Giorgio Armani

Ár:   15 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 10.000 Ft+ potaköltség Csere nem érdekel , Eladó: cserteivera20
Állapot: kb. 3/4 részig van, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Postán maradó, vagy személyes átvétel, vagy megbeszélés szerinti átvétel.
Ár: 30.000.-Ft, csere is lehetséges , Eladó: kissara
Állapot: 150 ml/ kb. 125 ml, a képen is látható, Helyszín: Érd, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bachmankrisztina

2020. július 1.

egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem az illatát, mindig feldobja az önbizalmam és a hangulatom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

Lina14

2020. június 30.

Minta formájában kaptam, nagyon finom, légies és könnyed illat! Még rajtam sem veszít a virágosságából, és viszonylag tartós. Ha valaha megengedhetem magamnak, biztosan beszerzem!
Update: kaptam ebbol is mintat es ra kellett jonnom, hogy nekem ez egy kicsit tul "felnottes" illat, talan ha kicsit erek hozza, akkor jobban fogom szeretni, de most meg nem a legnagyobb kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

zs001

2020. június 8.

Eddig a sok negatív vélemény miatt ki sem próbáltam ezt a parfümöt, főleg, hogy nem szeretem a vaníliás, édes illatokat. Egy rendelésem mellé aztán kaptam egy illatmintát, kipróbáltam és beleszerettem! Az én bőrömön egyáltalán nem szirupos, és nem is vaníliás. Egy nagyon elegáns, igazán nőies, finom illat, ami nem tolakodó. Rajtam tartós is. Már be is szereztem belőle egy üveges példányt. Nagyon jól esik ez az illat mostanság :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

Serpentina

2020. június 1.

2020. február 3. ⭐️⭐️
Még évekkel ezelőtt nagyon tetszett. Elképzelésem szerint egy “fiatal, jól szituált, nyugatias feleség” illata volt, - habár ekkor még jóval fiatalabb voltam ennél a képnél.
Olyan édesebb illat, ami nem túl cukros, de van benne egy kis fűszer, ami megdobja, és tényleg “luxus eleggyé” teszi.
Évekig kerestem, mi lehet ez az illat, de számomra - talán már örökre - elvesztette a varázsát. Ugyanis egy számomra rettenetesen unszimpatikus és negatív emlékű ember is ezt az illatot viselte, és valahányszor megérzem, sajnos azonnal ő ugrik be róla. 😕
Igen... sajnos az illatok ilyen tulajdonsággal is bírnak. Pont ezért különböznek más kozmetikumoktól/divatkelléktől.
Utána még egyszer megszagoltam, - és olyan orrfacsarónak éreztem, hogy majdnem hánytam tőle 🤮, utána még pár percig szédültem és alig kaptam levegőt. 🤢🤒👎🏼
Így soha többé nem tudok rá ugyanúgy nézni, és valahányszor megérzem másokon, - egyre bűzösebbnek és “műmosolyúbbnak” érzem.
A luxus alap mögül egyre inkább előtűnik az émelyítő, már-már fojtogatóan édes hamis csillogás.
Ritka álszent egy illat. 😅
Ez nem a parfüm hibája. Nagyon jól ki van találva, - nem is csoda, hogy ennyien veszik, mindenhonnan ez árad, - mégis inkább negatív benyomásaim vannak róla, mint pozitív.

Update: Gyakran említik, hogy az idő mindent begyógyít... De mégis hogy lehet ugyanazt az illatot egyszer szeretni, meggyűlölni, majd... újra megszeretni?! 😳 Erre nem nagyon lehet objektív választ adni, de egy a lényeg:
Azután a bizonyos fél év után - nem tudom, mi cél vezérelt -, de elővettem a maradék kis 2 ml-es illatmintámat.
A gondolatom: poénból miért ne adjak neki még egy esélyt, - hiszen mielőtt megismertem ezt a borzasztó személyt, - ezt az illatot szerettem... elméletileg. Elvégre NEM ő az egyetlen ember az univerzumban, aki ezt viseli.
Félve, óvatosan szagoltam meg a csuklóm, - már rettegve a hányingertől és az utána következő “pánikrohamtól”: de ezúttal elmaradt.
Finom, lágy, púderes illat volt, amiben később masszívan felcsendült a rózsa is elég dominánsan, de egyáltalán nem zavaróan.
Komolyan ettől kellett annyira rettegnem? 😂
Lenyűgöző alapillata van, ami nagyon tartós. Vaníliás, de az a meleg, selymes fajta, mellette a fűszerek sem maradnak el.
Napi szinten hordható, ugyanakkor kifejezetten szexi illat, - nem csoda, hogy régebben oda voltam érte.
Tipikusan az a fajta női illat, amiről az ember nem tudja megmondani, hogy mi olyan lélegzetelállítóan finom benne, mert annyira jól összerakták alapjaiban.
Rajtam kicsit emlékeztet a Lancôme Hypnose-ra.
Ezt a fajtát nem valószínű, hogy megvásárolom, habár tetszetős, de a lényeg, hogy pont ezért szeretnék még esélyt adni a Sí szériának egy másik, de hasonló illat személyében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

2020. február 3. ⭐️⭐️
Ritka álszent egy illat. 😅

Komolyan ettől kellett annyira rettegnem? 😂
Rajtam kicsit emlékeztet a Lancôme Hypnose-ra.

Linda83

2020. június 1.

Imádom,extra tartós,pár éve az Arénában két külföldi lány elment mellettem és visszaszaladtak hozzám megszólítottak,hogy mi ez a csoda illat,mondtam és megköszönték. Férfiak,nők is megdicsérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

rosiecheecks

2020. május 11.

Egy ferfi ismerosom ajanlotta anno nekem. ez egy szexi illat es noies, a vilagot le lehet venni vele a labarol. ez egy eleg tartos illat, en inkabb a teli honapokban szeretem hasznalni, nyarra tul eros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Cathi

2020. április 25.

Hiaba probaltam az Armani-tol ezt a Sí vonalat, nem jöttek be.
Aztan kaptam rendeleshez parszor ebböl mintat, es addig addig probalgattam, amig be kellett latnom, hogy ez nagyon jo illat, de nem nekem.
Huszas eveim vegeben jarok, de nem erzem, hogy eleg erett lennek ehhez az illathoz, talan 10 ev mulva vissza fogok terni ehhez, es akkor is megszaglaszom, hogy "eljött-e az idö'
Szoval összefoglalva: ez nem kislanyoknak valo, hanem erett, felnött nöknek (legabbis szerintem).
Ettöl függetlenül megy az 5*, mert tartos is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Hiaba probaltam az Armani-tol ezt a Sí vonalat, nem jöttek be.
Ettöl függetlenül megy az 5*, mert tartos is

sabrirory

2020. április 13.

A közeli Boots-ban szaglásztam még tavasz elején,amikor a kezembe akadt ez a parfüm. Egy fújást tettem a kabátom ujjára belőle. Akkor még nem kapott meg annyira az illata.
Kicsivel később hazaértem, na akkor szinte arcon csapott. Nagyon nagyon kellemes, édes,rózsás aroma. Eldöntöttem, kell, nincs mese.
Azóta már egy 30 ml-s kiszerelést és egy 100ml-s utánpótlást is birtoklok belőle.
Tartóssága vitathatatlan, az ominózus kabátujjra fújt mintát még másnap reggel is élénken éreztem. Csillagos 5-ös! ;)

Én meg mindig szerelmes vagyok ebbe az illatba. :D Már a második üveggel használom (30ml-es elfogyott, most 50ml-es kiszerelést nyúzok). Rajtam édeskés-rózsás. Nagyon tartós! Valószínű venni fogok még, ha ez is elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

CsinCsilla

2020. április 13.

Maga a tökéletes őszi/téli illat. Édeskés, de nem túlságosan, hűvösebb őszi napon bontakozik ki igazán. Nekem mindig a karácsonyt juttatja eszembe, hogy amikor ezt kezdem el használni, már nagyban karácsonyi lázban égünk, forró csokit iszunk, nagy és meleg sálakat viselünk, és még megannyi kép, ami erről a parfümről ugrik be 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

RBoroka96

2020. március 1.

Nagyon szeretem! Tartós és szerintem eszméletlenül kifinomult illat. Volt egy kis üvegcsém amit nővéremtől csórtam még anno, mikor elfogyott, a szívem szakadt meg :D Most páromtól kaptam ajándékba. Egész sűrűn lehet akciósan megtalálni online. Én néha elrakom picit pihentetni, mert azért néha ráunok, vagy más a hangulatom, esetleg egy eseményre megyek amire egyszerűen nem tudom elképzelni ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.