Giorgio Armani

Ár:   15 400-30 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   15 400-30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatössztevők: feketeribizli, körte, frézia, májusi rózsa, pézsma, fás jegyek

Fújósok Dior Armani Guerlain Gucci Burberry YSL Narciso
Ár: Leírásban , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml, 10ml üveg fújósba frissen fújva, Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen
Giorgio Armani Si EDT FÚJÓS
Ár: 5 ml 1500 Ft, 10 ml 2700 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

eszterszekely

2021. március 27.

Csodálatos az üvege! Ez a púderrózsaszín a kedvencem! Bár a parfümöt is magaménak érezném.... De sajnos nagyon nem. Túlságosan édes, számomra már-már szirupos, bár nem hivalkodóan, hanem púderesen. Ettől függetlenül egy szép és komplex illat, minden a helyén van benne, nem tolakszik ki belőle semmi és bár nagyon nem értek az illatokhoz (ami kitűnik abból is, hogy simán éreztem vaníliásnak holott nincs is benne) úgy tűnt számomra hogy végig majdnem ugyanazt hozta, nem volt nagy differencia a felfújás, leszáradás és az órák múlva is érezhető illat között, talán csak a legvégén lett könnyedebb, gyümölcsösebb, pont ekkor kezdett volna el igazán tetszeni. Nagyon tartós (próbáltam mindennel lemosni de teljesen nem sikerült). Annyira a citrusos, fás illatok állnak hozzám közel, hogy mindig szerettem volna egy mélyebb, érzékibb illatot, de egyszerűen egyiket sem bírom elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

theylovejucc

2021. február 7.

Kellemes parfüm nagyon, mindig felimserem ha megérzem valakin, kicsit túl trendi már-már. Modell kifutó jut róla eszembe. A Reservedben találtam EDP-t ami 3995 FT Regular néven fut és egy az egyben ilyen az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Timi8

2019. december 27.

Jò kis parfüm ez! Akinek az edp változat esetleg tùl édes lenne, ez a verziò Nekik készült!
Sokkal fanyarabb, kevésbé gyümölcsös, inkább csak a ròzsa dominàl ebben a verziòban. (Tènyleg semmi más nem érzik ki rajtam csak a ròzsa fréziával pézsmaágyon.) Mìg az edp olyan igazán "olasz nőcis" kerekded illat, ez szàmomra egyértelműen fraciás, élekkel, pici szùròssággal, karcossággal. Mindezzel együtt picit talán még elegánsabb, kissè komolyabb mint az edp, ráadásul tartòsságát tekintve sem marad alul. Valamiért nem lett olyan népszerű (ezáltal olyan elcsèpelt sem) mint az elődje.
Ami miatt mègsem kap most 5 csillagot az az, hogy csak és kizáròlag tavasszal, nappali illatkènt tudom elképzelni, sem másik évszakban, sem pedig alkalomra tutira nem ezt választanàm, bármily szèp, elegáns és tartòs illat. Ettől függetlenül ajánlom tesztelésre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

Lin

2019. november 14.

Megérkeztek a hüvösebb napok, őt fújom és napi két bók biztosan érkezett “mi ez a jó illat?” Nem is értem, azt hittem csak egy illat lesz a sok parfümöm közül......... kifújás után rövid ideig “éles”, aztán szépen “puhul”. Ha másoknak tetszik rajtam, akkor tényleg jó lehet! Még este is érzem az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

lenochka

2019. október 9.

Púderes, érzékeny és magával ragadó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Púderes, érzékeny és magával ragadó.

melcsi911

2019. augusztus 26.

A páromtól kaptam karácsonyra, egyszerűen a kedvencem! Imádom az illatát és barátnőim is be szerezték mióta nekem van. Tartós, napok után is érzem a hajamon az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

senskin

2019. május 18.

Ez az illat, a megtestesült elegancia. Érett, vagány, határozott nőknek való! Intenzív, dinamikus és töményen friss illat ugyan, de ilyesmit képzeltem el az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Anticinderella

2019. március 17.

Számomra sokkal kellemesebb, mint az edp, s persze ott van az illatjegyek között a bűvös eper, édes, mégis könnyed, van benne egy kis frissesség... Sokan dicsérték rajtam, jó pár hónapig használtam is, talán megszokhattam, s már egyáltalán nem éreztem magamon, így megváltunk egymástól... 4 csillag, talán egyszer még újra próbálkozunk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Ariella

2019. február 15.

Nagyon szeretem, hosszan tartó mennyei illatot áraszt és ha sokat is fújok, akkor is kellemes és nem az az orrbirizgáló túl erős pacsuli szag. Több giorgio armani közül nekem ez a kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

maniac78

2019. február 15.

Rajtam a valaha általam használt illatok közül a legtisztább, legfinomabb illat. Mindig ezt a kategóriát keresem...Annyira imádom, biztos vagyok benne, hogyha egy hónapig nem fürödnék és ezt magamra fújnám, vele akkor is tisztának érezném magam.:) Folyamatosan küzdök az inger ellen , hogy újra vegyem, amitől egyetlen dolog tart vissza, hogy borzalmasan elterjedt. Már-már undorító számomra ez a nagy közönség(esség)... Ami természetesen nem a parfum hibája. ez az én hibám, hogy emiatt nem tudom használni.. pedig annyira vágyom rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.