Giorgio Armani

Ár:   15590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. február 4.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 18.000.- , Eladó: rastasista01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: utalással, postázom, személyesen is átvehető
Ár: 1600 Ft/3000 Ft , Eladó: Szandrushka
Állapot: Fújós üvegcsében, frissen fújva 5 ml/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
jbarbi91

2019. május 24.

Nekem ez az illat varriacioja jott be legjobban. Tartos, intenziv de kellemes. Igazi nőies illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

raczrenike

2019. május 21.

Tudom, hogy rengetegen imadjak, de szamomra annyira tömeg parfüm. Semmi különlegeset nem talalok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

mariasoros

2019. május 17.

Ha nagy ritán cukorkaillatú akarok lenni, őt használom. Édes, meleg, elegáns, extra tartós csoda. De csak ha édes akarok lenni- ami ritka. Akkor vettem, amikor még alig használták páran, de most már, hogy mindenhonnan ő száll, el is vesztettem az érdeklődésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 14.

Kicsit ambivalens érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban.Egyszer kimondottan kedvelem,némelykor pedig szinte az émelygésig zavar az illata.Én a rózsát egyáltalán nem érzem ki,de talán ez annak tudható be,hogy nem vagyok egy nagy parfümszakértő.Nem tudok, szinte tudományos értekezéseket írni,csak azt tudom,érzem, számomra mit jelent egy-egy parfüm,egy-egy illat,és milyen emlékeket idéz fel bennem.Természetesen az sem utolsó szempont,hogy a környezetem ne sokkoljam nagyon.Tehát a Sí számomra egyszer a minden,máskor a semmi.Egy dologban azonban biztos vagyok,nagyon óvatosan kell adagolni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 14.

senskin

2019. május 14.

Nőies, elegáns,pajkos, szellemes vagy Si!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Nőies, elegáns,pajkos, szellemes vagy Si!

erasm98

2019. április 25.

Kár, hogy ennyire tömegillat lett. Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, szerettem használni a mintát. De volt néhány kellemetlen élményem is az illattal, úgyhogy inkább elég lesz ebből annyi, ha megérzem másokon. Úgyis majdnem minden nap szembejön velem az utca-bolt-tömegközlekedés szentháromságában.
Ha elvonatkoztatok mindezektől, akkor egy nagyon különleges illat. (Édes,de nem közönségesen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Lilu003

2019. április 6.

Egyik kedvenc illatom! Hihetetlenül nőies és elegáns annak ellenére, hogy édes. Magabiztosságot és eleganciát sugároz. A fás jelleg itt is jelen van,mint a sorozat többi tagjánál, de annyira egyedi módon, hogy teljesen elvarázsolt. Illatjegyek alapján egyáltalán nem az én parfümöm, mégis van egy olyan egyedi karaktere, ami különlegessé és szerethetővé teszi. Határozott, karakteres, édes illat, tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

toth11fanni

2019. április 5.

Imádom, sok parfümtől előjön az ekcémám, de ettől nem!!! Biztosan újravásárolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Chana

2019. március 30.

Nagyon szeretem, 6 éve használom, de hamarosan újat kell keresnem, hozzászokott már az orrom, nem érzem már annyira, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

anitaa17

2019. március 27.

Még csak barátkozunk, most tervezem a beszerzését, de még nem döntöttem el, hogy az Intense változat, vagy ez fog velem hazajönni.
Úgy tűnik kezdek megérni a virágosabb illatokra is, bár az ilyesmi fás, üde, könnyed illatokat mindig is kedveltem.
Nagyon tartós, nap végén még simán érzem és a hajamon másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Nagyon tartós, nap végén még simán érzem és a hajamon másnap is.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.