Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös

Összetevők: Málna, licsi, rózsa, fás jegyek, ámbra

Emporio Armani Diamonds EDP 30 ml
Ár: 10000 , Eladó: krysty05
Állapot: Teljesen új, csak az illatát próbáltam , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

CiccuMiccu

2019. március 21.

Titkos fegyver.
Évek óta használom, úgy hogy egyáltalán nem érzem magamon. Abban a pillanatban, hogy felfújom-inkább magamra pumpálom- nagyon tetszik, de mire kitalálnám, hogy mire emlékeztet, mit érzek ki belőle: már nem is érzem. Nem édes. Ennyi biztos.
Mielőtt totál idiótának gondolnátok, elmesélem a történetét.
Van nekem valakim akit nagyon szeretek. Kimondhatatlanul. Ő is engem. Csak éppen nem azonos a szeretet-nyelvünk. Ezért általában marjuk egymást. Csak, hogy érezzük a törődést. Ismerős? Ő a hevesebb, én sokáig békés vagyok, kell dolgozni a felbosszantásomon. Nagyon sok évnyi "Fúúú, mi ez már megint mit tettél magadra mondtam hogy nem bírom az erős szagokat arghh rosszul leszek már érzem, tőlem kaptad? akkor is, ne, ne, ne gyere a közelembe, úúú még most is érzem" performanszok után befordítottam egy drogériába, hogy akkor most választunk valamit kö-zö-sen és innentől kezdve én ezt használom hozzá, ő meg csendben marad.
Működik. Titkos fegyver. Fogalmam sincs milyen. Én nem érzem. Szerinte: na ez tényleg jó. Mások szerint: "nem rossz, nem rossz, mi van rajtad? Armani? Nagyon jó."
Sokáig nem is jutott eszembe, hogy írjak róla, mert az illatról nem tudok. De valamit azért tud. Mégiscsak egy Armani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Titkos fegyver.
Mielőtt totál idiótának gondolnátok, elmesélem a történetét.

googles

2019. január 6.

Nem rossz illat, de egyelore nem tudom hova tenni. Nagyon gyumolcsos (tenyleg erezni a licsit es a malnat), eleg edes. De ez a gyumolcsillat szamomra inkabb valami ismeretlen gyumolcsosseg, mintha egy tavol-keleti piacon kostolgatnam a furcsa nevu gyumolcsoket, amikrol meg nem is hallottam.

Mindent egybeveve egesz jo illat es foglalkoztat, hogy tetszene egy par oran at ilyen illattal letezni.

Szamomra van valami szokatlan ebben a kompozicioban, az egesz egy ufo nekem, de jofej ufo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

Vaslady

2018. november 8.

Amikor már tucatszor kipróbálod magadon ezt az illatot...
De olyan semmilyen,mint a lacoste pour femme,hogy csak illatolod,de nem érzed,és ráfogod,ja mert náthás vagyok,ja mert rántott húst sütsz...és most orrodban maradt a zsir szag...de már a hatodik alkalomnál,na ott se érzed!
Na olyankor kezded el olvasni a véleményeket...itt is az oldalon,és gondolkodsz...
Mert hogy parfümnek van hirdetve a drága,de még toalettviznek sem lenne illő,mert a lepkefing kategóriát gyarapitja,a fentebb emlitett másik illattal együtt.
Itt van nektek a semmi "szaga"fogd meg jól,és fizess mert hát "armánit" vettél és az ugye nem olcsó kategória...
Licsi és málna,ami már állt pár napot a hűtőszekrényben,levet engedett,(minek mostam meg,csak evés előtt kellett volna)késő bánat eb gondolat,na jólvan főzzünk belőle lekvárt inkább...
Hát,még az avonban sincs ilyen borzalom azt hiszem :(
Most már értem én,hogy nálunk a parfümériában,hogy történt...
Jött,látott,de nem győzött,mert ugy leakciózták,mint a pinty és kivágták a kinálatból pár hónap alatt,hogy mire észbe kaptam már nem tudtam megillatolni,csak netről mintát rendelni.
Értem én,értem.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Amikor már tucatszor kipróbálod magadon ezt az illatot...
Hát,még az avonban sincs ilyen borzalom azt hiszem :(
Most már értem én,hogy nálunk a parfümériában,hogy történt...
Értem én,értem.....

dorottyatth

2018. október 26.

Nekem ez az illat kellemes meglepetés 😊 ma próbáltam, és istenien finom, könnyed, számomra tisztaság illat, picit tusfürdős 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

fodoranett7

2018. május 31.

Gyümölcsös illatú parfüm, amiben nem csalódtam. Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Gyümölcsös illatú parfüm, amiben nem csalódtam. Imádom :)

Marcsi66

2018. január 25.

