Giorgio Armani

Ár:   15 400-30 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   15 400-30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatössztevők: feketeribizli, körte, frézia, májusi rózsa, pézsma, fás jegyek

Ár: 25900 , Eladó: kodoju
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átadni a Kálvin térnél tudom, hétköznap nap közben, vagy előre utalás esetén posta, foxpost.
Fújós! Giorgio Armani Si EDT
Ár: 5 ml 1500 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
Lin

2019. november 14.

Megérkeztek a hüvösebb napok, őt fújom és napi két bók biztosan érkezett “mi ez a jó illat?” Nem is értem, azt hittem csak egy illat lesz a sok parfümöm közül......... kifújás után rövid ideig “éles”, aztán szépen “puhul”. Ha másoknak tetszik rajtam, akkor tényleg jó lehet! Még este is érzem az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

lenochka

2019. október 9.

Púderes, érzékeny és magával ragadó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Púderes, érzékeny és magával ragadó.

melcsi911

2019. augusztus 26.

A páromtól kaptam karácsonyra, egyszerűen a kedvencem! Imádom az illatát és barátnőim is be szerezték mióta nekem van. Tartós, napok után is érzem a hajamon az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Lilu003

2019. május 20.

Nagyon hasonlít az EDP-re, de nem annyira édes illat. Nagyon erős a rózsa, ami nekem kicsit átlagossá teszi. Sokkal egyértelműbben kijön a fás jelleg, jóval fanyarabb, mint elődje. Nem igazán nyerte el a tetszésemet, hiába hasonlítanak egymásra, egy teljesen más karakterű illat. Számomra egy egyszerű rózsás parfüm, persze aki szereti az ilyen jellegű illatokat, annak szerintem tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

senskin

2019. május 18.

Ez az illat, a megtestesült elegancia. Érett, vagány, határozott nőknek való! Intenzív, dinamikus és töményen friss illat ugyan, de ilyesmit képzeltem el az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Anticinderella

2019. március 17.

Számomra sokkal kellemesebb, mint az edp, s persze ott van az illatjegyek között a bűvös eper, édes, mégis könnyed, van benne egy kis frissesség... Sokan dicsérték rajtam, jó pár hónapig használtam is, talán megszokhattam, s már egyáltalán nem éreztem magamon, így megváltunk egymástól... 4 csillag, talán egyszer még újra próbálkozunk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Ariella

2019. február 15.

Nagyon szeretem, hosszan tartó mennyei illatot áraszt és ha sokat is fújok, akkor is kellemes és nem az az orrbirizgáló túl erős pacsuli szag. Több giorgio armani közül nekem ez a kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

maniac78

2019. február 15.

Rajtam a valaha általam használt illatok közül a legtisztább, legfinomabb illat. Mindig ezt a kategóriát keresem...Annyira imádom, biztos vagyok benne, hogyha egy hónapig nem fürödnék és ezt magamra fújnám, vele akkor is tisztának érezném magam.:) Folyamatosan küzdök az inger ellen , hogy újra vegyem, amitől egyetlen dolog tart vissza, hogy borzalmasan elterjedt. Már-már undorító számomra ez a nagy közönség(esség)... Ami természetesen nem a parfum hibája. ez az én hibám, hogy emiatt nem tudom használni.. pedig annyira vágyom rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

devcat

2018. augusztus 7.

A legeslegjobb illat, amit valaha használtam, imádom. Tartós, még este is érezni. Nagyon tömény, így hűvös napokra ajánlott, akkor tud igazán kibontakozni. Meleg, bújós, finom érzéki illat. Drága, de kevés kell belőle, így megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

wdorika

2018. július 4.

Kifejezetten hasonlít az alap verzióra, amit nagyon szeretek, de nem annyira fűszeres, komoly, mégis karakteres. Rajtam nagyon tartós, ahhoz képest mindenképp, hogy edt, és tartósabb, mint pl a Gucci Florája, ami edp (ez nagy bánatom). Az illata az én bőrömön inkább üdítően gyümölcsös, emiatt nekem tipikusan nyári illat, esetleg ősz eleji, tavaszi semmiképp, mert nem elég virágos. Karakteres voltából fakadóan az edp-höz hasonlóan nem ajánlanám bohókás, fiatal korosztálynak, inkább határozott, érettebb nőknek, akik azért elég bevállalósak. Nekem szerelem lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.