Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe Varaval. A puha és szaténsima bőrért.

racheldawes

2019. április 12.

Időnként használom, nekem teljesen megfelelő. Nem okoz irritációt, könnyedén fel lehet vinni a bőrre és eloszlatni, és tényleg kis mennyiség is elég belőle egy használat során, így sokáig elég egy flakon. Az illata is kellemes és mintha a bőröm is puhább lenne tőle. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Babooca

2019. február 14.

Használtam anno egy mini kiszerelést belőle, szerettem de a kedvenc a Vanilla Dream lett. Azt nem tudja lekörözni. Hatásra ez is ugyanolyan, de az jobban a szívemhez nőtt. Az utazó kiszerelés nagyon praktikus volt, bárhol elfért. Utazó kiszerelésben szerintem újraveszem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

pattelin

2018. március 17.

Évek óta használom ezt vagy a levendulás társát! Nagyon szeretem! Könnyen habosítható, kevés is elég belőle. Nekem sokáig kitart egy flakon. Jó az illata, jó az állaga. Nagyon puha, ápolt lesz utána a bőröm. Biztos, hogy fogok még ilyet venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

detti23

2018. február 20.

Számomra semmi extrát nem ad ez a borotvazselé. Jónak jó, de jó néhány drogériás sajátmárkás borotvazselé is tudja ugyanazt, amit ez, és azok feleannyi áron kaphatóak. Szóval nálam ez nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

szeliger

2018. január 11.

Kinyomva zöldes-kék zselé a bőrön könnyen felhabosítható, finom, lágy habot képez. Pont megfelelő, jobban szeretem, mint a Baleás keményebb habját, mert az darabokban esik le borotválásnál a bőrről, trutyit képezve a lefolyóban. Ennek a habja könnyen lehúzható, a vízben jobban oldódik. Az illat szolid, zöld illat, ezt is kedvelem. A bőr finom, puha lesz utána, de nekem még szükségem van valamilyen testápolóra is.
Egy hibája van, de még nem találkoztam olyan habbal, aminél ez ne jött volna elő: utálom, hogy a kinyomás után a flakon feje habos lesz, ami aztán ráköt a műanyagra. Sajnos ezt nem szünteti meg teljesen a flakon használat utáni fürdetése sem, mert valahogy egy kicsi mindig kiszivárog még a habból. Ezzel együtt ez egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

trisztan

2017. október 19.

Naggggyon jó.... meglepően kevés kell belőle, sűrű, masszív habot képez, nem folyik, teljesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

csemezb

2017. október 18.

Minek után nagyon jó dolgokat olvastam róla, ezért megvettem 1000 forintért, de nem bántam meg, kevés kell belőle, így szerintem nagyon sokáig elég lesz, semmi extra dolgot nem tapasztaltam, utána puhább lett a bőröm, ezért pluszpont jár! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Yami

2017. augusztus 3.

Évek óta csak ezt használom. Próbáltam Baleásat is, de ez sokkal jobban bevált. Nem folyik semerre, zselés, a belőle képzett habot könnyű kenni és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

PaNel95

2017. július 11.

Nagyon szeretem ezt a zselét! Bár az olajos verziója a kedvencem.
Sűrű, kemény habot képez, ami nem folyik szét és nem mászkál el. Elég sokáig elég, mert kevesebb is elég belőle ahhoz, hogy masszív habot képezzen. A bőrt szépen felpuhítja és szépen siklik rajta a borotva. A bőr utána puha lesz.
Még sosem pattogtam ki tőle és nem okozott irritációt a borotválkozás ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Nagyon szeretem ezt a zselét! Bár az olajos verziója a kedvencem.
Még sosem pattogtam ki tőle és nem okozott irritációt a borotválkozás ezzel.

ronoad

2017. április 20.

Nagyon szuper termék, bár a dm sajátmárkás borotva zseléje is pont ezt tudja :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!