Giorgio Armani

Ár:   15 400-30 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. december 28.

Ár:   15 400-30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatössztevők: feketeribizli, körte, frézia, májusi rózsa, pézsma, fás jegyek

Giorgio Armani Sí EDT
Ár: 6000.-Ft , Eladó: Pr. Nóra
Állapot: 50 ml/ kép szerint, Helyszín: Budapest, 14. kerület, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Giorgio Armani Si EDT 100ml
Ár: 17000 , Eladó: unicornland
Állapot: Képen látható , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lenaeri

2021. október 6.

Nem szeretem az elcsépelt tömeg dolgokat. Parfümben is próbálom a kevésbé körberajongott illatokat előnyben részesíteni.
Viszont ez a parfüm valami mennyeire sikerült a fekete és piros társával együtt.
Annyira isteni, annyira olasz. Ha fekete ruhát veszek fel, csak őt vagy valamelyik társát fújom magamra.
Úgyhogy beálltam a Sí kedvelők sorába. Ez van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Úgyhogy beálltam a Sí kedvelők sorába. Ez van.

zs001

2021. augusztus 31.

Egy kis üveges maradékhoz jutottam hozzá, amit ezúton is köszönök az eladónak, ezer éve vágytam rá.
A Sí edp a kedvenc parfümöm, és annak ellenére, hogy jó pár parfümmel rendelkezem, gyakorlatilag 2 éve csak ezt használom, annyira az én illatom.
Sajnos rajtam ez az edt verzió nem szép 😞. Semmi lágyság, semmi nőiesség, rajtam nagyon szúrós, olyan igazi öreg-illat lett. Vártam a púderes leszáradást, de semmi...alig tudtam lesikálni a kezemről, ahova fújtam. Az illatjegyekből sem tudok semmit sem beazonosítani, és nekem ez a verzió az, ami olyan " éreztem már valahol" élményt ad.
Be kell látnom, hogy hiába a sok-sok jó vélemény, bizony a bőrkémia sokat eldönt! Rajtam egyértelműen az edp verzió a szép, így maradok annál, és nem próbálkozom a flankereivel tovább ( a Fiori sem vált be).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

eszterszekely

2021. március 27.

Csodálatos az üvege! Ez a púderrózsaszín a kedvencem! Bár a parfümöt is magaménak érezném.... De sajnos nagyon nem. Túlságosan édes, számomra már-már szirupos, bár nem hivalkodóan, hanem púderesen. Ettől függetlenül egy szép és komplex illat, minden a helyén van benne, nem tolakszik ki belőle semmi és bár nagyon nem értek az illatokhoz (ami kitűnik abból is, hogy simán éreztem vaníliásnak holott nincs is benne) úgy tűnt számomra hogy végig majdnem ugyanazt hozta, nem volt nagy differencia a felfújás, leszáradás és az órák múlva is érezhető illat között, talán csak a legvégén lett könnyedebb, gyümölcsösebb, pont ekkor kezdett volna el igazán tetszeni. Nagyon tartós (próbáltam mindennel lemosni de teljesen nem sikerült). Annyira a citrusos, fás illatok állnak hozzám közel, hogy mindig szerettem volna egy mélyebb, érzékibb illatot, de egyszerűen egyiket sem bírom elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

theylovejucc

2021. február 7.

Kellemes parfüm nagyon, mindig felimserem ha megérzem valakin, kicsit túl trendi már-már. Modell kifutó jut róla eszembe. A Reservedben találtam EDP-t ami 3995 FT Regular néven fut és egy az egyben ilyen az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Timi8

2019. december 27.

Jò kis parfüm ez! Akinek az edp változat esetleg tùl édes lenne, ez a verziò Nekik készült!
Sokkal fanyarabb, kevésbé gyümölcsös, inkább csak a ròzsa dominàl ebben a verziòban. (Tènyleg semmi más nem érzik ki rajtam csak a ròzsa fréziával pézsmaágyon.) Mìg az edp olyan igazán "olasz nőcis" kerekded illat, ez szàmomra egyértelműen fraciás, élekkel, pici szùròssággal, karcossággal. Mindezzel együtt picit talán még elegánsabb, kissè komolyabb mint az edp, ráadásul tartòsságát tekintve sem marad alul. Valamiért nem lett olyan népszerű (ezáltal olyan elcsèpelt sem) mint az elődje.
Ami miatt mègsem kap most 5 csillagot az az, hogy csak és kizáròlag tavasszal, nappali illatkènt tudom elképzelni, sem másik évszakban, sem pedig alkalomra tutira nem ezt választanàm, bármily szèp, elegáns és tartòs illat. Ettől függetlenül ajánlom tesztelésre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

Lin

2019. november 14.

Megérkeztek a hüvösebb napok, őt fújom és napi két bók biztosan érkezett “mi ez a jó illat?” Nem is értem, azt hittem csak egy illat lesz a sok parfümöm közül......... kifújás után rövid ideig “éles”, aztán szépen “puhul”. Ha másoknak tetszik rajtam, akkor tényleg jó lehet! Még este is érzem az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

lenochka

2019. október 9.

Púderes, érzékeny és magával ragadó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Púderes, érzékeny és magával ragadó.

melcsi911

2019. augusztus 26.

A páromtól kaptam karácsonyra, egyszerűen a kedvencem! Imádom az illatát és barátnőim is be szerezték mióta nekem van. Tartós, napok után is érzem a hajamon az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

senskin

2019. május 18.

Ez az illat, a megtestesült elegancia. Érett, vagány, határozott nőknek való! Intenzív, dinamikus és töményen friss illat ugyan, de ilyesmit képzeltem el az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Anticinderella

2019. március 17.

Számomra sokkal kellemesebb, mint az edp, s persze ott van az illatjegyek között a bűvös eper, édes, mégis könnyed, van benne egy kis frissesség... Sokan dicsérték rajtam, jó pár hónapig használtam is, talán megszokhattam, s már egyáltalán nem éreztem magamon, így megváltunk egymástól... 4 csillag, talán egyszer még újra próbálkozunk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.