Giorgio Armani

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Armani új illatot adott ki 2013-ban, a Acqua di Gioia Eau Fraiche-t. Ez a változat az eredeti 2010-es Acqua di Gioia frissebb és könnyedebb verziója. Az új illat összeállítását a finom levegő, a fürdővíz gyengédsége és a lágy zöld levelek inspirálták. Az eredeti verzióhoz képest a vizes jegyek sokkal hangsúlyosabbak lettek, míg a virág tónusok gyengébbek lettek.

Illatkategória: virágos-vizes

Fejjegyek: grapefruit, citrom, mandarin

Szívjegyek: jázmin, tea, vizes jegyek, ylang-ylang

Alap: cedar fa, pézsma, barna cukor

Ár: 11000 , Eladó: pacito17
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Babooca

2019. február 13.

Régi vágyam volt ez a parfüm. Konkrétan az Acqua di Gioia beszerzése után bukkantam erre az illatra, sajnos már túl későn, épp akkor kezdték el kifuttatni az üzletekben. Még tudtam párszor tesztelni, de aztán évekig csak az emlékeimben élt ez az illat. Tegnap végre sikerült szereznem egyet és elöntött a boldogság. Nagyon hasonlít az anyaillatra, de várok vele tavaszig, nyárig, hogy ki tudjon bontakozni, mert jelenleg nem érzek sok különbséget a Gioia és e között. Neki kell a tavaszias idő, a legalább 15-20 fokos átlaghőmérséklet, hogy meg tudja mutatni a benne rejlő szépséget. Egy igazi komfortillat, de nekem mégis izgalmasabb a sima Gioia-nál.

Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Később update.

ignacznebm

2017. december 28.

Igazi virágos-vizes könnyed illat. Tartóssága rendben, újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Igazi virágos-vizes könnyed illat. Tartóssága rendben, újravásárolom.

galagonyanya

2017. április 13.

Ma pillantottam meg anyukámnál a fürdőszobában, és valahogy meglepődtem, sosem gondoltam hogy ilyen (típusú) illatot használ - az Organzát, a Diorissimo-t szerette mindig - biztos ajándékba kapta. Persze milyen vagyok, rögtön ki kellett próbálnom. A második meglepetés ekkor ért, ugyanis egyáltalán nem rossz illat. Pont ilyen szeles, áprilisi délutánra való, amikor a Nap bújócskát játszik a felhők között, és szinte pár nap alatt zöldül ki a természet. Enyhén édes, teás, cédrusos illat, picit az ylangot is érzem, abszolút kellemes, bár nem túl egyedi. Ma egyébként Chanel Chance Eau Tendre van rajtam, nem ütik egymást, a kettőnek valami sajátos harmóniája az, ami körülleng egész délután. Néhány óra alatt valóban eltűnik a Gioia - a Chanel még tartja magát - de nem bánom. Egyszer ő is megvolt, kipróbáltam, az illatára emlékezni azt hiszem, nem fogok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Mrsvecsey

2016. október 28.

Abszolút nem éri meg az árát, finom finom az illata de eltart 1oraig es viszlat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Villango

2016. március 3.

Nagyon nőcis illat...emiatt nem is én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Nagyon nőcis illat...emiatt nem is én vagyok.

nyarigabi

2016. január 27.

Első szaglásra Donald rágó, aztán marad belőle valami kicsit szúrós, kicsit vizes, de alapvetően virágos illatocska.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Cintia04

2015. november 6.

Ez a szerzemény is most már a polcomon meg található. Nekem kicsit lágyabb, zöldesebb, virágosabb mint a sima Gioia tesója de nagyon imádom mikor letisztul az én bőrömön finom krémes, virágos-vizes kis tisztaság illattá alakul. Kicsit gyengébb a tartóssága mint a sima tesójának vagy csak az én orrom szokja meg az is lehet. Ezért nem vonok meg pontot tőle mert az illata pont olyan amilyen illatokat preferálok.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Danina9592

2015. július 14.

Tegnap szagoltam meg először az Acqua illatokat. Egyik sem volt rossz, de ez magasan kiemelkedett közülük számomra. Friss, könnyed, vizes-virágos. A nyári kánikulában számomra tökéletes illat. Mindenképpen szereznem kell belőle, bár az árát talán kicsit eltúlozták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

rata.sum

2015. április 14.

Az én bőrömön az első fél órában a mandarin és a vizes jegyek dominálnak, sajnos kicsit bezavar valami (korábbi tapasztalataim alapján feltételezem, hogy az ylang-ylang az), aztán elcsendesedik és bőrközeli, enyhén fás alapú jázmintea marad. Alapvetően nem vagyok jóban a jázminnal, de szerencsére nem nyom el mindent, hanem csak másodhegedűsként muzsikál csendesen, nőiessé téve ezt a tiszta, friss kánikulaillatot.
Az ára miatt vonok le csillagot, ennyi pénzért nem pár órás tartósságot várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 14.

Az ára miatt vonok le csillagot, ennyi pénzért nem pár órás tartósságot várnék.

bellehercegno

2015. április 12.

Érdekes,hogy az anyaillathoz képest mennyire kevés vélemény szerepel itt és azok sem mind pozitívak,pedig az én orromnak nincs ekkora különbség köztük.Számomra az Acqua Di Gioia az,ami nagyon édeskés,szinte már szirupos,az eau fraiche viszont egy nagyon frissítő,valóban zöldes-teás élmény.Eddig az Armani parfümökkel nem tudtam zöldágra vergődni a Sensi és a Sensi White Notes kivételével,de az A.di G. eau fraiche igen kellemes csalódás volt. :) Öröm volt felfújni a kánikulában,nekem megszépítette a városi aszfalton történő rohangálást is,szinte már a tengerparton éreztem magam tőle.Tartóssága rajtam sem a legjobb,3-4 óra kb.,viszont cserébe nem nehezül el és nem fojtogat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.