Giorgio Armani

Ár:   16 700 Ft, 20 300 Ft és 27 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 14 670 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   16 700 Ft, 20 300 Ft és 27 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas
Vedd meg online: Notino, 14 670 Ft-tól

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Stronger With You férfi illat orientális fougére illat, kardamommal, fekete borssal, gesztenye akkorddal, cédrusfával és zsálya esszenciával."

Kiadás éve: 2017

Orr: Cecile Matton

Illatjegyek: kardamom, rózsaszín bors, ibolya levelek, zsálya, gesztenye, vanília, cédrus

Ár: 14 670 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost
Emporio Armani Stronger With You EDT 5ml/10ml
Ár: 1500 Ft / 2400 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

pupy

2021. május 19.

Az armani ház legjobb illata,és tartós is az absolutely és az intenselyvel szemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

katan

2021. február 18.

Tartós erős édes inkább. Többször újravásároltam már a páromnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Tartós erős édes inkább. Többször újravásároltam már a páromnak.

Rumcajsz

2021. február 8.

kis illatmintám volt belőle. egy édes, gesztenyés, téli illat. hosszan tartó, a sálamon napokkal később is érezni lehet. nekem túl sok és túl édes volt, de el tudom képzelni, hogy valakinek tetszik és jól áll. szerintem inkább unisex illat. az előttem véleményező bunkó, lekezelő megfogalmazásával meg nem értek egyet, ha valakinek egy illat tetszik, abban nincs semmi rossz, akár férfi, akár nő, hordjon mindenki azt, amit akar, utálom az ilyen beskatulyázó, kirekesztő gondolkodást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

savonm

2021. január 19.

Hát ennek is mint az edp nek lelkesen mentem neki de ez is mint az a förtelmesen gejl ehető karamella borzalom edp a végére hányast okozott simán egy női illat simán.. De jobb a helyzet az edp től aki férfi létére karamellás vaníliás fahéjas mézes kalács szag akar lenni azoknak teljesen jó..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

cattitude

2020. október 20.

mintám van belőle.
ez az illat annyira édes, hogy még én is simán hordom, főleg most ősszel, felfújáskor kb 10 percig érezni egy kis férfias cédrust(? nem vagyok benne biztos, kicsit illatjegy-vak vagyok lol), leszáradás után meg vaníliás-ibolyás-fűszeres lesz, ha nagyon megerőltetem az orrom, egy picike kardamom is előkerül néha.
hát nekem ez az illat se nem vagány, se nem merész, pláne nem egy Acqua di Giohoz képest, ez egy szó szerint édes bekuckózós illat, nem váltja meg a világot, az hétszentség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

mintám van belőle.

kissagi19

2020. szeptember 27.

Nekem kifejezetten tetszik. Az acqua di gio számomra bájgúnárszag, míg ez szexis. Lendületes. Fiatalos.
A férjem bőréről sajnos pár óra alatt elillan, így a mintát nem követi a teljes üveg :( A csapnivaló tartósság miatt levonok 1 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

barni8

2019. október 12.

Azt mondtátok középszerű. Legyünk őszinték, az Armani összes illata, az (eredeti, első körben megjelent) Acqua di Gio-t kivéve mind középszerű.
Olyan emberekre építik a piacukat, akik utcáról bemennek egy átlagparfümériába, ahol egy hozzá nem értő eladó rájuk tukmál egy akkor-éppen-reklámozott szagocskát. Vevőinknek nincs igazi izlése, se tudása illatok terén.Fényes polcokról leemelnek egy gicces üvegcsét...Hőseink pedig már tovább is mennek a luxus érintésének biztos tudatával.
A Stronger with you is ilyeneknek szánt kreáció.

Mégis. Kicsit túllőtt.
Túljó lett.
Körteérés. Gesztenyetokok. Kardamomleheletek.
Vaníliáskarika kedvesség.

A Stronger with you megtanít valamire.
Nem kell mindig Single Origin csúcskávét inni, néha megteszi egy kolumbiai Supremo arabika is..
Nem kell mindig olyan Darjeelinget innunk, ami csak az első hajtásrügyet tartalmazza és amit harmatban fürdő, rózsasziromkezű, szűz leányok szednek hajnalban, tengelicek énekére.
Néha jólesik egy jó angol reggeli tea is.
Néha jobb csokis kekszet majszolni, mint ezüstvillával Sacher tortát.

A Stronger ilyen.
Jólesik benne lenni.
Ősszel körbeölel.
Gyapjútakaró. Whisky színű melengető kedvesség.
Lehet szeretni.
Akkor is, ha nem tartozik aközé a 20 illat közé, amit a világ legjobbjainak tartok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

A Stronger with you is ilyeneknek szánt kreáció.

Mégis. Kicsit túllőtt.
Túljó lett.
Körteérés. Gesztenyetokok. Kardamomleheletek.
Vaníliáskarika kedvesség.

A Stronger with you megtanít valamire.
Néha jólesik egy jó angol reggeli tea is.
Néha jobb csokis kekszet majszolni, mint ezüstvillával Sacher tortát.

A Stronger ilyen.
Jólesik benne lenni.
Ősszel körbeölel.
Gyapjútakaró. Whisky színű melengető kedvesség.
Lehet szeretni.

Marcsi66

2018. szeptember 26.

Egyetértéssel nyugtázom azt az egy véleményt amit kapott,,,,nem ismerem a férfi parfümöket (alig) ,és igazából tényleg inkább azoknak eladható szerintem is,akik tapasztalat híján vannak illatok terén,én biztosan tovább keresgélnék,Sajnos átlagot "számolták ki" elfogadható semmi rosszallás nem érheti,
Uniszex inkább,mint férfi,most ahogy szagolgatom magamon én inkább ide sorolnám be.Kellemesen édeskés, enyhén fűszeres,ibolya levél zsályával+rózsabors,gesztenyét nem érzem ki,cédrus az alap.Én csak az itt feltüntetett árát látom,sokallom egy közepesért!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Lapo

2017. szeptember 24.

Update: Bárcsak inkább egy új Code változat látott volna napvilágot.. ez az illat a Code széria egyébként egyik legjobban sikerült Profumo változatának az egyik kísérleti, az elsőként kiszelektált "C" verziója.. minél többször próbálok pozitívan hozzáállni annál nagyobb csalódás.. -1 csillag..

Tipikusan az az illat, ami csak az miatt lesz megosztó, hogy ki mennyire ismeri a mai illatokat/parfümöket.. Az biztos, hogy egy parfümök iránt érdeklődőnek, sok csoda nem lesz benne, illetve végtelenül unalmas, de aki bemegy a parfümériába mert éppen elfogyott az előző és ezt veszi kézbe ismerkedés céljából vagy ajánlják neki az üzletben, nem fog benne csalódni, sőt jó eséllyel meg is veszi..
Egy -végül is- kellemes, édeskés, finom és nem tolakodó őszi/téli illat kortól függetlenül bárkinek.. nekem egy picit már-már női jellemvonás is van benne.
Összességében egy gyenge közepes.. a ház illatai között 2 csillag.. a plusz 1 meg csak azért, mert végre nem egy új Code flaker került kiadásra..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Isoeugenol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol