Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Selymesen simává teszi a lábakat.

njudit95

2017. április 10.

Körülbelül egy éve vettem, úgyhogy meglepődtem, hogy már nem gyárják (?). Egyébként nekem nagyon bevált, szerintem sokkal jobb a zselé kivitel, mint a borotvahab. Kellemes illata van, könnyű eloszlatni, borotválás után puha és selymes lesz a lábam. Egyáltalán nem irritál, ha véletlenül megvágom magam, a "vérzés" is hamarabb eláll.
Pozitívum: illat, állag, hidratál, sokáig elég
Negatívum: sok csúnya összetevő
Ui.: Ne csuromvizes lábon próbáljátok, hanem csak nedvesen, úgy lesz hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Pozitívum: illat, állag, hidratál, sokáig elég
Negatívum: sok csúnya összetevő
Ui.: Ne csuromvizes lábon próbáljátok, hanem csak nedvesen, úgy lesz hatásos!

liliness

2015. április 24.

Nem tudom, hogy ez van-e nekem, mert kb. 5 éve volt és még mindig nem fogyott el, azóta lehet, hogy azt már nem gyártják (a tök sima kék van nekem). Tökéletesen teszi a dolgát, egyetlen baja, hogy ha béna vagyok és bikinivonalnál kicsit mellémegy, akkor nagyon csíp. Úgyhogy a tanulság, hogy bikinivonalat óvatosan és nem kapkodva kell. A borotválkozást nagyon megkönnyíti, ég és föld vele és nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Dourou

2013. november 14.

Finom az illata,legalábbis erre emlékszem belőle:D Ajándékba kaptam,kipróbáltam és rájöttem,hogy fölösleges (legalábbis számomra) a borotvazselé.. Ugyanolyan volt a végeredmény, sőt..inkább rosszabb. Egyes helyeken úgy látszott, mintha kihagytam volna borotválkozás közben,pedig odafigyeltem rá.. szóval nálam nem jött be:/ De anyukám elhasználta,azóta ő sem használ zselét:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

oszibarack

2013. június 14.

Levendulásom van és szeretem nagyon, kényelmes használni, megkönnyíti a borotválkozást és jó puha lesz tőle a lábam. Elég kiadós is, nekem nagyon sokáig kitart egy flakon. Egyedül az illata zavar, nekem túl erős, de akinek tetszik, annak ez is előny, mert sokáig érezhető használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

fiorentina914

2013. március 25.

Szerintem szuper! Én a Levander Kiss-t használom. Nagyon érzékeny a bőröm, de ettől nem pattogok ki. Sokkal simább és puhább a bőröm, amióta leváltottam a tusfürdőt! Sokkal gyorsabb és kényelmesebb vele a borotválkozás. Én csak ajánlani tudom :) És az illatta is nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

motyor

2012. november 16.

Egyszer azt ajánlották, hogy akkor nem fogok kipattogni, ha borotvazselét használok és nem tusfürdőt, ezért megvettem ezt. Hát valami igazság van abban, hogy a tusfürdő nem éppen a legjobb választás a borotválkozáshoz, viszont a helyzet (irritáció téren) nem változott borotvahabbal sem. Mondjuk könnyű eloszlatni, látod hol kell még lehúzni, és vannak benne hasznos összetevők is, viszont így is kemikália bomba. Én arra esküszöm, hogy jól felhabosított natúr szappannal ugyanez a hatás elérhető, de kevesebb vegyszerrel és utána aloe vera spray-el vagy géllel bekenve az irritáció is megszűnik.
Persze maga nemében nem rossz a termék. Aki mindenképpen szintetikus borotvahabra vágyik, az kipróbálhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Dorka92

2012. szeptember 24.

Utálom, hogy bekenem a lábam és borotválás után pihe-puhának tűnik, de ez csak a réteg, amit rápakol a lábamra, ha azt lemosom akkor érezhetően bök még. Sokkal jobb egy sima tusfürdővel, mert az is puhít de ott tényleg a szőrszálak tövét is elkapja a borotva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.