Best of Beauty 2019

Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea91, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: ámbra, aszalt gyümölcsök, tonkabab, fahéj, aszalt szilva, pacsuli.

Laurencia

2017. december 4.

1 év alatt a seggére vertem a 100 ml-nek, a második üveget fogyasztom, ez már önmagában egy kinyilatkoztatás mennyire fél ember lennék nélküle.Annyit fújtam ezt az illatot, hogy szerintem a bőröm pórusaiból is ez árad már, akár használom,akár nem.Legszívesebben átcímkézném és ráírnám hogy Ambre Laurencia.
Bársony ámbra hercegnő, iszonyatos puhasággal, tökéletes arányokkal, nincs is annyi pozitív jelző a szókincsemben amit rá tudnék akasztani.

Calice Becker egy zseni, ez nem lehet kérdés, továbbra is fenntartom, hogy ez egy ciános mandulás ámbrás és alkoholmentes valami.Nem parfüm, csodatévő elixír. Kifújáskor sem érezni a vivőanyagot, egyből jön a veleje, nincs fej, szív ,sem alapillat, kinyitja az ajtót és jelen van ugyanazzal az intenzitással és különösebb transzformáció nélkül uszkve 12 órát.Egy igazi varázsló, elbűvöl, de nem tolakodik, nem ormótlan, csak árad szépen, lágyan mégis erőteljesen.
Erős rokoni kapcsolatot érzek még a Frapin 1270-el és az El Born-al, na nem illatjegyek tekintetében, hanem hatásában: kisimult idegrendszert okoz és megnyugvást. Mióta ezek a delikvensek a a birtokomban vannak az édes, gourmand illatok listája nálam kezd bezárulni.

Nagyon nőies, nagyon lágy, nagyon csábító és nagyon drága. Ezért a pénzért nagyjából pont azt a minőséget kapjuk ami elvárható, 12-14 órás bőrön való jelenlét a garantált.
Ábrás édesség kedvelőknek etalon illat, ez nem evilági édesség. Mint ahogy nincs olyan szakma, hogy gombfocista, hát kb. ennyire valós ez a fekete üveg s mégis létezik.
Signore Armani nyitott egy ajtót a tökéletességre, aki megteheti fogja meg a kilincset és lépjen be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

TitaniaBell

2017. június 17.

Beleszerettem ebbe az illatba, pedig ilyet nagyon ritkán mondok. Olyan, mint egy dal, amiben egyetlen oda nem illő ütem sincs.
Most még csak mintám van belőle, de egyre biztosabb vagyok, hogy előbb-utóbb szükség lesz egy nagyobb kiszerelésre...

A bolti árát egyelőre megnézni sem merem, a neten pedig masszív árkülönbségek vannak... e*ay-en átlagosan 60-70ezer Ft körül mozog a 100 ml-s EDP, míg a N*tino oldalon 40 ezer körül van ugyanez. Honnan tudhatom, hogy ami ennyivel olcsóbb, biztosan eredeti-e? Van valakinek ebben tapasztalata? Nagy segítség lenne.

(* bocsánat a csillagokért, csak nem tudom, mennyire szabad vagy sem kiírni a netes boltok nevét)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

csakmoni

2016. június 29.

Tegnap Mamutban én is végigszaglásztam a búrákat. Nem fújtam magamra (önkéntes elvonón vagyok, kicsit túlzásba estem az utóbbi hónapokban), tilos beleszeretni bármibe is, és ez nem az én kategóriám egyébként sem. Tudtam, hogy ez tetszeni fog, nagyon szeretem ezeket a fűszeres gyönyörűségeket.
.....de volt egy másik, ami még nincs feltöltve: Cuir Noir (aki ügyesebb nálam, töltse fel, legyen szíves) hát az eszméletlen finom. Férfiasabb ennél az ámbrás szépségnél, száraz, csodás.(Én nem éreztem az oudot, de itthon meglepve láttam a fragranticán, hogy van benne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Pöti

2016. június 23.

Az Armani Privé vonalával néhány hónapja találkoztam a Mammutban. Először a közelébe se mertem menni, úristen, azok a búrák... Aztán mégiscsak beleszimatoltam egyikbe, másikba. Isteni illatok voltak, de nem jegyeztem meg őket, mert minek is, hiszen méregdrága termékekről van szó. Az üvegek gyönyörűek, nagyon szeretem a letisztult csomagolást. Végül el is felejtettem a dolgot... Aztán itt egyre többször futottam bele ebbe az illatba. Amikor Medora írta, hogy ciános mandula... Na itt kb. azonnal beleszerettem, hiszen mandulával fekszek és kelek, kb az összes vagyonomat mostanában mandulára költöm, erre az ámbra, pacsuli és tonka csak rátett egy lapáttal. Vettem belőle pici mennyiséget és én is úgy voltam vele, mint emb1p3, én is a netes randikra gondoltam rögtön (mondjuk nem tudom, hogy az milyen, mert ilyenben nem volt szerencsére részem), csak én pont fordítva gondoltam.. Én úgy álltam hozzá, hogy biztos túl lett pörgetve a híre, igen igen, szép a fotója és nagyon szép a leírása is, de ha találkozunk, akkor kicsit biztosan csalódás lesz.. Aztán ahogy felfújtam, rögtön tudtam, hogy ez szerelem lesz a javából.. Alapvetően nem szeretem azokat az illatokat, amik ételre-italra asszociálnak, a likőrös illatoktól pedig eleve ki tudok futni a világból (bocsi kis fekete ruha)... De ez..Ez valami csoda, de közben iszonyat dögös, mély, bűnös illat. Kicsit olyan, mintha a mennyország lepottyant volna egészen a pokolig és ez kerekedett volna ki belőle.. Mert ez az illat egyszerre gyönyörű, de mégis karcol, ez nem ártatlan jókislányok illata, egyszerre édes és száraz, kicsit fojt, aztán elenged.. Kicsit szadista illat, de pont annyira adagolva, hogy fájdalom helyett gyönyört okoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

