Best of Beauty 2019

Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   7057 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2012. július 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gigi aloe verás nappali hidratáló arckrém száraz és érzékeny bőrre.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Nem csak a színe furcsa, de az illata és az állaga is, nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Nem csak a színe furcsa, de az illata és az állaga is, nem jött be.

Kemibianka

2018. július 30.

Szeretem a Gigi termékeit, sokat használok közülük. Ez egy jó termék, de a hatásához képest kicsit drága. És van benne néhány kevésbé börbarát összetevetö, amit az arcom is megérzett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

Kissyfurrr84

2018. június 7.

Csodaszer ezért muszáj megadni neki az 5 csillagot. Viszont azok a fránya parabenek és a sok színezék...., foemaldehid ha jól tudom stb.....elgondolkodtató hogy megéri e a csoda sima arcbőrért ennyi káros anyagot magamra kenni. Csakhogy tényleg csodaszer ez nem vitás! Jelenleg egy helia D krémmel egyeztem ki, nem hozza a tökéletes Gigi hatást de nem is csalódtam benne. A helia D -ben a csomagolás szerint nincs paraben. Sima a bőröm, de...a Gigi az Gigi (sok káros anyaggal) így jelenleg maradok a helia D-nél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Dolorin

2018. február 9.

Kozmetikusom ajánlotta, mert a bőröm nagyon vízhiányos és száraz (volt). A legjobb krém amit eddig használtam. Nem zsíros tőle a bőröm és nem tömíti el a pórusaimat. Nem leszek tőle pattanásos. A férjem is elviseli az arcán pedig Ő aztán semmilyen készítményt nem tűr el. Az ezelőtt használt krémek nem hidratáltak. Körülbelül 2 naponta radírozhattam az arcom, mert a T vonalban szinte hámlott a bőröm olyan száraz volt. Eleinte naponta használtam mostanra hetente egyszer elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

molnarjazmin

2016. október 12.

Kozmetikusomtól vásároltam egy kisebb kimért tégelybe. Nagyon szerettem az illatát és az állagát. Nem panaszkodok rá, mert a többi hidratálótól mindig kipattogtam. Most olvastam, hogy van van benne parabén, ami kicsit megijszetett, mivel az ekcémám könnyen kijön a parabénre, de február óta használom és nem vettem észre. Lehet kicsit szüneteltetem ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Lorna

2015. augusztus 6.

Első hidratálókrémem. Nosztalgia. A kozmetikusomtól kaptam. Először ajándékba (jesszus, milyen dehidratált az arcbőröd, adok ebből, kend be minden este). Aztán már magam mentem hozzá vissza vásárolni, amikor úgy éreztem semmi amit a drogériákban próbálok nem múlja felül. Finom kellemes, nem tömíti el a pórusokat. Ha nincs a Krémmánia (és nem látom a sok piros pöttyös összetevőt) talán még ma is ezt használnám. Miattuk váltottam másik krémekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

szivarvany80

2015. május 8.

Nappali arckrém, hatékonyan használjuk a családban, női és férfi tagok egyaránt, viszont csak időszakosan használjuk, mikor szükség van külön hidratálásra. Például kellemesen hidratáló szeles, hideg időben is, sőt síeléskor napvédőként is használtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

Atiandi83

2014. augusztus 26.

EZ a legjobb arckrém amit eddig használtam, nekem is és a férjemnek is bevált.évek óta csak ezt használjuk, bár szerintem kicsit drága

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Nicole88

2013. július 18.

Mint az összes Gigi termék, ez is drágább, mint amennyit ér. Nem hidratál kellően, és nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Sweet Dream

2013. március 5.

Én szeretem hetente kétszer használom.Én még nem vettem észre semmi változást a bőrömön de miután lemosom az arcom nagyon üde és friss lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.