Giorgio Armani

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12800 Ft

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bazsarózsa, ananász, vodka, ibolya, barack, banánlevél, citrom

Szívjegyek: liliom, frézia, jázmin, jácint, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa, calone

Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pézsma, cédrus, styrax

Ár: 12800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP illatminta szettben
Ár: 1000 Ft / 2db -os válogatás , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes, gyári, fújós kivitel, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 15000 , Eladó: ildi84
Állapot: Keresem üvegében 🌼, Helyszín: --, fizetés: --

Barbara2021

2022. július 1.

Ezer éve megvan. Egyszer beleszerettem hirtelen felindulásból, aztán a vásárlás után még is bantam, hogy ez egy nem izgi, tucatparfum, semmi különleges, dögunalom. Álldogált a szekrényben mert sosem nyúltam utána. Ebben az iszonyú hőségben gondoltam valami újat akarok, és ezt évek óta nem fujtam. Most gyönyörű. Kolléganőim is megjegyezték, hogy na ami most van rajtad az mi, mert nagyon jó. Rajtam ilyen melegben eszméletlen könnyed, frissítő, mintha egy hűs zuhany lenne. Persze most sincs benne semmilyen csavar, de nem is kell. Ez egy jó parfüm. Bár rajtam nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 1.

Szil07

2022. május 3.

Érdekesen kezdődött a kapcsolatunk, úgy két évvel ezelőtt... Itt, Krémmánián jutottam hozzá kedvező áron úgy 25-30 ml üveges maradékhoz, amit (és ezt azóta nagyon bánom) "elherdáltam", azaz a következő tél elején - meglehetősen értéken alul- random "készletkisöprés" keretein belül eladtam... addigra ugyanis nem vált kedvenccé; emlékszem, amikor megérkezett, némi fanyalgással konstatáltam, hogy semmi különleges, olyan "éreztem már valahol" illat, tucat - virágos- anyukás.... jah és "túl erős"... Eladtam tehát, majd egy kolléganőmön kiszagoltam valami isteni friss-zöld illatot (hát igen, úgy általában imádom a friss-zöld illatokat) és muszáj volt kiszednem belőle, mit is hord. A válasz, amire nem számítottam : Aqua Di Gioia. Nem hagyott nyugodni a dolog, végül csak szereznem kellett belőle ismét némi maradékot! ... azóta imádat van, bár megfogadtam, ha ez is elfogy , nem veszek belőle többet, mert "annyira azért nem nagy szám", meg hát amúgy is "a kolléganőm illata", így az irodában nem szívesen fújom, ráadásul bőséggel akad még fújni-valóm melegebb időben...:) Hát kérem, a készlet vészesen közelít a vége felé, ráadásul jön a nyár... így felmerült a kérdés, hogy vajon állni fogom -e a fogadalmam és át fogom-e vészelni ezt a nyarat ADG nélkül?:D Tartok tőle, hogy nem- szóval újabb maradék kerestetik!!:DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

Clear

2022. április 18.

Első számú kedvenc! Már évek óta. Már nagyon sok üvegcsével elhasználtam. Nem tudom megunni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

k001

2021. július 29.

Velem ez nem szokott megtörténni, de azt hittem, hogy megfulladok, mire végre leszáradt, és bőrközelivé vált, pedig csak egyet fújtam vállra. Életemben nem örültem még ennyire a friss levegőnek. Nem friss, nehéz émelyítő és fullasztó illat. Amúgy a bodzaszörp jut eszembe róla, ha hirtelen egyvalamihez kellene hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

merike3

2021. június 28.

Örök kedvenc, évek óta használom, egyszerűen tökéletes. tartós, friss

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Örök kedvenc, évek óta használom, egyszerűen tökéletes. tartós, friss

Isla

2021. június 27.

Nagyon szeretem az illatát: olyannyira, hogy tusfürdős-testápolós gift boxban is újravettem már. Hűvös, szofisztikált illat a hétköznapokra. Nem lehet vele mellélőni, bármi is legyen a preferenciád (vizes, citrusos, gyümölcsös, virágos vagy akár enyhén fűszeres aromák).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Ancsika77

2021. május 23.

Ahogy közeledik a nyár,egyre jobban vágyom ezeket a frissítő,citrusos aquás illlatokat.Egyik nagy kedvencem kb. évtizede az Acqua di Gioia.Igazi klasszikus,pezsdítő üde,megunhatatlan illat.Valahol olvastam,hogy Gigi Hadid egyik kedvence,))teljesen meg tudom érteni.Kiváló minőségi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Sophie33

2021. május 12.

Évek óta meg akartam venni, de mindig volt valami ami inkább jobban tetszett. Most eljött az idő idegi alapon megvettem ( kárpótoltam magam valamiért :D ) , nagyon jó, viszonylag tartós illat, friss, gyümölcsös, de kicsit olyan nekem mint mielőtt megvettem...félretehető.. hétköznapokra jó, de nem annyira különleges hogy kedvencként viseljem. De amúgy fincsi, tavaszi-nyári napokra tökéletes "munkábajárós" parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

nuszy92

2021. április 25.

Annyira kíváncsi voltam erre az illatra, hogy rendeltem belőle 2 ml-s mintát. Indítás: iszonyat édes valami, engem a frissen reszelt uborkára emlékeztet, amit megszórok porcukorral. Nem, nem akarom bántani, de ez jut nekem róla eszembe. Nyári illatot kerestem, de mivel nagyon édes, azért nem fogom magamra fújni. Tartósságával sincs gond, én 6-7 órán keresztül egy fújást éreztem magamon. A nevéből adódóan adtam neki egy esélyt, sokkal frissebb illatra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Horvathadri

2021. március 9.

Pár éve nem is emlékszem, hogy találtunk mi egymásra. De azóta nem tudom elengedni. Az ismerőseimnek is én jelentem ezt az illatot. A furcsa az, hogy legalább 5 ember mondta, hogy imádja ezt a parfümöt, mennyire jó illata van rajtam. Majd megvették maguknak, és nem bírták elviselni magukon. Mi egymásnak lettünk teremtve ezzel az illattal. Néha már-már unom, és rettenetesen keresem a váltó társát, de sehol semmilyen tervezőtől nem találok még csak hasonló illatot sem. Ez viszont elkeserít, mert ha ezt az illatot egyszer megszüntetik, vagy megváltoztatják, nem tudom, mi lesz velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Eugenol
Színezékek: Ci 61750, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lilás piros.