Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: sigreti, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló és faggyútermelődést csökkentő anyagokban gazdag szérum, mely egyensúlyban tartja a bőr egészséges pH-szintjét. Friss érzést és matt, csillogásmentes bőrfelszínt eredményez egész napon át.

lauran22

2015. november 21.

A zsíros bőrt megfelelően hidratálja, nem hagy maga utána zsíros érzetet és reggel mikor felkelek puha a bőröm. Feltölti a pórusokat, kevesebb a pattanásom, persze mivel szérum ezért nem várom el tőle, hogy teljesen matt legyen a bőröm, de használat alatt nem is nagyon zsírosodott a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

mia.1

2012. január 3.

Jó kis szérum a zsiros bőrüeknek, leginkább a hidratálóval együtt hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Jó kis szérum a zsiros bőrüeknek, leginkább a hidratálóval együtt hatásos!

Josie

2011. szeptember 21.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Ennyi pénzért én is többet vártam, de sem a csodát, sem mást nem kaptam ettől a krémtől. A hatása nekem sima hidratáló krémhez hasonlított, nem mattított semmit. Valójában a Derma Clear vizes alapú hidratálója vált be nekem egyedül, puha, hidratált, csillogásmentes volt tőle az arcom, s a kisebb pattanások nyomait is gyógyította. Árát tekintve az sem olcsó, viszont tényleg kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

sigreti

2011. szeptember 9.

Nekem nem nagyon tetszett ez a szérum. Ennyi pénzért többet vártam volna. Felkenés után sem találtam kellőképp mattnak a bőröm, hát még pár órával utána. A pattanásokra sem volt hatása az esetemben. Sminkalapnak viszont megfelel.
Szerencsére rátaláltam a Bioderma Sébium Pore Refiner Serumra, ami jóval olcsóbb és ezerszer hatékonyabb a mattításban, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Glycerin

Squalane eo 1 0

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.