Giorgio Armani

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12800 Ft

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bazsarózsa, ananász, vodka, ibolya, barack, banánlevél, citrom

Szívjegyek: liliom, frézia, jázmin, jácint, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa, calone

Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pézsma, cédrus, styrax

Ár: 12800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

Ancsika77

2021. május 23.

Ahogy közeledik a nyár,egyre jobban vágyom ezeket a frissítő,citrusos aquás illlatokat.Egyik nagy kedvencem kb. évtizede az Acqua di Gioia.Igazi klasszikus,pezsdítő üde,megunhatatlan illat.Valahol olvastam,hogy Gigi Hadid egyik kedvence,))teljesen meg tudom érteni.Kiváló minőségi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Sophie33

2021. május 12.

Évek óta meg akartam venni, de mindig volt valami ami inkább jobban tetszett. Most eljött az idő idegi alapon megvettem ( kárpótoltam magam valamiért :D ) , nagyon jó, viszonylag tartós illat, friss, gyümölcsös, de kicsit olyan nekem mint mielőtt megvettem...félretehető.. hétköznapokra jó, de nem annyira különleges hogy kedvencként viseljem. De amúgy fincsi, tavaszi-nyári napokra tökéletes "munkábajárós" parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

nuszy92

2021. április 25.

Annyira kíváncsi voltam erre az illatra, hogy rendeltem belőle 2 ml-s mintát. Indítás: iszonyat édes valami, engem a frissen reszelt uborkára emlékeztet, amit megszórok porcukorral. Nem, nem akarom bántani, de ez jut nekem róla eszembe. Nyári illatot kerestem, de mivel nagyon édes, azért nem fogom magamra fújni. Tartósságával sincs gond, én 6-7 órán keresztül egy fújást éreztem magamon. A nevéből adódóan adtam neki egy esélyt, sokkal frissebb illatra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Horvathadri

2021. március 9.

Pár éve nem is emlékszem, hogy találtunk mi egymásra. De azóta nem tudom elengedni. Az ismerőseimnek is én jelentem ezt az illatot. A furcsa az, hogy legalább 5 ember mondta, hogy imádja ezt a parfümöt, mennyire jó illata van rajtam. Majd megvették maguknak, és nem bírták elviselni magukon. Mi egymásnak lettünk teremtve ezzel az illattal. Néha már-már unom, és rettenetesen keresem a váltó társát, de sehol semmilyen tervezőtől nem találok még csak hasonló illatot sem. Ez viszont elkeserít, mert ha ezt az illatot egyszer megszüntetik, vagy megváltoztatják, nem tudom, mi lesz velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

szintia729

2021. március 8.

Abszolút szerelem. Sajnos nem érzem elég tartósnak az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Abszolút szerelem. Sajnos nem érzem elég tartósnak az illatot.

Kingimingi

2021. január 28.

Nyáron csak ezt az illatot használom lassan 7 éve. Egyszerűen imádom. A citrom, a bazsa rózsa, a jázmin, a rózsa és a ylang-ylang és a többi, ez így mind egyben valami fantasztikus hatást ér el rajtam. Ez az a parfüm, amiből mindig van a polcomon, mert ez számomra egy örök megbízható klaszikus. Egyik barátnőm is vett egyet, mondván, hogy nekem mennyire jól áll és milyen finom illata van. Csalódott volt, mert rajta viszont nem ezt a hatást érte el, úgyhogy, meg is vált tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

mlnda

2020. április 21.

Regebben mintha frissebbnek tunt volna ez az illat. Tavaly kaptam egy testert, gondosan eltettem nagy becsben tartva. De amikor nemreg magamra fujtam, meglepodtem. Szerintem ez mar az "ujabb" fajtaja a parfumnek (a megvaltozott csomagolas megvaltozott illata), es nem jo iranyba valtozott szerintem.
Eloszor is: kifujaskor meglepoen edes illatot erzek, bazsarozsas freziasat, ami ugyanakkor kellemesen friss. Ez tart par percig, aztan az edesseg kisse alabb hagy, jon egy visszafogottabb es frissebb illat, egy ora mulva pedig mar csak onmaga arnyeka lesz az egesz es marad egy olcso szappan szag. A tartossagat tekintve rajtam maximum 4-6 ora, de ezt nem is banom, mert az a szappan szag kikeszit.
Osszessegeben azt mondhatom, hogy regen nagyon szerettem, rajtam frissebb volt. Ez a mostani verzioja olyan, hogy nem fogom megvenni. A jelenlegi osszetetele miatt csak 3 csillag. Lehet masokon pont jo iranyba valtozott az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

leila0803

2020. április 19.

Hat eloszor megmondom oszinten, nem tudom, mit ettek rajta. Friss, kisse ubis illatnak ereztem.
Ma ujra teszteltem, es hat wow... 5* Friss, kisse edes, acquas illat, ami igazi nyari finomsag. :-)
Ahh, hogy mindig ez tortenik velem? :O Nem tudom kiverni a fejembol, tessek, nagyon jo illat ez. Friss, es megis noies. Szeretnek egyet en is!!!

Es megvan! CSODAS!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

Es megvan! CSODAS!!!

Yeticica

2020. április 9.

Én es ez az illat, mint Makó Jeruzsálem tol...
Megis orokre szeretettel fogok ra gondolni, mi el o volt velem egy csodás nyaralás alkalmával.
Sziccsílián töltöttünk par hetet (akkor még) 4-esben, es mivel nem akartam uveges parfit vinni, bedombtam pár mintát, köztük ot is- mint kiderült, a többit feleslegesen 😉
Irtózatos hőség volt napkozben, a levegoben a megpirult bőr illata, a morajlo tengeré, az isteni kézműves fagylaltoké, zenei aláfestésnek a kabocak eneke es gyerekzsivaj, vidám bon giorno-k és allora-k. Fantasztikus volt.minden perce!
Es bizony az esti setakra mindig ot fujtam. Frissítő, szédítő illatkavalkad, finoman de érezhetően lengedezett. Kifejezetten kiegeszitette a hangulatot, most (es akkor is) ugy erzem. Illatosszetevokrol fogalmam nincs, nem ertek en az ilyen illatokhoz minimalisan sem, talán némi mentás beütés remlik.
De ez egy kis csoda a kanikulaban! Az emlékek miatt abszolút 5 csillag. Tök szubjektíve. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Én es ez az illat, mint Makó Jeruzsálem tol...

Siculus

2020. március 9.

Először finom rágógumira emlékeztető illat egy óráig, utána jó kis WC illatosító. Nem értem ezt a hatalmas hype-ot körülötte. Hozzám nagyon nem passzol, mondjuk nem is szoktak ezek a frissebb illatok. Mások biztos okkal imádják ennyire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Eugenol
Színezékek: Ci 61750, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol