Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   16000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: creammaniac, az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Luxus ránctalanító, regeneráló, feszesítő, hidratáló krém. A Bioplasma termékek 5 különleges alga kivonatát tartalmazzák rengeteg aminosavval, vitaminnal, ásványi anyaggal.
A száraz bőrre készült hidratáló krém az alábbi problémákat kezeli: ráncok, tág pórusok, laza tónus, dehidratáltság, pigmentációk, fakó, sápadt bőr, bőrpír, értágulatok, rugalmatlanság. Teljes körű 20 faktoros fényvédelemmel látja el a bőrt. Az algákon kívül mélyhidratáló hialuronsavat, antioxidáns E-vitamint és nyugtató bisabololt tartalmaz.

Sminkelés előtti alapozónak is kiváló. Parabénmentes termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bettinab

2020. augusztus 26.

Az előző értékelőhöz hasonlóan én is a kozmetikustól kapott termékmintán keresztül ismerkedtem meg ezzel a krémmel. Egyszerre zsíros és száraz, seborrheára hajlamos bőröm van. Számomra ez az egyik legjobb termék, amit valaha is vettem.
Néhány hét alatt teljesen átalakult a bőröm, a hormonális acném (az arcom alsó felén) teljesen megszűnt, és látványosan szebb lett a bőröm. Előtte nagyon sok mindennel próbálkoztam, és semmi nem segített, így ez nekem egy igazi áldás volt.
Sajnos nagyon drága, így biztosan nem vettem volna meg, ha előtte nem győzött volna meg 100%-ban a termékminta. Ajánlom nagy kiszerelésben megvásárolni, így 20.000 forintért egy évig biztosan kihúzom egy tubussal. Nagyon kiadós, egy borsónyi böven elég az egész arcra. Kell egy kis idő, mire felszívja a bőröm, amikor ezt nincs időm megvárni, teszek az arcomra némi púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

danyadi77

2018. július 27.

Kozmetikusomtól kaptam néhány mintatasakot (nyilván bőrtípusomnak megfelel). Kellemes, könnyed, tetszik az illata, jó, hogy van benne SPF, kevés is elég belőle, de úgy érzem, rendszeres használatra kicsit zsíros, vagy csak így nyáron. Homlokom ki is pattogott. Hosszútávú hatásról nyilván nem tudok beszámolni, de nem vagyok teljesen meggyőzve arról, hogy nekem kell ilyen ennyiért. Kb 3.5 csillagot adnék igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Forsolya

2018. május 14.

Én 13 éve szinte csak Gigit használok, néhány alkalommal volt, hogy vettem másik márkát, de a Gigi termékek szinte mindegyik családját ismerem.
Fantasztikus termékek, nem tudok negatívat írni. A kozmetikusom ezzel dolgozik, ő ajánlotta a bőrtípusomnak megfelelően.
Ez a bioplazmás terméke is csúcsszuper. Használtam az éjszakait, a nappalit, szinte 9 hónapig elég volt.
Egyszerre kifizetni nem olcsó, de valójában gazdaságos. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

Egyszerre kifizetni nem olcsó, de valójában gazdaságos. Ajánlom mindenkinek!

inid

2017. május 30.

December elején vettem, napi használat mellett kb. egy hete fogyott el. Csak jókat tudok írni róla, az egyik olyan krém a nagyon kevés közül, amire az én végtelenül problémás bőröm jól reagált! Az ára kicsit húzós, de maximálisan megéri, az árán túl nincsen semmilyen kontra érvem. Egyelőre még folyamatban az új beszerzése (a korábbi „kozmetikus-forrásom” elköltözött), addig pedig egy másik krémet használok. De az arcbőrömön azonnal meg is látszik a Bioplasma hiánya, a pigmentfoltjaim erősebbek, az arcszínem nem egyenletes és sok helyen aknék is előjöttek. Vagyis csakis a Bioplasma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Kardosalfi

2016. augusztus 12.

Nagyon jó krém!Néhány hét használat után látványosan simább,egyenletesebb lesz tőle a bőr.Kiadós,nagyon kis mennyiség elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Kencemániás

2015. december 30.

Nekem a zsíros bőrre való van meg, imádom a hatását. Nem zsírosodik ki a bőrömön, szépen feszesít és mindig puha a bőröm, amikor ezt használom. Elég kisérletező vagyok, sokszor kitérek más márkákat kipróbálni, de ez mondhatni álandó nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Bugi12

2015. május 25.

Véleményem szerint mindenképpen használnunk kell valamilyen krémet az arcunkra. Olyan krémet kerestem amit nappalra is hasznalhatok és az én bőrömhöz leginkább passzol. Korábban más márkákat is használtam, de nem teljesítették amit ígértek. Ezt annak tudom be, hogy a legtöbb márka nem is adhat el tápanyagban ennyire gazdag terméket. Tény, hogy drága, de arcra csak borsónyi mennyiséget kell felvinni. Így több mint 1 évig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.