdetésemet is. Ezen az e-mail címen tudtok egyébként érdeklődni:

gabriela.sabatini(kukacjel)yahoo.co.uk

Vaníliás, barackos, meleg, finoman púderes, modern illat. Nem túl erős, nem tolakodó. Mivel jó minőségű EDT, ennek kb. megfelel a tartóssága is (nálam kb. 6 óra). Papírcsíkon is nagyszerű illat, de ahogy párolog a bőrről, az igazán finommá teszi. És hát a legfontosabb, hogy a pasik nőiesnek és szexinek találják. :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

gabriela.sabatini(kukacjel)yahoo.co.uk

Amanda

2013. augusztus 6.

A night nevezetű parfümökkel mindig hadilábon álltam, az éjszaka fülledtségét, vágyakozó testek kipárolgását próbálják megjeleníteni a parfümőrök az ilyen illatokban, általában túltolják a füstös jegyeket és mérhetetlen sok pacsulit alkalmaznak. A Ghost méltatlanul háttérbe szorult éjszakai gyönyörűsége ugyanakkor nélkülözi ezeket a túlzásokat, mégis egy hamisítatlan dögös parfümöt kapunk, ami ráadásul ultra tartós. Az én orrom szerint picit hajaz Armani Code-ra, de a barackoktól nem válik geilé, viszont megtartja a vaníliás, szantálos( bár nincs feltüntetve, de tuti, hogy van benne) mélységet, amit egy bulizós, alkalmi illattól el is vár az ember. Amint olvasom megszüntetik a gyártását, amit igazán sajnálok. Szóval aki szeretné, minél előbb szerezzen be egyet, mert azután végleg eltűnik, majd szokás szerint külföldi oldalakon az egekbe szökik az ára annak a néhány még fellelhető darabnak. Nem elég az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

cingarela

2013. április 12.

Isteni ez az illat, valóban nagyon különleges, egyedi nem mindennapi darab!:)))

Na azért még írok pár sort hozzá, ez így túl egyszerű lenne, ha ennyivel megúszná, megúsznám :))
Kifújásnál nagyon maszkulin jellegű valamelyik régi férfi vagy parfümre vagy dezodorra hajaz, ezt most pontosan nem tudom, de mielőtt megijedne bárki is, egy kb. 10 percen belül lecseng ez a kis férfias markánsság, helyette egy hódító bódító semmi esetre sem porszerű, hanem zamatos titokzatos kábító illatot kapunk. Ő nem gájl inkább mély szaftos zamatos és nagyon nagyon érdekesen pikáns...........sztem a parfümpiacon olyan egyedülálló darab, semmihez nem hasonlítható, aki csak tehet sztem tegyen vele egy próbát............főleg akik a markánsabb éjszakai sötét illatokat keresik, biztos nem fognak csalódni !:))

Sztem Ő lesz az egyik, majd ha elfogy, hogy újraveszem, de ezúttal nagy kiszerelésben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

Isteni ez az illat, valóban nagyon különleges, egyedi nem mindennapi darab!:)))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak