Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbcs87, Módosítva: 2012. április 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Természetes hatóanyagokban gazdag hidratáló készítmény, amely hidratálja ,táplálja ,feszesíti a bőrt és megvédi a káros külső hatásoktól.A kellemes lágy textúrájú krém azonnali megnyugvást biztosít a bőrnek. A GIGI Organics krém egész nap kifejti jótékony hatását, smink alapként is kiválóan alkalmazható.Fényvédelmét természetes növényi olajai és ásványi anyagai biztosítják. Minden bőrtipusra ajánlott az érzékeny és rendkívül száraz bőröket is beleértve.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. június 10.

Sajnos nekem nem vált be ez a krém, pedig a szemkörnyéki ápolója után, ami igazán jó hatású nálam, ettől is sokat vártam.
Mivel tudom, hogy az én bőrömnek elsősorban a víz pótlására van szüksége, ezt reméltem ettől a krémtől, de sajnos ehhez képest meglehetősen nehéz állagú és főként ami nem tetszik, hogy nehezen is kenhető! Csak sok ideig tartó kenegetés után szívja be a bőröm, időnként még vízzel is segítettem ebben, mert már untam a dolgot. Pedig igazán nem használtam nagy mennyiséget, hiszen csak kismintám van belőle.
Az illata egyébként valóban kellemes, de ez az összes jó, amit én el tudok róla mondani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 10.

bbcs87

2012. április 18.

Nagyon jó krém. Szép összetevők. Jó illat, jó állag. Eredmény: bársonyos, sima, hidratált bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0