Giorgio Armani

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lucckozak, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 13.

Ár:   12 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Maximális kényelmet nyújt, miközben intenzív matt hatást és pigmentált fedést ad az ajkaidnak.

16 árnyalatban kapható

florcsiii

2021. február 1.

Volt valami Douglas-os online armani sminkelős live és a videó végén lehetett kapni kupont. Jól csinálták, mert a videó elérhető volt még pár óráig, ezért nem kellett végignéznem a videót, csak bezsebeltem a kupont. 😅 A kupon megszerzése után azért ránéztem a kész sminkre. 😋 És ott a lány ennek a rúzsnak a 400-as árnyalatával volt kirúzsozva, nagyon jól állt neki, pont olyan piros volt, mint amit én is imádok. Aztán ez így megmaradt nekem, de nem rendeltem meg és amikor egyszer a boltban jártam, jutott eszembe, hogy na nézzük csak meg. A sminkes srác elmondta, hogy a videó után rögtön sold out lett a rúzs mind a webshopon, mind az üzletekben, én meg utána már nem is kerestem. (Innen is üdvözlöm ezt a sminkes srácot, "akinél" vettem egy lip maestro-t és hozzámvágott kb. 100 darab armani mintát. 🥰) Aztán a feelunique téli leárazásán láttam meg potom 22 euróért! És milyen jó, hogy megláttam! Matt fekete tok, matt piros mágnesesen záródó kupakkal és belül a rúzs: gyönyörű piros szín, szerintem kissé hűvös vörös, brutálisan pigmentált. Reggel felkenem, napvégéig ott van szépen. Persze, hogy kopik és foltot is hagy mindenen, de a számon alig veszem észre a kopást és egy újrahúzással már nem is emlékszem rá. Illata egyáltalán nincs és az állaga is pont jó, nem kőmatt, hanem pont annyira krémes, hogy élmény legyen felkenni is. Az eredeti árát is megérte volna, a 22 eurót meg végképp! ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Bettina0225

2021. január 13.

Ha választanom kéne egyetlen vörös rúzst akkor biztos, hogy az Armani 400-as (Four Hundred) árnyalatút választanám. Kimagasló minőségű. Gyönyörűen pigmentált, amit ígér, azt hozza is. Egyenletesen kopik. Nem szárítja az ajkakat, bár érdemes a matt rúzsok alá hidratálni. Kellemes érzés viselni. Tényleg álomszép! Ja és nem mellesleg, ez az egyetlen olyan rúzs, ami szerintem mindenkinek jól állna. Nem sárgítja a fogakat, sőt még kicsit fehérebbnek is tűnnek mivel ez az árnyalat hideg tónusú. Az ára is rendben van, úgy gondolom a minőséget meg kell fizetni. Inkább legyen 1 minőségi rúzsom, mint 10 silány. Gyönyörű mágneses tokja van. Szó mi szó ez a tökéletes rúzs! :) 5/5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

dorkaww

2020. szeptember 25.

403-as vörös árnyalatom van belőle, azaz "A vörös rúzs". A csomagolás megszokott minőségi Armani stílus, érződik rajta az elegancia. A rúzs maga egy álom, nagyon szépen fel lehet kenni, de a vonalakra nem árt figyelni mert könnyen csúnya hatást érhetünk el vele, így nem árt ceruzával a körvonalat meghúzni. Egész napot (8-9 órás munkaidőt) hibátlanul kibír, evés ivást is 90%-ban, a szám belső részén kezdett el csak lejönni, de minden probléma nélkül újra applikálható volt. Nekem innen kezdődik egy igazi minőségi matt rúzs. Minden más márka darabját ehhez hasonlítom mióta megvan. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

lendvairenata

2020. augusztus 12.

A RÚZS!!! 201-es Nightberry árnyalatot vásároltam meg, annak ellenére, hogy mindenki mondta a környezetemben, hogy ilyen drága rúzst vásárolni felesleges... Én persze juszt is :D Nem bántam meg, sőőőt. Egy csoda, igazából az összes többi rúzsom kuka, ami itthon van, pedig sok prémium márkás van köztük. A csomagolás hozza az Armani féle luxust, a formula tökéletes, a szín csodálatos.
Mivel ez egy matt rúzs, ráadásul szép sötét árnyalat, mindenképpen javaslom ecset használatát, mert anélkül nem azt a hatást fogja eredményezni, nem adja azt a wow élményt.
Ha elfogy, újra veszem természetesen, de biztos, hogy 1-2 másik színt is beszerzek mellé, persze kivárom a jó kis akciókat, mert azért úgy mégis jobb érzés a lelkiismeretemnek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Sherka

2020. április 3.

Hát én nem tudok mit mondani.. Night Berry árnyalatban vettem meg a barátnőm tanácsára. Számomra A Tökéletes szín: mindig ilyen színt képzelek el magamnak. Mióta a HG rúzsom már nem kapható, azóta sírok a szín után, de ez még annál is jobb. Gyönyörűek a színárnyalatok.
Amennyire irtózom, ódzkodom mostanában a sivatagi szárazságra emlékeztető bőrömmel és számmal a matt rúzsoktól, és egyre inkább a magasfényú rúzsokat és a szájfényeket preferálom, annyira tetszik ellentmondásos módon. Mivel ha valami nem válik be, elajándékozom, jelenleg 1, azaz 1 darab matt rúzsom van. És ez az. És nem is kell nekem másmilyen. Ha valaki szeretne egy matt rúzst, vegye ezt és semmi mást. Hiába drága, olcsóbb ezt megvenni, mint sok más rúzst próbálgatni! Egy álom ez a rúzs, de komolyan. :) Ja és a tartósság: pezsgőzhettem, ehettem marhapörköltet, hiába kopott a szín akkor is mesésen mutatott. Ha nem lenne tartós is ugyanezen a véleményen lennék, de hát nem vicc, hogy reggeltől estig elég 1x frissíteni, de az sem feltétlenül szükséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

lucckozak

2019. szeptember 19.

Eddig MAC rúzs mániás voltam, de amikor egy reklámban megláttam a 102 színt, nem bírtam ellenállni. Szerencsére olcsóbban meg tudtam venni, a Douglaban sokszor vannak akciók. Maga a rúzs ezerszer tartósabb mint bármelyik MAC-es termék, nagyon pigmentált, hozzáérintem az ajkamhoz és már egyből tökéletes. A kialakítása is nagyon tetszik, még nem találkoztam ilyennel. Első érintésre keményebbnek tűnik mikor kenem, de nem az, szépen fel lehet vinni. Nem szárít, kibír simán egy 8 órás munkaidőt, ebéddel együtt, és nem is kopik csúnyán. A szín nem teljesen olyan mint a videóban tűnt, ott kicsit nudeosabb, élőben egyébként szép rózsaszín. Ha lenne még olyan árnyalat ami tetszik, biztosan vennék belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.