Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   6225 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan eltávolítja a sminket és szennyeződéseket, kiegyensúlyozza és stabilizálja a bőr védőrétegét, visszaállítja pH-értékét. Kellemes frissességet ad, amely fokozza a tisztaság érzetét.

Ár: 5000 Ft , Eladó: barniki
Állapot: Kevés hiányzik belőle, Helyszín: Nyergesújfalu, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges, vagy posta
Grafitzsiraf

2018. február 12.

Az előző véleményekhez hasonlóan, én is a kozmetikusnál szerettem meg ezt az arclemosót, elsősorban az illata miatt. Kímélő, nem szárította a bőröm, a többi lemosóval ellentétben. Bár már másik terméket használok, lehet, hogy egyszer visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

SchmitterBettina

2017. július 6.

A kozmetikusom mindig ezzel mossa le az arcom, nagyon megszerettem, ezért vettem otthonra is! Szeretem nagyon, szépen leszedi a sminket és a többi koszt az arcomról. Nem szárítja a bőrőm. Puha lesz tőle az arcom. Nagyon kevés kell belőle. Az illata valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Lauu

2016. február 11.

A kozmetikusom tanácsára vettem meg és nagyon bevált. Esténként használom, a sminket is szépen leszedi, nem kell külön vacakolni vele. Utána picit húzódik a bőröm, ezért rögtön felkenem az esti szérumom és hidratálóm, de szárító hatást nem vettem észre. Kb egy borsónyi mennyiség kell egyszerre, rengeteg van benne és annyira jó az illata :) Ha egyszer elfogy tutira újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

andi0817

2013. november 2.

Szuper lemosó, nincsen olyan érzésem utána, hogy úúúrristen, mindjárt leszárad az arcom. Mindent lemos, amit csak talál, és engem az összetevői sem bántottak még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Krisztin02

2013. június 11.

Soha nem használtam még ilyen jó lemosót, a kombinált bőrömre is tökéletes, szinte kimossa a tág pórusokat, és ami a legfontosabb: végre nem fénylik a bőröm! Az összetevőket láttán szomorú vagyok kicsit, de nem váltok mert nagyon bevált ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Zora90

2013. május 29.

az egyik legjobb lemosó, amit használtam. nem irritált, nem szárított, maradéktalanul eltüntette a sminkem, és a fényesedésre hajlamos bőrömre is szuper hatással volt! bár nem olcsó, de a dobozka több, mint egy évig elég. az egyetlen ok, amiért váltottam, az összetevői, de annyira megszerettem, hogy részemről jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

petracska13

2012. május 19.

Teljesen elkeseredtem az összetevői láttán. Így már az se érdekel, hogy szépen megtisztítja a bőrömet, nem szárítja és tényleg szuper érzésem van az arclemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Glycol Distearate, Isopropyl Myristate, Panthenol
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Laureth-10, Hydroxypropyl Methylcellulose
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Laureth-10, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Ethoxydiglycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol
Színezékek: Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Barnás sárga.