Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   12 251 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Patika, Módosítva: 2013. december 17.

Ár:   12 251 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

belava

2021. január 17.

Isteni illatú, alapozó alá szuper.
Most, hogy már tudatos bőrápoló vagyok, már nem használnám, azt tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Isteni illatú, alapozó alá szuper.
Most, hogy már tudatos bőrápoló vagyok, már nem használnám, azt tuti!

Fehereszti

2020. október 5.

Szörnyű. Kuka. Nem is tudom mit mondjak rá. Már az incit nézve sem értem hogy kenheti ezt önszántából bárki magára.🙈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

rosa.love

2020. október 5.

Update: Kb. egy eve tortent eletem legborzasztob kozmetikai kezelese ezzel a kremmel. Leirom hat a kezeles utóéletét, ami nem derult ki az elozo velemenyembol. Szoval, hagytam beleultrahangozni az arcborombe ezt a kremet. Ereztem, hogy nem kellett volna, de annyira eroskodott a kozmetikus. Mire hazaertem, mar ereztem, hogy gyulladt pattanasok nonek a borom alatt. Az a pocsek erzes, amikor mar a feszulo pukli kitapinthato, de olyan melyen van, hogy kinyomni eselytelen. A kovetkezo par het maga volt a pokol: a borom undoritoan nezett ki, konkretan izzadsag folyt a tagra nyilt porusaimbol, es csak jottek, jottek, jottek a pattanasok. Eltelt 1 het, 2,3,4...mar ezerszer elatkoztam a kozmetikust es a kremet, de reklamalni nem akartam nala, mert biztos valami olyasmit mondott volna, hogy "tisztul a borom", penzt meg ugyse adott volna vissza.
A boromnek elotte semmi baja nem volt, kozmetikushoz is egyedul azert mentem, hogy az orromat kitisztitsa a miteszerektol.
Vegul honapok kellettek, hogy rendbejojjon a borom, de meg utana is hosszu ideig tiszta olajos tapintasu volt az arcom. Szoval ilyen szinten meg soha semmi nem avatkozott bele a borom egeszsegebe, ehhez kepest a kamaszkori pattanasos korszak is jobb volt. A krem osszetevoi a mai napig elborzasztanak,es az, hogy hagytam, hogy jo melyen, fel oraig ultrahangozzak a fejembe... jo ostoba voltam.
Persze mindenki sajat hibajabol tanul, de remelem lesz, akit megment a tapasztalatom.

Most komolyan, formaldehid kibocsajto tartositoszer, szilikon, egy csomo illatanyag... Nagyon merges vagyok, hogy hagytam h a kozmetikusom ramsozza ezt az undormanyt! Hogy ajanlhatja ennek hasznalatat egy SZAKEMBER???? Raadasul mondtam neki, hogy pattanasra hajlamos a borom. Ennek hatasara TELE lettem gyulladt pattanassal es miteszerrel!! Az osszetevoket nezve eskuszom ez (es az osszes tobbi tarsa!!!) kesz mereg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 5.

Zora90

2019. július 19.

Aki kombinált / zsíros bőrre keres egy jó kis fényvédős hidratálót, annak tökéletes nappali krém. Nekem a téli-őszi időszakban is elég volt, a száraz részeket hidratálra, viszont a homlokom és az orrom nem zsírosította. Könnyű állagú, a sminket szuper jól tartja, az illata nem túl tolakodó, de mégis friss érzetet ad a bőrnek. Csak azért válok meg tőle, mert 30 felé már erősebb hidratálásra van szüksége a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

detti23

2019. július 13.

Régóta veszem a kozmetikusomtól, más GIGI krémekkel együtt, mikor melyikre van szüksége a bőrömnek. Nappalra smink alá ez jól bevált, de csodát nem tesz a a problémás bőrömmel. Viszont most hogy látom az összetevőit, visszaveszek a használatából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

MalinaZs

2018. július 20.

Kozmetikusom ajánlotta, nekem bevált. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros utóérzet. Nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Grafitzsiraf

2018. március 11.

Már több, mint egy éve használom, a kipirosodás megakadályozása érdekében CC krémmel (Mixa) keverve, nekem így jött be a leginkább. Eleinte annak is örültem, hogy végre egy krém, amitől nem hámlik a bőröm, mostanra nagyon beleszoktam a jóba és kezdek kifelé kacsintgatni anti-aging irányba, új arckrémeket próbálgatva. Még nem találtam meg az utódját, ami legalább annyit tud, mint ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

pandesz83

2018. február 3.

Nekem túl zsíros volt, de alapvetően erősen hidratáló hatása van. Én anyukámnak adtam, nekem nem vàlt be, lehet azért, mert nyáron próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

egyedorsolya96

2018. január 16.

Nagyon szeretem! Smink alá is tökéletes! Vigyázni kell, hogy a szemkörnyékét kihagyjuk mert előfordult, hogy túl közel kentem a szememhez és egésznap csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Bogyóka

2017. március 15.

Annyira imàdom. A kozmetikusom csak Gigi termékeket hasznàl. A zsíros vízhiànyos arcbőrömre nagyon jó. Nem fénylik, gyorsan felszívódik. Isteni az illata. Nem irtitàl, az orcàm nagyon érzékeny. Ki szokta mérni kis tégelybe mert elég borsos àra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Squalane, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Triethanolamine, Steareth-21, Steareth-2
Fényvédők: Octinoxate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, 4-Methylbenzylidene Camphor, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Cetearyl Glucoside, Triethanolamine, Steareth-21, Steareth-2
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Blue 1
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.