Giorgio Armani

Ár:   15 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   15 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1799 Ft / 5ml | 3199 Ft / 10 ml , Eladó: Timarf
Állapot: Új, rendeléskor fújom frissen, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben
Ár: 10.000 Ft+ potaköltség Csere nem érdekel , Eladó: cserteivera20
Állapot: kb. 3/4 részig van, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Postán maradó, vagy személyes átvétel, vagy megbeszélés szerinti átvétel.
Frufru3

2020. január 26.

Külső szemlélőként nekem ez a tapasztalatom:
Egy kedves ismerősömön éreztem először. Ő azt mondta "friss",én azt mondtam "édes"☺️. Egy fél termet betöltő,erőteljes illat terjengett,számomra nagyon émelygős típusú édes illat. Amiben dominánsan szerepel a fekete ribizli,azt sajnos én nem bírom viselni. Érezni lehetett,H minőség,és tudom h az illető szereti ízben is a f.ribizlis cukorkát,én nem szeretem sem az ízét/sem a szagát.
Egy másik kedves ismerősömön kellemes édeskés gyümölcsös illatot éreztem, meg is dicsértem,nem akartam elhinni,h ugyanaz😦.
Ezek szerint ez bőrfüggő is,illetve ő "szerényen" fúj magára. A másik ismerősöm úgy tudom ruhára fújja.
Ennél az illatnál szerintem fontos a mértékletesség,és a "helyes"?? használat.
UI: többször volt olyan érzésem,H szerintem ez érettebb nőkön sokkal jobban működik..a bőrük vhogy elnyeli ezt a fojtogatósságot..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Külső szemlélőként nekem ez a tapasztalatom:
Ennél az illatnál szerintem fontos a mértékletesség,és a "helyes"?? használat.

Serpentina

2020. január 6.

Még évekkel ezelőtt nagyon tetszett. Elképzelésem szerint egy “fiatal, jól szituált, nyugatias feleség” illata volt, - habár ekkor még jóval fiatalabb voltam ennél a képnél.
Olyan édesebb illat, ami nem túl cukros, de van benne egy kis fűszer, ami megdobja, és tényleg “luxus eleggyé” teszi.
Évekig kerestem, mi lehet ez az illat, de számomra - talán már örökre - elvesztette a varázsát. Ugyanis egy számomra rettenetesen unszimpatikus és negatív emlékű ember is ezt az illatot viselte, és valahányszor megérzem, sajnos azonnal ő ugrik be róla. 😕
Igen... sajnos az illatok ilyen tulajdonsággal is bírnak. Pont ezért különböznek más kozmetikumoktól/divatkelléktől.
Így soha többé nem tudok rá ugyanúgy nézni, és valahányszor megszagolom, - egyre bűzösebbnek és “műmosolyúbbnak” érzem.
A luxus alap mögül egyre inkább előtűnik az émelyítő, már-már fojtogatóan édes hamis csillogás.
Ritka álszent egy illat. 😅
Ez nem a parfüm hibája. Nagyon jól ki van találva, - nem is csoda, hogy ennyien veszik, mindenhonnan ez árad, - mégis inkább negatív benyomásaim vannak róla, mint pozitív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Ritka álszent egy illat. 😅

dlilla88

2019. december 5.

A Mon Guerlain mellett a kedvenc parfümöm, imádom, tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

A Mon Guerlain mellett a kedvenc parfümöm, imádom, tartós illat.

Nyuszacs

2019. december 5.

Számomra nagy hatósugarú, nehéz, de nagyon jellegzetes és könnyen felismerhető illat. Sajnos az egyedisége rég elveszett, naponta bele lehet futni, buszon, boltban, akárhol. Ajándékba vettem (ez volt a kérés), próbáltak nekem is eladni egyet, de engem már a boltban sem fogott meg, rajtam erős, túlzottan édes, végül a mintát sem használtam teljesen el. Szerintem ez egy érett nő illata, azoknak is inkább alkalomra. Ja, és lányok, tényleg erős, óvatosabban vele ;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Fruzsi95

2019. december 4.

Ez a parfüm egy igazi meglepetés.
Sokáig vágytam rá,végre megkaptam. Felfújtam.És nem tetszett. Rajtam erős,jellegtelen és szőlő illatú volt. Pedig nincs is benne.Nem jött ki rajta a vanília.Nagyon csalódott voltam..hogy 18ezer volt..és ennyit tud,pedig LVEB-re hasonlít állítólag. Ezért is akartam pont ŐT.
Gondoltam,egy utolsó esélyt kap még hideg esős napon is. Hideg volt,esett,és felfújtam. Nem volt fojtogató szúrós szőlőillata többé. Meleg,titokzatos illat lett,néha vanília néha valami más. Reggel 8kor felfújtam,megáztam,voltam edzeni,ide-oda rohangáltam egész nap,de este még intenzíven éreztem az illatát.Tartós,nagyon is. Néha fürdés után is érzem.

Ez pont egy olyan illat,amit tudni kell viselni. Nem egy könnyű vaníliás illat,az tény. Ez egy titokzatos nő illata.Leginkább a sötéthez,esőhöz hideghez illik,vagy egy dögös ruhához,randira.Meg kell tudni jelenni.

Update: Azóta(kb 3 év) hatalmas szerelemben vagyunk,rajtam karacsony illata van. Vanília. Az illata elképesztően finom. Több napig érzem a ruháimon. Ez vagyok én.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Ez a parfüm egy igazi meglepetés.

dlrexqs

2019. november 16.

Intenzív, tartós illata van. Egy idő után viszont ráuntam, és ugyan van még egy pici az üveg alján, nem nyúlok már olyan lelkesen felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

judvid

2019. november 15.

Már nyáron is szemezgettem vele, azonban akkor nekem (talán a meleg miatt) túl sok volt. Viszont amióta hidegebb idő van, sokkal szebb, könnyebb számomra ez az illat. Elképesztően tartós, a nap végén is megdicsérik rajtam és a ruhán is napokig megmarad. 1 maximum 2 fújás bőven elég belőle, különben nekem már túl sok. Korábban nem volt fás jegyeket tartalmazó parfümöm, inkább az édesebb, gyümölcsösebbeket preferáltam, de úgy érzem itt a feketeribizlivel nagyon jó az összhang. Nagyon karakteres, nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Fruzsonna

2019. november 14.

Legkedvencebb parfumom a világon! Hiába drága egy fújás és egésznap kitart sőt ruhákon hetekig érezni tartóssága nem megkérdőjelezhető hanem elképesztő mennyei luxus illat.Ha tehetném 100 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Aurora1006

2019. november 13.

Annyira akartam őt szeretni,de valahogy nem passzolunk össze!Imádom az illatát,de csak másokon,magamon nem bírom elviselni sajnos!Tartósság és a hatósugara is tökéletes!Nagyszerű parfüm,csak nem nekem,hiányzik az összhang,de ez nem a parfüm hibája!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

KissSzilvi

2019. október 29.

Egy 1.5ml-es fújósom van. Nagyon nem az én illatom. Túl édes, nem tartós. Talán a rózsát érzem ki belőle nagyon, nem tudom. Kifújás után ahogy illatoltam, egyre az járt az eszembe, ezt lemosom, nem bírom. Aztán lassan, annyira, megbarátkoztam vele, hogy ezt a kis mintát elhasználom, de ebből ennyi számomra elég. Édes, nem tartós...2 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.