Giorgio Armani

Ár:   16 000 Ft, 21 700 Ft és 29 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Tessa, Módosítva: 2016. december 28.

Ár:   16 000 Ft, 21 700 Ft és 29 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők:  mandarin, neroli, peónia, ylang-ylang, narancsvirág, pacsuli, tölgymoha

Giorgio Armani Air Di Gioia TESTÁPOLÓ
Ár: 9500 Ft + posta felezve , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként vagy foxpost
Ár: 13000,- Ft , Eladó: zitti
Állapot: 50ml - pár fújás (a képen látható mennyiség) Teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadás vagy utalás után postázom

Aisa

2021. január 19.

Egy ideje nem használtam ezt a parfümöt, de most újra felfedeztem. Tartósabbnak érzem magamon, mint a sima Aqua di Gioiát, azt is szeretem, de ezt most valahogy jobban bejön. Talán, mert hiányzik a nyár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.

platinakuka

2020. augusztus 19.

Fújósban kaptam egy kedves km társtól, amit ezúton is köszönök neki, ha olvassa 😊
Nekem ez nem jött be, nekem nem ilyen egy "levegő illat", ez harsány és átható, karcos.
Viszont, tartós 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Viszont, tartós 😁

Verona5

2020. április 19.

2020.04.19.
Változatlanul a nagyon imádottak sorában van nálam. Ma ismét felfújtam, mert közeleg a meleg idő, itt volt az ideje az újra-tesztelésnek. Most határozottan érzem benne a mentát és a fehér bazsarózsát. Virágosabb és édesebb, mint az igazán forró nyárban, akkor viszont a sós és ciprusos jegyzetek erősebbek benne a bőrömön. Remélem, hogy az újracsomagolt változata is megőrizte ezt illatot és nem változtattak rajta jottányit sem! Újra kell vennem, mert fogytán van őkelme!

2018.02.23
Sós - chyprés igazi hűsítő nyári illat. A három tavalyi flanker közül ez a kedvenc. Nyári szignatúra illat, hűsít, életben tartott a tavalyi 37 fokban. Ha kifogy, újravevős lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 19.

2020.04.19.

2018.02.23

Qwerty

2020. március 7.

Régóta kóstolgatom, nagyon rezeg a léc. A sorozatból ez tetszik leginkább, még az agyonhájpolt Aqua sem jött be igazán. Csak ez a hülye tölgymoha ne lenne. Kivételesen nem a maszkulin minősége zavar, hanem a "korai 90-es évek"-szag (egy CK-t is pont ezért tettem félre, mert kiszagoltam belőle ugyanezt). Nagyon kár, mert az erőssége, tartóssága, minősége kifejezetten jó.
Kétségtelenül kezeltetnem kell magam. Mindegy...addig is marad a vadászat öröme.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Asztraia

2020. március 5.

Nem tudom ki hogy van vele, de amikor én parfümöt vásárolok, onnan tudom, hogy melyikre van szükségem, hogy első illatolásra átjár egyfajta érzés vagy megérzés. Na ebben az esetben, mikor először megillatoltam ezt a parfümöt, olyan képek villantak fel, hogy.....tavasz/nyári időben szabadban vagy, kellemes szellő fújdogál....majd feltámad a szél, beleborzol a hajadba, végigfut rajtad....majd hirtelen a tarkódon a pihék és a karodon a puha szőrök égnek állnak....megjelennek az első villámok...vihar készülődik...és ez hatalmas energiával tölt fel...
Tehát ez az illat számomra a kicsattanó energia, a női erő megtestesülése, és úgy leng körbe egy gyönyörű virágcsokorral, hogy közben jelen van ez a fajta "vibrálás".
Tartóssága rajtam kb 6 óra - reggeli pár fújással, szillázsa pont jó, se nem csíkhúzós, se nem "nem-érzek-semmit" kategória.
Még valami, sokan írták, hogy aki az édes parfikat szereti, azoknak ez tuti nem fog bejönni....Tévedés! Én eddig csak édes parfümökkel voltam hajlandó szóba állni, de ez a "Szélvihar by Armani" berúgta az ajtót :)
Aki karakteres mégis nőies illatra vágyik, tegyen egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Aki karakteres mégis nőies illatra vágyik, tegyen egy próbát!

silence

2019. augusztus 26.

