Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   8054 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: megszepitem, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tökéletes bőrmegújító éjszakai krém. Felgyorsítja a bőr megújulását, helyreállítja egészséges bőrszínét, tónusát. Rendszeres használata feszessé, élettelivé varázsolja a bőrt. Alkalmazható érzékeny bőrökre is.

Fő hatónyagai:

• 8% Mandulasav: A mandulasavat a sárgabarack magjából vonják ki. Ez a sav úgy indítja be a bőr mélyebb rétegeinek regenerálódását, hogy a hám felső rétegét nem hámlasztja le. A mandulasav javítja a bőr anyagcseréjét, a mélyebb rétegekben beindítja a regeneráló folyamatokat. Alkalmas a sötétebb bőrszínű és az érzékeny bőrű páciensek kezelésére egyaránt.
  • 0,8% Szalicilsav: A szalicilsav megbontja a keratint, eltávolítja a bőr elszarusodott hámsejtjeit. A szalicilsav zsírtalanító hatása elősegíti a további hatóanyagok felszívódását a bőr mélyebb rétegibe. A szalicilsav egy béta-hidroxisav, keratilikus hatással, az egyik legfontosabb növényi hormon. A szalicilsav felgyorsítja a bőrsejtek regenerációját, elősegíti a szemölcsök, a pikkelysömör, a szeborrea gyógyulását, eltávolítja a kemény, durva bőrt.
  • Ascorbyl Tetraisopalmitate: Zsíroldékony C-vitamin észter. Lipofil tulajdonsága miatt könnyen bejut a bőrbe. Semlegesíti a szabad gyököket, stimulálja a kollagén szintézist, halványítja a pigmentációkat.
  • Tocopherol Acetate: E-vitamin észter. Semlegesíti a bőrt károsító szabadgyököket, növeli a bőr immunitását. Elősegíti a sejtek, szövetek regenerációját, késlelteti a bőröregedését. Simítja a ráncokat, hidratálja a bőrt. Felerősíti a C-vitamin hatékonyságát.

Riababa

2018. augusztus 14.

Sajnos az én böröm nem szerette, pedig egyébként jól bírja a kémiai hámlasztást. Egy hét rendszeres használat után a túlhámlasztás jelei jelentkeztek. Borzasztóan piros voltam, -a férjem azt mondta, hasonlítok a szomszéd alkoholistára- és lemezekben hámlott a bőröm, mire a kozmetikusom azt mondta, hogy látszik, hogy dolgozik a krém. 😊
Na, ennyit a szaktudásáról.
Azt ajánlom, hogy, ha valaki érzékenyebb bőrű, akkor fokozatosan szoktassa hozzá a bőrét, ne használja mindennap és lehetőleg ne nyáron, és fokozatosan ügyeljen a fényvédelemre (egyébként is).
Én lehet majd adok még neki egy esélyt heti 1-2-3 alkalommal használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Na, ennyit a szaktudásáról.
Én lehet majd adok még neki egy esélyt heti 1-2-3 alkalommal használva.

friebo

2016. július 18.

Sajnos, ez az egyetlen Gigi, ami nekem nem vált be. Lehet, hogy halványítja a foltokat, de nekem fényes, zsíros lett tőle a bőröm. A magam részéről inkább a Gigi E vitaminos krémjére szavazok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Kencemániás

2015. december 30.

Februárban kaptam ezt a krémet, ami meglepően kiadós, mert még most is van a tubusban, amit ígér azt be is váltja, persze nem 2 nap alatt. Nekem 3-4 hét után indult be a látványos átalakulás, akkoriban is pirosodós volt az arcom, amit ezzel tökéletesen rendbe tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Sziszi01

2015. december 17.

Fantasztikusan jó krém, ahogy felkenem, már látom a hatását. Finom puha, hidratált, megújult bőr az eredmény, ám hosszú távú használata ajánlott! Én nappalra a Bioplasma CC krémet használom emellett, és kritikus szemmel is csak azt mondhatom, hogy most a legszebb a bőröm! Szuper termékek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Bugi12

2015. május 25.

A leírását nem szeretném lemásolni ;), de hosszútávon fejti ki igazán hatását. Aki megfigyeli a bőrét az látni fogja hogy az idő elteltével kevesebb mitesszer, pattanás fog jelentkezni. Nappalra kell fényvédő kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.