Gillette

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horireni, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Borotvazselé. A puha és szaténsima bőrért.

senskin

2015. július 9.

Sajnos , nem szeretem a borotvazselét, sem a habot, de volt ilyenem és valóban nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

tzsofiaa

2015. június 24.

Nagyon jó borotvazselé isteni illattal!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

Nagyon jó borotvazselé isteni illattal!

Renike087

2014. október 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: szuper minden tekintetben! Ráadásul nemrég sikerült akcióban hozzájutnom, aminek külön örültem! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Nicu

2014. október 6.

Nem szárít, nem irritál. Az illata is nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Nem szárít, nem irritál. Az illata is nagyon tetszik :)

Mystery13

2014. augusztus 14.

Korábban is ezt a borotvazselét használtam, csak más illatban, de ez a legjobb illatú, imádom!:) Megkönnyíti a borotválást, nem irritál, és puhább tőle a bőröm! És nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

rose

2014. február 5.

Hónapok óta használom már és még mindig van benne, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kevés is elég belőle, és nem szárítja szét a bőrt, sőt, kevesebbet kell utána testápolóznom, mint általában. El kell találni a kellő mennyiséget, mert ha sokat használok, akkor a bőrömön egy lemoshatatlan filmréteg lesz, ami alváskor zavar, de ezt leszámítva 5 pontos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

tulipánfa

2013. szeptember 14.

Nagyon szeretem, kevés kell belőle és szuper habot képez. Az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

czakovaleria

2013. augusztus 27.

Nagyon jó az illata, kevés kell belőle és jól habzik. Az én érzékeny bőrömet nem irritálta. Megéri az árát. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

-Norcsi-

2013. június 5.

Imádom. Nagyon kevés kell és remekül habzik. Nálam maximálisan teljesít már jó ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Szaszmancs

2013. április 16.

Nagyon jó! Egészen kevés kell belőle és nagyon tuti habot képez, így sokáig elég is,szóval megéri. A legjobb,amit eddig próbáltam, előtte én is Baleát használtam,az sem rossz,de ez az abszolút favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!