Giorgio Armani

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12800 Ft

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bazsarózsa, ananász, vodka, ibolya, barack, banánlevél, citrom

Szívjegyek: liliom, frézia, jázmin, jácint, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa, calone

Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pézsma, cédrus, styrax

Ár: 12800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
Ár: Csere , Eladó: cufilili
Állapot: Üveges maradék., Helyszín: --, fizetés: --
Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP gyári minta eladó
Ár: 450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

mlnda

2020. április 21.

Regebben mintha frissebbnek tunt volna ez az illat. Tavaly kaptam egy testert, gondosan eltettem nagy becsben tartva. De amikor nemreg magamra fujtam, meglepodtem. Szerintem ez mar az "ujabb" fajtaja a parfumnek (a megvaltozott csomagolas megvaltozott illata), es nem jo iranyba valtozott szerintem.
Eloszor is: kifujaskor meglepoen edes illatot erzek, bazsarozsas freziasat, ami ugyanakkor kellemesen friss. Ez tart par percig, aztan az edesseg kisse alabb hagy, jon egy visszafogottabb es frissebb illat, egy ora mulva pedig mar csak onmaga arnyeka lesz az egesz es marad egy olcso szappan szag. A tartossagat tekintve rajtam maximum 4-6 ora, de ezt nem is banom, mert az a szappan szag kikeszit.
Osszessegeben azt mondhatom, hogy regen nagyon szerettem, rajtam frissebb volt. Ez a mostani verzioja olyan, hogy nem fogom megvenni. A jelenlegi osszetetele miatt csak 3 csillag. Lehet masokon pont jo iranyba valtozott az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

leila0803

2020. április 19.

Hat eloszor megmondom oszinten, nem tudom, mit ettek rajta. Friss, kisse ubis illatnak ereztem.
Ma ujra teszteltem, es hat wow... 5* Friss, kisse edes, acquas illat, ami igazi nyari finomsag. :-)
Ahh, hogy mindig ez tortenik velem? :O Nem tudom kiverni a fejembol, tessek, nagyon jo illat ez. Friss, es megis noies. Szeretnek egyet en is!!!

Es megvan! CSODAS!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

Es megvan! CSODAS!!!

Yeticica

2020. április 9.

Én es ez az illat, mint Makó Jeruzsálem tol...
Megis orokre szeretettel fogok ra gondolni, mi el o volt velem egy csodás nyaralás alkalmával.
Sziccsílián töltöttünk par hetet (akkor még) 4-esben, es mivel nem akartam uveges parfit vinni, bedombtam pár mintát, köztük ot is- mint kiderült, a többit feleslegesen 😉
Irtózatos hőség volt napkozben, a levegoben a megpirult bőr illata, a morajlo tengeré, az isteni kézműves fagylaltoké, zenei aláfestésnek a kabocak eneke es gyerekzsivaj, vidám bon giorno-k és allora-k. Fantasztikus volt.minden perce!
Es bizony az esti setakra mindig ot fujtam. Frissítő, szédítő illatkavalkad, finoman de érezhetően lengedezett. Kifejezetten kiegeszitette a hangulatot, most (es akkor is) ugy erzem. Illatosszetevokrol fogalmam nincs, nem ertek en az ilyen illatokhoz minimalisan sem, talán némi mentás beütés remlik.
De ez egy kis csoda a kanikulaban! Az emlékek miatt abszolút 5 csillag. Tök szubjektíve. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Én es ez az illat, mint Makó Jeruzsálem tol...

Siculus

2020. március 9.

Először finom rágógumira emlékeztető illat egy óráig, utána jó kis WC illatosító. Nem értem ezt a hatalmas hype-ot körülötte. Hozzám nagyon nem passzol, mondjuk nem is szoktak ezek a frissebb illatok. Mások biztos okkal imádják ennyire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

gspod

2020. február 21.

Még régebben kaptam egy mintát, mostanában vettem elő és kezdtem fújoganti. Nagyon megtetszett, benne van az az alap Armani illat, amit sok parfümjüknél megfigyeltem, mellé kicsit mentás, friss, kifinomult, nem az a wc illatosító jelleg. Ráadásul még tartós is, ami ilyen vizes jellegű illatoknál nem jellemző. Elgondolkodtam a vásárláson, de azért még boltban, teszterrel is kipróbáltam. Úgy néz ki jól tettem, mert az új üveggel kicsit a formulán is változtattak, nem olyan volt, ez utólag külföldi véleményekből is kiderült. Sikerült szerencsére egy 50 ml-eset rendelnem a régiből, de nagyon sajnálom, hogy így hozzányúltak, ki tudja, ha elfogy tudok-e még venni majd még.
Ti nem vettetek észre változást mind illatban, mind tartósságban?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Ti nem vettetek észre változást mind illatban, mind tartósságban?

Timi889898

2020. február 14.

Kellemes, visszafogott, minőségi illat! Évek óta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Kellemes, visszafogott, minőségi illat! Évek óta használom.

Serpentina

2020. február 4.

Papírcsíkra kifújva nagyon fura volt számomra. Éreztem egy citrusos-liliomos-gyöngyvirágos antibakteriális kézfertőtlenítő illatot, ami valami értelmezhetetlen szúrós-kesernyés elemmel keveredik (talán az extraédes ibolya és valami citrus viaszos héjának az egymást taszító disszonanciája lehet, ami nagyon nem passzol ehhez a komolyabb, fehér virágos elegyhez.) A csuklómra fújva egy kicsit jobb, - nem olyan intenzíven szúrós, de még mindig érezni benne enyhén.
A végére minden eltűnik, nem marad semmi, csak az édes ibolya, - ami ebben a formában kb. a legszimpatikusabb réteg, - de ez olyan fokú édesség, amit már nem fogad be a személyes kémiám.
Azt a kesernyés, orrfacsaró komponenst leszámítva egy viszonylag hordható, tavaszi, “ballagó csokor” virágainak a keveredése, vagy egy szolidabb húsvéti kölni lenne, semmi több.
Továbbá nem valami tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Továbbá nem valami tartós.

arizona07

2020. január 5.

Első fújásra átlagos virágos, de kellemes illatnak tűnt. A tartósságával sincs gond, ám számomra kissé tolakodóvá válik egy idő után. Nem kifejezetten vagyok a nagyon virágos illatokért, de ez annál egy kicsit frissebbnek tűnt első szaglásra. Nem lett szerelem, valszeg nem passzolunk egymáshoz, de ettől függetlenül nem rossz kis parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Vix

2019. december 21.

Ugyanolyan mainstream illat mint a Sí, vagy a Good Girl, bár ez a virágos-gyümölcsös illat talán könnyebben emészthető. Viszont azt nem értem hogy miért kellett ennyi bőrt lenyúzni szegény illatról, de legalább mindenki tud válogatni ízlésének megfelelően. Sokan használhatták/használják de szerintem nem mindenkinek áll jól. Na szóval egy szó mint száz, én bizalommal használtam őt az elmúlt nyarak elteltével :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Frufru3

2019. november 20.

Biztos sokan ismerik már ezt az illatot,én a zöld színe miatt eddig azt gondoltam, ez egy friss, üde zöld,citrusos illat.
Amit én érzek magamon,inkább egy édeskés mentás illat,kicsi virággal. Mostanra pár óra múlva kicsit citrusos, "mentás rágós",ami maradt..
Lehet máson másként illatozik,nekem kicsit száraz a bőröm.
Nem nagyon tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Lehet máson másként illatozik,nekem kicsit száraz a bőröm.
Nem nagyon tartós illat.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Eugenol
Színezékek: Ci 61750, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol