Giorgio Armani

Ár:   15 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 18 490 FT-33 470 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 18 490 FT-33 470 FT

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 18 490 FT-33 470 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Giorgio Armani Si EDP (Nacre edition)
Ár: 25.000Ft , Eladó: LaraK5
Állapot: Új, teszter, Helyszín: --, fizetés: Foxpost (990ft), személyes átvétel Bp
Ár: 15000 Ft( + postaköltség / személyes átvetel) , Eladó: fishingandhunting
Állapot: Kb. 70 ml lehet benne, eredeti, douglas-ben vásárolt, doboza nincs meg már sajnos, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyes átvétel, foxpost

niki93093

2022. május 19.

Többször is megvettem és eladtam már, próbáltam megszeretni.
Szerintem ez egy tipikusan olyan illat, amit tudni kell viselni. Rajtam túlságosan "vörösboros" illata lesz, és ezzel nem tudok mit kezdeni. Tartósságával nekem nem volt problémám. A illat tetszik (másokon vagy csak a levegőben), de magamon sajnos nem tudom elviselni. Talán majd pár év múlva újrapróbálkozom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Többször is megvettem és eladtam már, próbáltam megszeretni.

bleauwsy

2022. május 18.

Karakteres illatnak tartom, szeretem is, de az a fránya fejfájás amit az órák múlva történő beédesedése okoz, az nagyon üldöz. Egész nap tart, lemoshatatlan, egyszerűen nem lehet tőle megszabadulni. Aki ettől gyengébbet tapasztal, nem biztos hogy az eredeti birtokában van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 18.

Szabina_02

2022. május 18.

Update: Továbbra is nagyon tetszik az illat, de a tartóssága az valami botrányos, nem telik el 1 óra sem, és szinte már nem is érzem az illatát! 😐
Nagyon-nagyon kár érte! 🙁

Nagyon karakteres illat, de a jó értelemben! Engem nagyon emlékeztet a Novellista Rouge Privé illatára, csak szelídebb verzióban! 🙂 Leginkább egy forró, bulizós nyári este jut róla eszembe,💃 mindennapos viseletre viszont nekem sok lenne.
Mindenesetre erősen gondolkodom a beszerzésén! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Nagyon-nagyon kár érte! 🙁

Mindenesetre erősen gondolkodom a beszerzésén! 😊

rekaret

2022. április 27.

Összetéveszthetetlen illat, 10 méteres hatósugárral, és ehhez illő tartóssággal. Édes, nagyon édes illat, túlérett és aszalt gyümölcsökre emlékeztet. Ha a közeledben van lehengerel, nincs benne könnyedség. Tömény illat, de szép alkotás. Nem az én világom, kicsit korosnak érzem a tömény, 'boozy' gyümölcsössége miatt, inkább középkorú hölgyeken tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

henicatt

2022. április 21.

Rajtam ez a parfüm rettenetes. Soha de soha nem volt még ilyen, nem tudom mi lehet benne az az illatjegy, ami miatt ennyire szörnyű rajtam. Próbáltam több hónap kihagyással, különböző évszakokban, egyszerűen brrrrrrr. A hideg kiráz tőle. Teljes mértékben hiányzik a kémia köztünk. Átlagolok azt hiszem, rajtam 1*, másoknak 4-5*... Sokan szeretik, így elhiszem, hogy ennyi orr nem tévedhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

AudrinaMiller

2022. április 20.

Második kedvenc parfümöm a Coco Chanel Mademoiselle után. Jó árban van, tartós, nap végén is érzem magamon. Armani parfümök közül szerintem ez a legjbb illat. Van még a SÍ Passion is nekem, de az elbújhat ez mellett. Nem lehet megunni ezt az illatot, és nem undorodok el tőle (mint a Passion-től), már negyedszer vettem újra, elegáns, komoly nőies illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

Balti00

2022. április 15.

Az életem új korszakába lépve szerettem volna illatban is váltani. Évekig használtam előtte a Black Opium-ot, amit imádtam, ezért hasonló illatjegyeket kerestem az új parfümömben is. A Sí volt az első, amit a drogériába belépve megszagoltam, mert nagyon tetszett az üvege. Első szaglásra szerelem volt! Aki szereti a virágos, de mégsem túl harsány illatokat, annak szuper választás lehet. Az elkövetkező pár évre remélem hű társam marad ez az illat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Saroltta

2022. március 31.

Olyasmi, mint a Chanel 5, csak modernbe. Nagyon király!!! Epikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Olyasmi, mint a Chanel 5, csak modernbe. Nagyon király!!! Epikus.

Bamboo_garden

2022. március 29.

Harsány, irritáló, túlhordott illat, számomra van benne valami olyan molekula, ami nagyon taszító. Persze ízlések és pofonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

pannonvalley

2022. január 27.

Akárcsak a férfi illatoknál, az Armani Brand valamilyen oknál fogva szándékosan leminimalizálja a legjobb illatainak a minőségét!

Acqua di Gio Profumo, Code Profumo, Armani Si
Nagyon sajnálom mert imádtam mindkét Profumo verziót, 2015-16 környékén 2-3 fújás egésznapig tartott.A Si-re is igaz, hiába volt egy zseniális illat, mára csak az emléke maradt!

A 3 csillag annak szól, hogy mivé lett ez a Brand, az illat 5/5,a mai illat 3/5. Inkább vettem az asszonynak egy Voce Viva Intensát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

Acqua di Gio Profumo, Code Profumo, Armani Si

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.