Giorgio Armani

Ár:   87 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   87 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Pascal Gaurin

Fejjegyek: bergamott, maté, kardamom

Szívjegyek: szilva, jázmin, illatcserje

Alapjegyek: dohány, méz, szantálfa, vanília

Lina6

2019. augusztus 3.

Kifujaskor nagyon kulonleges. Kesőbb rajtam eleg ferfias illatta valtozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Kifujaskor nagyon kulonleges. Kesőbb rajtam eleg ferfias illatta valtozik.

gangix

2019. február 4.

Két vállra fektet ez az illat. Először a Mammut Douglas-ban szerettem bele, de mivel akkor éppen egészen más dolgokat fújtam magamra, csak papírcsíkon jött velem. Mivel teljesen kiütötte a többi papírcsíkot, ezért betettem a telefonom szilikontokjába további ismerkedés céljából. Bleu lazuli illatban telefonoztam hetekig, így az addig csak szép otthonos is lett. Mikor legközelebb mentem, magamra fújtam. Véletlenül a körmömre is ment, amin utána 3 napig érződött! A Myrrhe imperialéval (másik kedvencem a sorozatból) egyetemben nagyon koncentrált, tartós, nemigen lehet elbújni vele. Mézes-virágos gourmandság, amit gyönyörűen elmélyít a szantál és a dohány. Nekem egyértelműen nőies. A keleties fővonal mellett rejtőzik benne valami olyan aquás-liliomos frissesség, ami mainstream orroknak is könnyebben emészthetővé és négy évszakossá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

nyuszo

2018. augusztus 18.

Ma végig szaglásztam a teljes PRIVÉ sorozatot, és végül Ő lett a kiválasztott, akit bőrre fújtam....beleszerettem első szippantásra!!! Édes, mézes, dohányos, vaníliás, de mégsem szirupos....nagyon jól ki vannak egyensúlyozva az édes jegyek, és éppen csak annyira érezhetőek, hogy mindig akarjunk belőle még egy szippantást....konkrétan a csuklómra ragadt az orrom :)) még a férjem is megkérdezte, mi ez a finom illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

szeliger

2018. április 5.

Gyönyörű kék üvegben egy szép illat. Kifújáskor rajtam nagyon száraz, bergamot és szantál, aztán egy negyed óra múlva kezd édesedni, gyümölcsösödni és egy meleg, mézes vaníliás illatba megy át, bármelyik nem képviselőjén jól mutathat. Ezzel együtt nem biztos, hogy napokon keresztül szívesen hordanám, a hétköznapokban a nőcisebb illatokat jobban szeretem magamon. Egy kis mintát azért szívesen elfogadnék belőle, mert nagyon addiktív illat. Csak szaglásznám, szaglásznám, még-még belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol