Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, rózsaszín bors, málna, bazsarózsa, rózsa, ámbra, pézsma, pacsuli.

TallodiZsofi

2020. június 12.

Nagyon szeretem a bazsarózsát és szívesen kísérletezek különböző párosításokkal. Vakvásárlással tettem rá szert, és nem bántam meg :) Rózsaborsos-mandarinos-friss bazsarózsa. Egyszerre fűszeres-friss-kesernyés-üde-virágos-mély. Nagyon különleges, nagyon egyedi! Tavaszi-nyári felöltözős estékre viselem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Ez az aktuális kedvencem. Minden egyes alkalommal, amikor magamra fújom igazi habos-zsabos nõcinek érzem magam benne.
Finom, lágy, virágos, könnyű, krémes és egyáltalán nem tolakodó. Sokáig tart, de nem túl erõs, így a nyári nagy melegben is tökéletes választás. Olyan érzés, mintha egy nagy rózsaszín bazsarózsás felhõ venne körül. Órákig érzõdik, viszont az illat maga egyáltalán nem változik a bõrömön.
Kb egy hónapja használtam utoljára, de a kabátomon még most is érzõdik az illata.
Ragozhatnám sokáig, de fölösleges: imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ragozhatnám sokáig, de fölösleges: imádom!

aidanne

2018. március 17.

Ezzel az illattal mar a sokadik probalkozas megy, es mint akkor, most is meg kellett allapitanom, hogy nagyon tetszik. Persze, nyilvan izles kerdese ez is, hisz aki a melyebb, fuszeresebb illatokat kedveli nem biztos, hogy nyero lesz nala.. vagy megis.. mindegy.

A douglasban ket markat tartok valamire is a Chanel mellett ez pedig a Tom Ford, es az Armani Prive. Menjunk egy kicsitt beljebb: Tom Ford szamomra zseni, nagyon erdekes illatokat gyart, ill jobban mondva: total jol tud kopirozni. Nem is erdekel, ha nincs benne ( az eddigi Duglis polcokon) kulonlegesseg, tok jo illatai vannak, de szamomra Armani megis utosebb illatokat kreal. Nekem.. persze ez is izles kerdese.
Ez a Pivione "sicu" is total lenge, a rozsa kislanyosabb, lenge, borsos illataval szeliditett kisvakarcs. De nekem tetszik mert neha igen is kell ez a viragos-rozsaszin kompozicio a lelkunknek es itt most nem az edessegre gondolok mint rozsaszin.
Tetszik a tartossaga, nem lesz mas az illat a boromon, hanem vegig visz egy linearis, cuki, abszoludt rozsautaloknak is viselheto cuccot. Finom, enyhen edes fuszeres, es nagyon kellemes. A vege talan rajtam kremesedik.
Armani nekem mar jobban bejon mint Tomika, de ketseg kivul ezt a luxus vonalat ne adjatok lejebb, tok jol csinaljatok ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

andrea91

2018. január 28.

Nagyon kellemes bájos illat, kifinomult, simuló. Ennél többet nem nagyon tudok mondani róla, nem tartogat semmi csavart. Jó, de nem ez az árkategória. Tartóssága hatósugara teljesen átlagos-közepes, mondjuk ha egy virágos illat ennél erőteljesebb az már szúrósnak hat, szóval ezt nem negatívumként írom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Cinnamal
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol