Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkovacs92, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedési folyamat lassítása-, és a szem körüli öregedési jelek kijavítása érdekében a quinoaból, a szőlőből, a perzsa selyemakácból és a steviából nyert természetes összetevőket hialuronsavval egyesíti. Az egyedülálló ergonomikus dizájnnal rendelkező, rezgő kerámia-applikátor hűtő, feszesítő hatása mellett ötszörösére, vagy akár még ennél is többszörösére növeli az aktív krém bejutási mélységét és a felvitel hatékonyságát a szemkörnyéken. A kerámiafej ideálisan illeszkedik az ergonomikus dizájnhoz, ezáltal lehetővé teszi a célzo􀆩 felvitelt a szemkörnyéken. A rezgés elősegíti a tápláló összetevők bejutását és csökkenti az alsó szemhéj duzzanatát. A rezgés és a hűsítő kerámiafej kombinációja serkenti a hajszálerek vérkeringését és halványítja a szem körüli sötét karikákat.

juditkovacs92

2020. március 10.

Csodaszer! Genetikailag és a sok nevetéstől is a szarkalábaim kezdenek súlyosbodni már most 27 évesen. Nagyon sokáig szemeztem ezzel a krémmel, de az ára visszatartott a kipróbálástól addig, míg a kozmetikusom nem szólt, hogy akcióban van. Hát kipróbáltam és nem tudom, hogy tudom-e majd nélkülözni ezek után. Az eredmény már most 1 hónap után nagyon látványos, teljesen feltölti a szemem körül a ráncokat és a karikáimat. Kerámia rezgő feje van, ami igazi spa élmény minden reggel és este.
Talán egy negatívumot tudnék említeni. Egy ilyen értékű és minőségi terméknél elvárható a szép csomagolás, amit meg is kapunk, de az első 2 használatkor darabokba jön le a márkajelzés és az összetevők leírása a tubusról. :( Emiatt azért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.