emb1p3

2016. június 12.

Már nagyon vártam a találkozást, mire végre szereztem egy 1,5 millis mintát, és, hát, kicsit olyan lett a találkozás, mint a netes randik, beleképzelsz a másikba mindent, ami csak eszedbe jut, és persze csalódsz menetrendszerűen. Ambre Eccentricot egy arrogáns, de (vagy pont ezért) szexi ritmusgitárosnak vártam, aztán egy stílusos könyvelő lett - rajtam legalábbis. Lineáris, épp csak egy kicsit földes-pacsulis-szúrós ámbra, tényleg nagyon találó a ciános mandula-hasonlat. Ebbe libben bele néha valami édeskés, lágyító, megfoghatatlan gyümölcsösség, tovatűnik, aztán megint felbukkan, de valójában rajtam nem igazán lesz szerves része az illatnak. Tonkát én nem érzek, nem is bánom, amit azt illeti. És ettől még lehetne nemesen egyszerű, de valahogy tulajdonképpen csak nem tud lekötni, nem tudok koncentrálni rá, nem akartam kimondani, de többször próbálgattam, és mindannyiszor azon kaptam magam, hogy unom, na. Ez meg nem az a kategória, ahol ez megengedhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Marcsi66

2016. május 21.

Nehéz szavakkal sztem nem is lehet..így hát Julia Roberts egyik filmjében egy idős hölgy kérdezte az előadásról ( opera ) Kedvesem hogy tetszett?-mire Ő azt felelte " majdnem összepisiltem magam a gyönyörűségtől,és könnyezett" ez az én válaszom is lehetne,a parfümre..zseniális illat és a túlzás ott van benne
ez esetben a szépség és minőségre értendő.Mandula ez nekem is kicsit szúrós,de a gyümölcsök annyira széppé lággyá teszik. Fantasztikus aki teheti próbálja ki,nagyon remélem h nemcsak 100ml-is van belőle,különben bajban leszek, DRÁGA de még mennyire

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 21.

Kardvirág

2016. május 20.

Felkerült a kívánságlistámra. Havonta egyszer a Mammutban járok, mindig magamra fújom. Az első alkalommal teljesen megdöbbentem, hogy csak a csuklómra fújtam egyet, felvettem a kabátomat és a biciklin tekerve szembe szélben is meg-meg csapta az orrom. Nekem az ámbrás illatok a gyengéim, ő pedig hitetetlenül szép és fantasztikus minőségű. Egy kis mennyiség mindenképp kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

leila0803

2016. május 3.

Khm, hat nem leszek nepszeru a velemenyemmel. Nekem ez a parfum nagyon es tulontul sok. En nem ereznem magamat benne vonzo nonek. Annyira sok nekem, nem tudnam viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

erika0325

2016. április 29.

Ez az illat egy balzsam, vagy egy puha dunyha, amibe belesüppedek. Nincs eleje, közepe, vége, csak egyenletesen végig, egész nap körbeölel és eggyé válik velem. Semmi harsányság, tolakodás nincs benne, de határozottan jelen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

galagonyanya

2016. április 26.

Az "újra magamra találásom" illata. Ez az az illat, amelyet mindig kerestem. Régi krémmániások, ismerősök tudják, milyen illatok tetszenek, tetszhetnek nekem, melyek dobogtatják meg a szívem, melyekre mozdulok rá, és rendszerint nem is tévednek. Ezúttal Andrea volt az (köszönöm!) - aki felhívta a figyelmem rá, ő szintén beleszeretett az Ambre-ba. (Talán egyetlen ismerősöm említette, hogy neki nem igazán bejövős ez a cucc, mindenki más fanatikusan imádja.) Come on baby, light my fire!

Ez az illat tökéletes. Alkotója nyilvánvalóan egy zseni, akit csupán az ment meg a szentté avatástól, hogy köszöni szépen, jól van. Hogy mit szabadított a világra, arról kétlem, hogy valós fogalmai lennének. Mert ezt a bársonyosan füstös édességet, ezt a csokoládéba hajló ámbrát, ezt az extrémen addiktív lihegő gyönyört szavakba foglalni nem lehet. Egész nap érzem magamon, reggeltől estig, elkísér, vigyáz rám, mintha egy pici dzsinn lapulna a zsebemben: én vigyázom lépteid, őrzöm az álmod. Nem hagyom, hogy bárki bántson. Nem engedem, hogy újra a rossz útra lépj. Mert az nem a te utad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: BHT