Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe Varaval. A puha és szaténsima bőrért.

Fiszuli

2021. július 11.

Nagyon jó termék. Szeretem a zselé állagot, azt, ahogy felhabzik és hogy mennyire egyszerűen szét lehet oszlatni. Nem folyik és csöpög semerre, de nem is ragad a kezemre az egész. Elképesztően gazdaságos, például egy meggynyi adaggal az egész lábamat, tehát bokától a bikinivonalig be tudom kenni teljesen, a két hónaljamra egy borsónyi elég, a karomra sem kell sokkal több, stb. Meg sem tudom tippelni, hogy meddig lesz elég, pedig már hetek óta használom. Az illata kellemes. Borotválkozás közben semmi probléma, a borotva nem csúszkál semerre, nagyon egyszerűen le lehet mosni és tényleg nagyon kellemes tapintású utána a borotvált testtáj. Természetesen egyéb testápoló kenceficéket is használok magamra borotválkozás után, de ezt ígyis-úgyis megtenném. Szerintem nagyon megéri az árát. A simaság max 2 nap, de ez is független ettől a terméktől, így jár az, aki borotvával szőrtelenít. Irritációt, viszketést, pirosságot, kiütést sem közben, sem használat után és azóta sem tapasztaltam, ami nálam nagy szó, mert egy egyszerű tusfürdő is képes kicsapni. Ez a termék az első próbálkozásom a borotvazselékkel és nem is érzem szükségét, hogy bármi mást kipróbáljak. Tökéletes. Ha számít, a Wilkinson Hydro Silk borotvával és borotvafejjel használom, amit szintén nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

betty23

2021. július 6.

Nem irritálja a bőröm, nagyon gazdaságos és persze maradéktalanul ellátja a feladatát. Bár van benne parfüm, nekem nem okozott gondot semmilyen téren. Ugyan én mindig hidratálok utána, de nem porzik utána a lábam egyáltalán, szóval nem szárít. Szerintem sokkal jobban "habzik", mint az olcsó verziók. GiIlette Venus borotvával használom, együtt a kettő nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 28.

Jó az illata és könnyű vele a borotválkozás. Utána viszont mindenképp kell testápolót használni mert nem hidratálja a bőrt egyáltalán, viszont jó sokáig eltart. Arra jó amire jónak kell lennie!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 28.

Jelizz

2021. június 19.

Jo illata van, teljesen atlagos borotva gel (mondjuk nem csip)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Jo illata van, teljesen atlagos borotva gel (mondjuk nem csip)

Lewanda

2021. május 17.

Kedvenc borotvazselém, összehasonlíthatatlan a többi, általában saját márkás termékkel. Könnyű, gyors vele a borotválás, nem irritált utána a bőr. Az ára kicsit borsos, de nagyon sokáig elég, és megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Puszedli83

2021. május 17.

Nem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom. Mindig úgy voltam vele felesleges külön erre pénzt költeni. De nagyon jól tettem, hogy megvettem. Sokkal gyorsabban és könnyebb vele a borotválás.
Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.
Puha hidratált utána a bőröm, egyáltalán nem szárít. Amióta használom nem is pattogok ki.
Csak ajánlani tudom, biztos újra veszem majd,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.
Csak ajánlani tudom, biztos újra veszem majd,ha elfogy.

Maniac

2021. január 23.

Aki hajlamos kipattogni borotválkozás után, annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Aki hajlamos kipattogni borotválkozás után, annak nagyon ajánlom!

AVoracsek

2020. október 20.

Nagyon szeretem. Jó az állaga, kellően habzik. Nem szárítja a bőrömet, így borotválás után nem kell azonnal a testápolóért nyúlnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Linda94

2020. május 6.

Nagyon nagyon szeretem 🙂 az állaga nagyon jó. Kevés kell belőle, nagyon jól habzik.
Hidratálja a bőrt, igy borotválás után nem kell még használnom külön hidratáló krémet. Pedig száraznak mondanám a bőröm. Így aoszolutt elnyerte a tetszésem. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szenved a kipirosodott bőr irritációtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

matyasflora

2019. december 28.

Nagyon szeretem csak ezt és/vagy ezek változatait használom. Próbáltam más márkától is, de mindig visszatértem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.