Giorgio Armani

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12800 Ft

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bazsarózsa, ananász, vodka, ibolya, barack, banánlevél, citrom

Szívjegyek: liliom, frézia, jázmin, jácint, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa, calone

Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pézsma, cédrus, styrax

Ár: 12800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP /5ml kisfújós
Ár: 1700 , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Ár: 18000 Ft , Eladó: kisbarack
Állapot: 3-4 fújás hiányzik belőle , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen Debrecenben átvehető, vagy postázom is
Makk Zsuzsó

2019. október 5.

Feledhető komfortillat, semmi megkapó, vagy markáns észrevételekre sarkalló nincs benne. Olyan, mint a liftzene.
Biztonsági illat, irodistáknak, bankfiókban dolgozóknak tökéletes. Nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

CsinCsilla

2019. szeptember 10.

Ez a kedvenc parfümöm. Sosem hiányozhat az illatgardróbomból. Ha ezt viselem, mindig megkérdezik, mit használok, nagyon jól működik a bőrömmel együtt. A pasik is oda vannak érte 😉😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

erdspetra

2019. szeptember 9.

Nekem nagyon tetszik az illata viragos, picit edeskes. A tartosaggal sem volt problemam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

stylo

2019. augusztus 29.

Vasarlas melle kaptam mintat. Egybol ki is fujtam, es abban a percben le akartam mosni. Mire hazaertem, mar egeszen elviselheto lett. Tovabbi egy ora mulva mar szinte tetszett. Erdekes, hogy soha nem probaltam, pedig mar par eve forgalomban van, csak valahogy abbol indultam ki, hogy semmi kozom az aquas illatokhoz. Mondjuk megvenni meg igy sem fogom soha, de kimondottan tetszik. (bar most h megvettem a sit, amit mara mar teljes szivbol gyulolok, banom, hogy ezt ki se probaltam, ezt talan neha meg hasznalnam is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Nora85

2019. augusztus 29.

Notinorol kaptam egy kis fujos mintát és nekem nagyon bejött! Olyannyira, hogy rendeltem is belőle. Csakhogy míg a minta kicsit és keveset fúj, addig a rendes parfumbol sokkal több jön. Elkepesztoen erős illata, én csak úgy bírom elviselni, hogy amennyire tudom, kinyujtom a karomat és a hajamra fujok. Szigorúan egyet!! Így is húzom magam után a kondenz csíkot... Rajtam raadasul nagyon tartós is, órák múlva is erőteljes az illata. (Meglepodve olvasom, hogy mások épp az ellenkezőjét írjak.)
Egyetlen problémám vele, hogy sajnos túlontúl erős, marmar kellemetlenul. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Friss jázminos zöld illat, leszáradáskor kicsit porcukros beütéssel. Tavaszra-nyárra a legjobb, csak sajnos nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

vfejes

2019. augusztus 10.

Én szeretem a cool watert is 😉👌 viszont azt érzem.

Mindig vallottam, hogy a jó parfümöt nem érzed 10 perc után, néha megcsap, de nem fojtó. Hát, ez nem az 😃
Finom vizes illat, meg is vettem azonnal, de kissé megbántam és ennek a 3 csillag. Valóban nagyon gyenge a tartóssága, ruhán talán megmarad picit, de számomra csalódás. Sokkal inkább nyúlok a Light di Gioia vagy a Light Blue Intense után most nyáron.

Újravenni tuti nem fogom, kedvelni kedvelem, de ilyen árban többet várok.
Az üveg szép nagyon, letisztult, hozzáteszem, nekem az új van és nem azok, amik többsége most fent van eladásra. A kupak türkiz színű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Én szeretem a cool watert is 😉👌 viszont azt érzem.

Újravenni tuti nem fogom, kedvelni kedvelem, de ilyen árban többet várok.

BarbiiPLS

2019. július 21.

Termékmintát kaptam belőle, egész jó illata van, főleg nyárra szerintem, viszont 2 óra után egyáltalán nem érezni... Azért egy Armani parfümtől én nem ezt várnám. Biztos nem veszem meg belőle a nagyobb kiszerelést. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

born86

2019. július 20.

Friss....nekem ez már inkább Unisex illat semmi nőiességet nem tudtam felfedezni benne, Olyan nyári fürdés után parfüm,de ennyi számomra .Semmi virágos ,gyümölcsös illat rajtam nem érződött belőle,csak a cédrus ,és a pézsma amit nem szeretek.
Akik szeretik az Unisex illatokat annak ez egy jó próbálkozás lehet ,de max nagyon jó akcióba ,teljes áron nem éri meg szerintem akkor se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Luiselotte

2019. július 16.

Cukros Davidoff Cool Water.
Kihagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Cukros Davidoff Cool Water.
Kihagyom.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Eugenol
Színezékek: Ci 61750, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol