Giorgio Armani

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Dúsító szempillaspirál.

VanillaBlossom

2019. március 13.

Nagyon szeretem, jó kis termék. Az eddig próbált Armani spiráljaim közül ez a kedvencem. A színe szép, tartós, nem pereg, a kefe is minõségi és a festék állagával sincs gond.
Két dolgot szeretnék megjegyezni:
1. Nekem inkább csak hosszított, de volument nem adott. Nem is bánom, mert legalább szépen szétválasztotta a pilláimat.
2. Tudom, hogy a szemre való sminkeket 3 havonta illik cserélni, de a márkásabb termékeket szégyen szemre évekig is használom, ha lehet. Ez a spirál viszont tényleg csak 3-5 hónapig tart.
Ezektõl függetlenül még mindig a kedvenceim egyike.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Két dolgot szeretnék megjegyezni:
Ezektõl függetlenül még mindig a kedvenceim egyike.

HViolet

2018. július 4.

Nagyon jó szempillaspirál. Rövid szempillákból szép hosszút csinál, és szépen dúsít is. Erős fekete színe van, de mégsem nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

marek.adrienn

2016. július 28.

Nem rossz, komolyan dúsít, hosszít, nem pereg, de a második réteg már összetapasztja a pillákat. A Black Ecstasy testvérkéje viszont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Pöti

2016. június 24.

Nagyon szeretem az Armani spirálokat, a kedvencem a Black Ecstasy. Mivel az elfogyott, rendeltem egy ilyet, bár abban a tudatban voltam, hogy a sima Eyes to kill-t rendeltem. Ezzel is nagyon elégedett vagyok, nekem tetszik, hogy kicsit hígabb, így legalább nem tapasztja össze a pilláimat. Nagyon tartós de könnyen lejön kétfázisú lemosóval, szépen dúsítja a pilláimat, a színe pedig nagyon fekete. Nekem ez is 5 csillag, mert mindent tud, amit elvárok egy spiráltól, de ha már választani kell, akkor egyértelműen a Black Ecstasy, azzal tényleg brutál hatást lehet elérni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

2015. szeptember 29.

Közel két hete érkezett meg hozzám, epernetről sikerült mindenféle kedvezménnyel kb. a bolti ár feléért hozzájutnom. Egyelőre csak négyest tudok adni neki, mert a festék eléggé híg, sokat vesz fel az egyébként nagyon jó kialakítású kefe, és elég lassan szárad, első használatkor sikerült is felpislognom a szemhéjamra, mert azt hittem már megszáradt. A sima Eyes To Kill spirálnál is olvastam, hogy kell neki pár hét használat, és utána sűrűbb lesz a festék, jobban használható, ha valóban így lesz akkor felpontozom majd. Egyébként tényleg dúsít, vastagít, brutál fekete a színe, szóval nagyon ott van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).