Elnézést előre is a kedvelőitől,látom nagyon népszerű,és szeretik,,,,én meg arra készülök,h leszidjam,nem boldogít,hisz én ezt a márkát imádom (5 félét tartok belőle) Se papíron,se a bőrömön nem tetszik,a semmilyen felé tévedtem vele,,,,nagyon egyszerű,névtelenségbe fullad az egész,
Édes szódavizes málnát érzek,ragacsos "elfáradt" hangulatában,,,komforthoz sorolnám,tartósság az rendben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

angelina69

2017. július 16.

Legutóbbi alkalomkor volt belőle teszter a drogéria polcán. Eddig csak másolatokat illatoltam belőle, de azok sem egyeztek meg egymással, ezért nem volt kifejezetten egyértelmű, milyen illat is ez valójában. Most fény derült az illatra. Szó szerint fény, mert ez egy tiszta, derűs, könnyed illat, és visszafogott. Nem tudok részletekbe hajlóan beszélni róla, mert így kerek ahogy van. Na, ez aztán nem dörgöli magát az orrod alá, nem fog erőszakoskodni, hanem szépen megbújik, és olykor-olykor ki-kikacsintgat. Egyszerű, hasonlóan a Crystalline-hoz, mellyel inkább ápoltság érzetet sugallunk. Kifejezetten otthonülős, hétköznapi, irodába való illat. Nem fogunk vele férfi orrokat elcsavarni, és bókokat gyűjteni a szexisségünkre vonatkozóan. Ennek az illatnak is az egyszerűségében van a nagyszerűsége. Simán el tudom képzelni négy évszakban, bár valószínűleg a melegebb idő jobban áll neki. Abszolút szerethető. Sajnos az árára nem az vonatkozik. Öt számjegyű összeget, ami kettessel kezdődik, nekem nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

csakmoni

2017. július 3.

Rajtam ez egy végtelenül kényelmes, könnyű, édes komfortillat.Olyan lágy, mint egy testápoló, mintha nem lenne rajtam parfüm. Nincs benne annyi vanília, hogy cuki-muki legyen, és a málnát én nem sokáig érzem. Néha vágyom ilyen könnyű illatra. Nincs köze semmilyen női szerephez, nem dögös, nem érdekes, nem fűszeres, nem friss. Fürdés után olvasni pizsamában az ágyban.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 3.

Luna1024

2017. június 29.

Kellemes vizes-gyümölcsös, ám szerintem borzasztó egyszerű és semmilyen illat. Tucatjával találni ehhez hasonlóakat: ha nem ismerném és megérezném valakin, meg nem mondanám, hogy egy olyan parfümöt használ az illető, amin az "Armani" név virít és ötszámjegyű az ára... Természetesen nekem is vannak olcsó parfümjeim, nem azzal van a gond, ha valaki ilyet használ, hanem azzal, hogy adott egy magasabb árkategóriás termék, aminek olyan rém egysíkú (és szerintem könnyen felejthető) illata van, aminél némelyik kis drogériás parfüm vagy egy 1500 Ft-os Tesori illat is különlegesebb... És ezzel nem azoknak az ízlését bírálom, akik szeretik ezt az illatot, csak arra utaltam, hogy szerintem ár-érték arányban ez a parfüm egy katasztrófa, totális lehúzásnak érzem érte még a 10.000 Ft-ot is (minden netes parfümériában kb. ennyiért lehet megvenni a 30 ml-t!), amikor feleennyiért is lehet kapni karakteresebb illatokat.
Rajtam egyébként iszonyú mennyiségű málna érződik egy kis pezsgővel, emiatt nagyon hasonlít nekem valamelyik Carolina Herrera parfümre. Teljesen olyan, mintha szódavizes-pezsgős málnaszörpöt permeteztem volna magamra: kicsit gyümis, kicsit vizes, kicsit szintetikus, de azért finom tavaszi-nyári illat... Csak épp parfümként értelmezhetetlen a számomra. :( Nem is tudok ennél többet kipréselni magamból, ami talán sokat elárul...
Megbántani természetesen senkit nem akartam - hisz mindenki azt hord, amit szeretne -, de szerintem abszolút nem éri meg az árát. Pozitívuma, hogy legalább tartós, így aki szereti az ilyen kis "semmi extra, de finom" komfortillatokat, ennek örülhet. :) Én a magam részéről többet várnék 10.000 Ft-ért...
Feltettem a saját példányomat eladásra, remélem lesz olyan, aki jobban örül neki, mint én. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

habeer

2017. március 22.

Kedvenc parfümöm, újra és újra visszatérek hozzá, még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Kedvenc parfümöm, újra és újra visszatérek hozzá, még nem találtam jobbat.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.