Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe Varaval. A puha és szaténsima bőrért.

Linda94

2020. május 6.

Nagyon nagyon szeretem 🙂 az állaga nagyon jó. Kevés kell belőle, nagyon jól habzik.
Hidratálja a bőrt, igy borotválás után nem kell még használnom külön hidratáló krémet. Pedig száraznak mondanám a bőröm. Így aoszolutt elnyerte a tetszésem. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szenved a kipirosodott bőr irritációtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

matyasflora

2019. december 28.

Nagyon szeretem csak ezt és/vagy ezek változatait használom. Próbáltam más márkától is, de mindig visszatértem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Viky0123

2019. október 12.

1 Ft-ért vettem a Dm-ben, ajándék volt a pengékhez. Kevés kell belőle, jól csúszik rajta a borotva, nem irritálja a bőröm. Szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

PiciBrigii

2019. július 9.

Ma használtam először, de már most tudom, hogy nagyon jóban leszünk. Elképesztően kicsi mennyiség is bőven elég, nagyon könnyű eloszlatni. Teljesen jól csúszik rajta a borotva, szerintem többször veszem újra. :) Az ára először nem annyira tetszett, de ha ilyen kevés elég belőle, akkor szinte ingyen dobják az ember után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

racheldawes

2019. április 12.

Időnként használom, nekem teljesen megfelelő. Nem okoz irritációt, könnyedén fel lehet vinni a bőrre és eloszlatni, és tényleg kis mennyiség is elég belőle egy használat során, így sokáig elég egy flakon. Az illata is kellemes és mintha a bőröm is puhább lenne tőle. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Babooca

2019. február 14.

Használtam anno egy mini kiszerelést belőle, szerettem de a kedvenc a Vanilla Dream lett. Azt nem tudja lekörözni. Hatásra ez is ugyanolyan, de az jobban a szívemhez nőtt. Az utazó kiszerelés nagyon praktikus volt, bárhol elfért. Utazó kiszerelésben szerintem újraveszem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

pattelin

2018. március 17.

Évek óta használom ezt vagy a levendulás társát! Nagyon szeretem! Könnyen habosítható, kevés is elég belőle. Nekem sokáig kitart egy flakon. Jó az illata, jó az állaga. Nagyon puha, ápolt lesz utána a bőröm. Biztos, hogy fogok még ilyet venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

detti23

2018. február 20.

Számomra semmi extrát nem ad ez a borotvazselé. Jónak jó, de jó néhány drogériás sajátmárkás borotvazselé is tudja ugyanazt, amit ez, és azok feleannyi áron kaphatóak. Szóval nálam ez nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

szeliger

2018. január 11.

Kinyomva zöldes-kék zselé a bőrön könnyen felhabosítható, finom, lágy habot képez. Pont megfelelő, jobban szeretem, mint a Baleás keményebb habját, mert az darabokban esik le borotválásnál a bőrről, trutyit képezve a lefolyóban. Ennek a habja könnyen lehúzható, a vízben jobban oldódik. Az illat szolid, zöld illat, ezt is kedvelem. A bőr finom, puha lesz utána, de nekem még szükségem van valamilyen testápolóra is.
Egy hibája van, de még nem találkoztam olyan habbal, aminél ez ne jött volna elő: utálom, hogy a kinyomás után a flakon feje habos lesz, ami aztán ráköt a műanyagra. Sajnos ezt nem szünteti meg teljesen a flakon használat utáni fürdetése sem, mert valahogy egy kicsi mindig kiszivárog még a habból. Ezzel együtt ez egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

trisztan

2017. október 19.

Naggggyon jó.... meglepően kevés kell belőle, sűrű, masszív habot képez, nem folyik, teljesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.