Az egyik netes vásárlásomhoz kaptam ajándékba egy kis mintácskát, gondoltam kipróbálom….
Nem igazán tetszik a Gioia kollekció többi tagja sem, és sajnos ez az Air sem kápráztatott el túlságosan….
Hűvös, friss, harsány illat….. pontosan olyan hideg a parfüm, mint amilyen kék az üvege…
Könnyed és hűsítő, nyári illatnak tökéletes lehetNE!….. de rajtam ez nagyon NEEEEEM működik!!!!
Ez az illat valamiért nagyon nem én vagyok…. van benne valami nagyon fanyar és gyomorösszerándító, ami kellemetlen nekem.
Valami régi Avonos parfüm ugrott be róla a teszteléskor, de máig nem tudok rájönni, hogy micsoda…. mindegy is...
Rajtam ez nem “levegő”-ként működik, inkább légfrissítőként….. elnézést a kedvelőitől!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

nyuszo

2019. augusztus 14.

Alapjában véve nem vagyok túl nagy véleménnyel a Gioia sorozatról, de Mérleg lévén kíváncsivá tett az AIR di G.
Tudni szerettem volna, milyen egy igazi 'levegős' illat.
Már az elején nem értettem, mit keres benne tölgymoha és pacsuli, a maguk meglehetősen földes / földelő módján.
Ezek nehéz, súlyos illatok.
A levegő könnyű, és illékony.
Tudom, hogy kell bázis, de akkor már inkább valami kámforosabb gyanta, valami ÉTERI. Nem?
Esetleg friss tömjén (nem a füstölős!), vagy masztix, ami szinte tisztítja a LÉG-utakat a frissességével....
A másik az ylang-ylang.
Egy egzotikus, melegséget sugárzó illat, amiről köztudott, hogy csökkenti a vérnyomást és a pulzusszámot...
A SUN di G.- ban egyértelműen helye van, na de itt??
A levegő legyen friss, hűs, vibráló, tiszta, inspiráló.
De mindenképpen egy gyorsan mozgó elemről beszélünk.
Az ylang meleg, egzotikus, sárga illatokba való szerintem.
Összességében ezt az át nem gondoltságot, összecsapottságot, koncepció nélküliséget érzem ebben az illatban.
Semmi esetre sem levegős, sőt inkább aquás.
Már a sós nyitány is erre utal...
És ami marad, a férfias after shave jelleg, az a ciprusnak köszönhető.
Szóval nem vágyom rá.
Kicsit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Tudni szerettem volna, milyen egy igazi 'levegős' illat.
Ezek nehéz, súlyos illatok.
A levegő könnyű, és illékony.
A másik az ylang-ylang.
A SUN di G.- ban egyértelműen helye van, na de itt??
A levegő legyen friss, hűs, vibráló, tiszta, inspiráló.
De mindenképpen egy gyorsan mozgó elemről beszélünk.
Az ylang meleg, egzotikus, sárga illatokba való szerintem.
Semmi esetre sem levegős, sőt inkább aquás.
Már a sós nyitány is erre utal...
És ami marad, a férfias after shave jelleg, az a ciprusnak köszönhető.
Szóval nem vágyom rá.
Kicsit sem.

Adett0710

2019. május 28.

Az Armani illatokat nagyon szeretem, főleg őt. Nyáron és kora ősszel szeretem leginkább használni. Légiesen könnyű, de roppant elegáns illat, ami rajtam tartósan megmarad. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Palomita

2019. április 12.

Egy parfümöt se dicsértek még rajtam ennyit, mint ezt az illatot. Ebből a népszerűségből sejteni lehet, hogy nem egy agyongondolt, megosztó alkotásról van szó, cserébe viszont egy tavasztól őszig akár mindennap hordható, üde, tiszta, nagyon kellemes parfümöt kapunk. A reggeli 2 fújás egész nap tart , az "éppenmostléptemkiazuhanyalól" érzettel kiegészítve. Egyszerűen szeretem, és kész. Nyáron, a belvárosi kánikulában életmentő lesz: tényleg mint egy friss, harapnivalóan üde fuvallat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Ronika83

2019. március 27.

Ma bontottam fel, reggel 1-1 fújás a hajamra és még mindig érezni. Egyenlőre nagyon tartós, és számomra kellemes tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.