Giorgio Armani

Ár:   15 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Giorgio Armani Si EDP fújós
Ár: 1600.-/3000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen
Ár: 1600/5ml 2500/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

racheldawes

2021. május 5.

Mintaként jutottam hozzá, az egyik Marionnaud rendelésem alkalmával. Általában bejönnek az Armai-illatok (az Acqua di Gioia-t, illetve a Because it's you-t kifejezetten szerettem), de legalábbis semmiképpen sem taszítanak, így eléggé meglepődtem, hogy ez az illat mennyire nem tetszik. Rajtam egyáltalán nem karakteres, egyik illatjegy sem tűnik ki a többi közül, így egy teljesen jellegtelen, ám összhatásában mégis "szúrós", tolakodó illatvilág bontakozik ki. Elég tartós, a bőrömhöz közel szinte egész nap érződött. Egyébként szerintem az "érettebb" korosztályt képviselő hölgyekkel passzolhat igazán, 40-45 év alatt magamon legalábbis biztosan disszonánsan hatna. Mindenesetre azt hiszem, le kell vonnom a konzekvenciát, miszerint a fehér fás jegyekkel jellemzett illatok nagyon távol állnak tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Linett21

2021. március 10.

Rögtön, ahogy kihozták, kiscsikóként rohantam érte; de kizárólag a hype, a nagy kedvenc Cate Blanchett és a gyönyörű üvege miatt. Egy 30 ml-eset vettem vakon, akkor még aranyáron újdonságként a D betűs parfümériában. Fújjjj, gondoltam, mint nagyanyám szirupos, túlédes barackkompótja! Próbálgattam használni (már csak az önérzetem miatt is), de nagyon-nagyon NEM volt. Nemrég, egy pakolás közben, így cirka 7 év után megtaláltam, megmaradt még a kb. 2/3-a és télvégi hidegben tettem vele újra próbát... ez valami fantasztikus!!! A feketeribizli levele, mely a fejillata, egyszerűen bódító, gyümölcsösen édes; imádom! Vagy a parfüm változott meg az üvegben, vagy én idősödtem/értem be őhozzá. Valószínűleg az utóbbi...Tényleg nem tiniknek való. Remekül projektál, szépen szárad le, klasszikus-kultikus illat; igaz, néha még mindig kicsit túl édes nekem. Tartóssága 7-8 óra. Ennyi év után, azt hiszem, mégis csak újravevős lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

szintia729

2021. március 8.

Kicsit erőteljes az illata nekem. Ajándékba kaptam. Viszont alkalmanként kifejezetten szeretem az illatát. Szigorúan tilos egynél többet fújni belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

BTimi81

2021. január 25.

Valaki úgy fogalmazott, hogy "érett" illat, ezt úgy értette, hogy egy érett nő illata. Nem véletlen volt hát a reklámkampányban az arc választása. Blanchett nem fiatal nő, de nagy gonoszság volna öregnek gondolni, egyszerűen érett. Aki már tudja, mit akar.
Kicsit ambivalens nekem, kicsit furán indul - mintha az a frézia egy picit már hervadni kezdene, de utána megérzi az ember lánya, milyen jól van összerakva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Barbara2021

2021. január 17.

Nekem ez egy nagy nem. Van valami erőszakos tolakodó mellékzönge, amit utálok. Viszont tovabbadtam és akinél van, szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Emilie

2021. január 7.

Nagyon, nekem izgalmas, nőies, nem túl édes a bőrömön. Szivesen nem csak különleges alkalmakra. Tartós rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

gardia

2021. január 6.

Ajándékba kaptam egy mintát, ami iszonyat tetszett, emlékeztetett valamire, de nem tudtam rájönni mi az.
Meg is rendeltem egy 50-es kiszerelést.. használgattam, de egyre ritkábban nyúltam utána. Aztán jött a felismerés, a Nestea szilvás-fahéjas ice teának pont ilyen illata van...
Hát ez egy pillanatnyi szerelem volt csak sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Hát ez egy pillanatnyi szerelem volt csak sajnos.

Fruzsi90

2020. december 29.

Nekem meglehetősen egyedi illatnak tűnt amikor először szagoltam, nem jutott eszembe hozzá hasonló parfüm, megszerettem, viszonylag sokáig tart. Felváltva használom a Black opiummal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Dolores___77777

2020. december 22.

A tartósságát túl számomra semmi pozitív. Tucat illat, aki olyan illatú szeret lenni mint a szomszéd, barátnő, eladócsajszi... hajrá. Az üvege szép, de sosem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

bdorci92

2020. december 20.

Sokáig ez volt a kedvenc illatom. :) Azóta átpártoltam más, izgalmasabb illatokhoz, de még mindig szeretem! Édes, kifinomult, nőies, de mégis van benne valami jellegzetes. Szerintem inkabb őszi-téli, esetleg tavaszi illat. Nyárra nekem már túl sok volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.