KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   15590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. február 4.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 18.000.- , Eladó: rastasista01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: utalással, postázom, személyesen is átvehető
Ár: 1600 Ft/3000 Ft , Eladó: Szandrushka
Állapot: Fújós üvegcsében, frissen fújva 5 ml/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Gabriella1992

2019. január 20.

Én szerettem. Rajtam nagyon rózsás volt, relatív könnyed illat. A barátom nagyon nem szerette raktam, szerinte büdös alkohol szaga van. :D nem tudom, hogy ha újravevős lesz.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

keserutimi

2019. január 19.

Nagyon szeretem!❤
Ősszel szerettem volna venni magamnak egy parfümöt az őszi-téli hónapokra, és erre esett a választásom. Már elsőre nagyon tetszett az illata, és még mindig nem unom :) Kellemes, édes, púderes illat, nem fullasztó és szép a lecsengése, ideális a hideg időben. Reggel befújom magam, és még akár 1 nappal később is érzem, szóval rajtam nagyon tartós.
Nem emlékszem, hogy éreztem volna máson ezt az illatot, így nem mondanám tucat illatnak...de erős reklámja van, valószínűleg sokan választják vagy kérik ajándékba 😄

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Nagyon szeretem!❤

pomme

2019. január 19.

Valamiért sosem próbáltam ezt a parfümöt, de nem is bánom így utólag. Nagyasszonyos illat ez, 50+os szőrmés dámákon tudom elképzelni, én ehhez még kicsi vagyok. Van egy "boozy" beütése, nem tudom értlmesebben elmagyarázni. Mintha valami nehéz, ódivatú koktél szagát érezném benne, konyakkal, fűszerekkel, meg hasonló dolgokkal, amiket nem szeretek :P Nekem kicsit közönségesnek is hat, de valószínűleg azért, mert egy időben mindenki ezt, vagy a másolatát hordta.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Lexi99

2019. január 16.

Igazi nőies örök kedvenc! A grillázs illat:D
Egyszerűen imádom. Sajnos rajtam nem olyan tartós mint azt vártam tőle.

Lexi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Igazi nőies örök kedvenc! A grillázs illat:D
Egyszerűen imádom. Sajnos rajtam nem olyan tartós mint azt vártam tőle.

Reginaaa

2019. január 13.

Ikonikus NŐ illat!
Szeretem es szeretni is fogom mindig,de sajnos sok olyan nő hasznalja akihez szerintem abszolult nem illik.A szőke haj sem all jol mindenkinek ...
Igy ezaltal sajnos veszit az egyedisegéből...

Reginaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Ikonikus NŐ illat!
Igy ezaltal sajnos veszit az egyedisegéből...

BeatyBeat

2018. december 30.

A legeslegkedvencebb parfüm EVER! A piacra dobása óta folyamatosan használom a tavaszi-nyár eleji időszakban, de eddig még nem untam meg.

BeatyBeat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Monika195

2018. december 29.

Már nagyon rég óta szemeztem vele. Először 30ml, az viszonylag gyorsan(1 hónap) alatt elfogyott. Most végre megkaptam a 100ml verziót. El sem tudom mondani mennyire imádom. Minden nap ezt használom. Ha elegánsan, ha lazábban öltözök fel. Mindig jöhet. Nálam ez A PARFÜM! Nem tervezek mást amíg rá nem unok. Húzós ára van 40.000ft a Douglasban, viszont minden forintot megért. Ezt ajándékba kaptam, a páromnak ajándékul a férfi you nevezetű parfümöt vettem. Tökéletesen passzolunk. Mindketten illatozunk és imádjuk😍😍

Monika195
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Anheszenamon

2018. december 17.

Nem ismertem az illatot, bár természetesen hallottam már róla, de nem próbáltam. Aztán Müllerben járva a múlt héten magamra fújtam, meg egy kicsit a kabátomra is. Hát engem elvarázsolt teljesen. Ami nem is csoda, hiszen feketeribizli is található az illatjegyek között, és engem ez meg a málna nagyon tud vonzani. Már rendeltem is belőle egy kis 5 ml-s fújóst, és ha továbbra is marad a szerelem, akkor az elkövetkezendő hónapokban beruházok rá teljes kiszerelésben is. Vagy felhívom rá a férjem figyelmét, hogy nagyon örülnék neki, ha meglepne egy ilyennel pl. Valentin napon 😍❤️

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Kara

2018. december 11.

Nagyon szeretem a púderes illatát, amit a bogyós gyümölcsök illata különlegessé tesz😍
Nagyon tartós, és egész nap érzem, de főként a ruhamon, hajamban marad meg

Kara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon tartós, és egész nap érzem, de főként a ruhamon, hajamban marad meg

gy1betti

2018. december 11.

Egyik kedvenc illatom, de túl kommersz lett, s mindenki ezt használja. Összeségében nagyon finom illata van, s sok más parfümmel ellentétben nem untam meg.

gy1betti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.