Giorgio Armani

Ár:   15590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. február 4.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 18.000.- , Eladó: rastasista01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: utalással, postázom, személyesen is átvehető
Ár: 1600 Ft/3000 Ft , Eladó: Szandrushka
Állapot: Fújós üvegcsében, frissen fújva 5 ml/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
googles

2019. március 25.

A Sì kedveloinek jelzem (ha egy jo koppintas is megfelel), hogy a Reserved ruhaboltban most november vegen lattam Pause nevu, karamell szinu uvegben egy nagyon eltalalt Sì utanzatot. A megszolalasig mint az eredeti. 5000 ft az 50 ml.

Maga a Sì nekem nem zsanerem, de karakteres, tartos, szoval ha valakinek bejon, jo. Nalam csak kettes, de ez izles kerdese csak.

Update: lassan egyes lett, nem tudom elviselni, kifejezetten emelyito szamomra.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Update: lassan egyes lett, nem tudom elviselni, kifejezetten emelyito szamomra.

flobianti

2019. március 21.

Többször is próbáltam megszeretni, de nekem nem tetszik annyira. Nem találom különlegesnek.

flobianti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Erynnis

2019. március 19.

Unalmas. Se nem ilyen, se nem olyan. Kellemes, de ennyi. Belekötni nem lehet, de nem igazán van karaktere.

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

nicolette88

2019. március 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Szerintem tartós, és az idő elteltével is kellemes lesz az illata. Jelenleg jobban tetszik, mint a La Vie Est Belle, ugyanis azt annyiszor használtam már, hogy megundorodtam tőle.

nicolette88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Mumus30

2019. március 10.

Megosztó illat lett ez is, mint a Vie Est Belle. Kár, mert ez közel sem olyan émelyítően édes, mint az előbb említett Lancome illat. Sokan szidják, hogy minden 10. nő ezt viseli. Én maximum az utánzatokkal találkozom, azokból meg van jobban meg rosszabbul sikerült is. Én azoknak a tárborába tartozom, akik nagyon szeretik. Valóban tartós, és valahogy nekem kortalan, és szinte bármelyik évszakban lehet viselni. Elegáns, komoly, magabiztosságot sugárzó, édes, de nem fullasztó illatnak tartom. Nem kell belőle sokat fújni.

Mumus30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

mirjamsomosi

2019. március 8.

Finom, édeskés illat, tény, hogy már lassan minden 2. nőn ezt érezzük az utcán, de semmiképpen nem mondanám róla, hogy egy olcsó drogériás parfüm.

mirjamsomosi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

GHettie

2019. március 7.

Édes, egész évben használható, érettebb nőies illat. Könnyű, savanyú-édes-virágos, nyárias nyitány után előbújik a rózsa, és nehezít rajta. Leszáradáskor már a rózsa dominál, de nem harsányan, visszafogott, puha rózsaillattal.

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

albertinablogg

2019. február 26.

2019.02.26. 1,5 ml-es termékmintát kaptam belőle a vásárlásom mellé a Marrionnaudban. Én a tipikus Chanel No.5 nő vagyok, szóval kíváncsian próbáltam ki. Azt tudtam, hogy a barátnőm ezt használja, emiatt féltem is kicsit, mert ő az a Prada Candy-s csaj, és eltér az ízlésünk.
Őszintén, eléggé unalmas nekem, nem túl egyedi, már több nőn is éreztem az utcán, villamoson. Az üvege sem tetszik. Nem mondom, ha ajándékba kapnám nem használnám el, de nem bűvölt el annyira, mint a No.5 vagy a Hermés L’Ambres des Marveilles. Sőt, inkább örülnék helyette másnak. Legalább nem az a tucat cukorfosh, de nem tetszik. Az uramnak se. 😒 😕 Van ennek az Orsay-ben egy olcsó utánzata, az még borzalmasabb, mint ez. O. O. O.

Update 2019.02.27. Tegnap este fújtam magamra, alig bírtam elaludni, annyira undorodtam az illattól. Szerencsére nem tartós, mert reggel nem volt érezhető. Ejj de rossz ez a Sí.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Kokuszreszelek

2019. február 25.

Hát nekem nem igazán jött be. De az igaz hogy nagyon tartós.

Kokuszreszelek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Hát nekem nem igazán jött be. De az igaz hogy nagyon tartós.

Parfuwoman

2019. február 22.

Nagy meglepetésemre anyukám vett magának egy üveggel ,mikor kirándultunk egy hónapja .S még jobban leesett az állam,hogy ez rajta milyen finom ! Édeskés ,kissé gyümölcsös,ami lágyít és frissít rajta ,kissé fűszeres is,de mindeközben mélysége is van! Tudom,hogy divat utálni a Sí-t,akárcsak a LVEB -t vagy a Coco Mademoiselle-t(ami első igazi felnőtt parfümöm volt és imádatos,pedig sok különleges illatom is van)csakhogy említsek 1-2 példát . De attól még,hogy egy illat népszerű ,nem feltétlenül lesz unalmas és elcsépelt. Rajtam nem olyan szép,mint anyukámon,de rajta csodás és nagyon tartós . Ha egy képpel akarnám leírni ,mézzel és pezsgővel leöntött gyümölcsök vaníliával és enyhe fűszerekkel . Szuper !

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.