Giorgio Armani

Ár:   1914000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   1914000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: virágos-vizes

Fejjegyek:citrom, fekete ribizli, körte, ibolya levél

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa

Alap: cedar fa, cukor

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BebcsiK91

2017. november 9.

Nagyon finom, karakteres illat. Sokáig a bőrömön hagyom sajnos akkor viszketek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Mufurcka

2016. június 1.

Szép illat, 25 fok felett bontakozik ki rajtam, meglátjuk nagyobb hőségben mit produkál, mert most 4 óra kb a fej és szívjegy leforgása, utána marad a cédrus és a kasmírfa alapjegynek - abszolút nem érzem édesnek vagy cukrosnak, pedig itt úgy látom hogy az alapjegyekben a cukor is felvételre került, és fragin is azt látom a szövegezésben hogy brown sugar.
A legjobban a nyitás tetszik a körtével, citrommal, jázminnal, ami nálam kb 2 órát tart. Szeretném a feketeribizit jobban érezni benne:)
Friss, fiatalos, energikus, kifinomult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Friss, fiatalos, energikus, kifinomult.

cincőke88

2016. május 13.

Én megvédem ezt az illatot :) 2 évvel ezelőtt az egyik parfümériában nézelődtem és véletlenül akadtam rá. Nekem ez szerelem volt első "szaglásra" és edt létére rajtam tartós. A csomagolása és az üvege alapján nem gondoltam először, hogy ilyen vagány illat ez az Armani és hogy mennyire passzolunk mi egymáshoz.Nyáron a fülledt melegben kifejezetten jól esik magamra fújni és bevallom volt, hogy a téli hidegben is megszimatoltam nyáridézés céljából :D Rajtam kifejezetten a citromos-virágos jegyek dominálnak és imádom. Amikor reggel elég csak egy könnyű nyári ruha, szandál pár csepp ebből az illatból és azt érzem, hogy kerek a világ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Danina9592

2015. augusztus 12.

Már két Mülleres bevásárlásomnál is sikerült kipróbálnom, illetve elhoztam belőle egy pici illatmintát, amit nagy könyörgések árán kaptam az ott dolgozó eladótól.
Mindegyik acquát kipróbáltam, és bár ezen kívül mindnek jobb értékelése van, nekem mégis magasan ez tetszett a legjobban. Talán az én ízlésemmel van baj... Gondoltam ha hazajövök, és nem keverednek majd az illatok az orromban,már nem is fog annyira tetszeni, de tévedtem. Annyira vizes, virágos, letisztult, kánikula illat, amit legszívesebben egy tengerparti nyaraláson viselnék a homokban feküdve. Teljesen beleszerettem, és Edt létére nem hoz kevesebbet mint más Edt-k. Tartóssága rajtam 5-6 óra, de estefelé már csak halványan érződik az egy fújás. Ennek ellenére biztosan befogok szerezni belőle egyet a közeljövőben.
És ajj... nem tudom miért van az, hogy minden parfümnél az EDT tetszik jobban. :)

UPDATE: És igeeen, végre az enyém vagy! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

UPDATE: És igeeen, végre az enyém vagy! *-*

Yubiri

2015. június 10.

Ezt az edt-t próbáltam, virágos illat, nem az én világom. Sem frissnek, sem szexinek nem éreztem magam tőle. Szégyenkezni nem kell miatta, de az árát elnézve nem éri meg.... Tartósság: átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

beder810

2015. április 8.

Nemértem a sok negatív hozzászólást,minden illatnak kell időt hagyni,s nem mindjárt kihajítani a kukába az első szaglás után!
Szerintem ez is egy csodás vizes-virágos illat,ami csodásan beleillik az Acqua családba!
Az nyitány egy friss gyümölcsös fuvallat ami körbelengi az embert s szépen lassan kezd leülepedni rajta!DE..........nos ezután jön a csodás virág szív kibontakozása amiben a bazsarózsa nyíl ki mintha éppen frissen leszedve szagolnánk s ez a isteni rózsás illat jár táncot a jázminnal s visszahívják a fej jegyekből a citrom s körte kombinációját amivel felfrissítik az egész illatot!
Amiket olvastam,ez az illat ha tetszik ha nem a bazsarózsán alapszik s a friss,lágy szirmokon amik a nőiességet jelképezik!
A kitartásával nincs gondom,szerintem egészen jól tart a bőrön!Ennek az illatnak is csak időt kell hagyni s akkor fel lehet benne fedezni az anyaillatott ahogy megbújik a háttérben s bátorítja ezt a verziót a teljes kitáruláshoz!
Tavasszal/Nyáron egyszerűen csodállatos,hihetetlen friss,virágos illata van,némi aldehides beütéssel(gondolom a bazsarózsa)!
Már csak Velence,Olaszország homokos tengerpart,friss szelő,a tenger habjainak a csapkodása s kész a paradicsom,s a teljes kikapcsolódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

googles

2014. május 6.

Az acqua di gio illatot imadtam. Ez csalodas, nem kifinomult, osszetett illat. A Davidoff Coop Waterre emlekeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.