Giorgio Beverly Hills

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Devy, Módosítva: 2021. január 4.

Megjelenés éve: 1981

Fejillat: sárgabarack, narancsvirág, bergamott

Szívillat: tubarózsa, gardénia, orchidea, jázmin, ilang-ilang, rózsa

Alapillat: szantál, ámbra, kamilla, pacsuli, pézsma, tölgymoha, vanília, cédrus

Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT 30 ml
Ár: 2500 , Eladó: Devy
Állapot: 30ml / a képen látható mennyiség, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Foxpost,Gls házhozszállítás

Verona5

2019. november 19.

Nem bírtam őt sem kihagyni a próbáimból! Aztaaa micsoda egy retro 80-as évek illat, barackos cuppanós édes és finom fehér virágos egyveleg. Tisztára a Melrose Place és a Beverly Hills 90210 sorozatok hangulatát hozza, meg a gimis éveket. Micsoda nő Julia Roberts bevásárlotúrája a Rodeo Drive-on. Hihetetlen egy időutazás és élmény! Ma már másokat szeretek, de ő egy ikon! Aki teheti, feltétlenül próbálja ki nosztalgiából, ezen az áron nagyon megéri. Csoda, hogy még létezik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Piri11

2019. május 17.

Nagyon régóta szemezek ezzel az illattal. Nem tudom, hogy mi fogot meg jobban benne, az üveg alakja, vagy a sárga színe. A lényeg az, hogy vettem mintában a Notino-ról. 😊

Nyitás: nekem nagyon Givenchy Ysatis érzete volt, csak kevesebb ylang-ylanggal.
Folytatás: olyan igazi finom virágos, jókedvre hangoló illat (egy pötty szintetikus beütéssel, ami azért annyira nem volt zavaró)
Befejezés: Van Cleef & Arpels Van Cleef, de a folytogató púderesség nélkül. Lágy, meleg, púderes illat, ami nem telepszik az ember lányának fejére (orrára).

Összegzés: elképedve állok előtte, ha picivel jobb minőségű összetevői lennének simán lehetne niche illat, ellentétben sok niche-nek titulált “illattal”.
Szóval, ez egy csodaszép illat, nevetséges áron.😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

Nyitás: nekem nagyon Givenchy Ysatis érzete volt, csak kevesebb ylang-ylanggal.

Szóval, ez egy csodaszép illat, nevetséges áron.😁

Marababa

2018. november 12.

80-as évek, Amerika. Én most ősszel használom, nyáron nagyon erős lenne. Végre egy illat, ami rendkívül tartós. Olyan balzsamosan, virágosan simogató. Évek óta imádom, aztán valahogy elszakadtunk egymástól, most újra nagy a szerelem. Viszont: a végletek illata, ezért érdemes tesztelni vásárlás előtt, mert vagy szerelem vagy gyűlölet lesz belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

KolozsiTimea

2017. április 25.

Huszon x éve tetszett,részleteiben már nem emlékszem rá,anyukám kapta,pár éve megszagoltam,de csak teszt csíkra fújtam rá,és azt gondolom én nem viselném.Az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy nem ugyan az papíron mint bőrön,de mivel semmit nem mozdított meg bennem,így nem próbálkoztam tovább vele.De emlékeim szerint anyun jó illata volt,persze abban az időben itthon nem volt túl nagy a választék,és gondolom ez is befolyásolta az embert.Elsőre brutálisan erős intenzív illat,biztos van aki már ettől kiszalad a világból az biztos.Pl:Janine D valamikor mekkora szám volt,gondolom ha most megszagolnám nem esnék hanyatt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 25.

kova

2017. január 11.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mert sokat olvastam róla fragranticán, és úgy éreztem, hogy nem hagyhatom ki ezt a parfüm-mérföldkövet. Szerencsére csak mintát rendeltem. Rá kellett jönnöm ismét, hogy a virágos illatok rajtam rettenetesek és nem is szeretem őket. Az biztos, hogy a hatósugara és a tartóssága is nagyon jó, és a megfelelő emberen jó is tud lenni, de az nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

poussemousse

2016. november 3.

Anno - több mint 25 éve - ez volt az egyik elsö parfümöm. Minden megvolt -és ha öszinte akarok lenni- megvan benne, amit egy jó kis illatnak tudnia kell. Vidám gyümölcsös, nem tolakodó mégis karakteres, nem egy a tucatédesböl. Aranyló illata miatt viseltem a munkahelyre, nyaraláson, randin (nagy sikerrel), szóval azóta is nagyon kedves emlékek füznek az illathoz. Fogalmam sincs hogy még kapható-e, de szívesen újra illatolnám, lássuk, mit hoz ki a 25 évvel idösebb énemböl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

Juditeszter

2016. november 1.

Finom, meleg, narancsvirágos illat. Balzsamos, erős virágkavalkád!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Finom, meleg, narancsvirágos illat. Balzsamos, erős virágkavalkád!

vador

2015. június 1.

Rajtam tiszta gyöngyvirágillat, a legszebb, legkeresetlenebb módon. Nagyon elegáns, van benne valami királynői., aki kedvelője a fehérvirágos illatoknak, mindenképp tegyen vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Wildcat75

2015. május 21.

De szeretem!
Tömény, hamisítatlan 80-as évek, nekem is a gyermekkor ugrik be azonnal és ugyanezt érzem, mikor Ungaro Dívá-ját használom!
Ez a két parfüm újabban nálam lenyomja az eleganciát tekintve a Chanel parfümöket!
Amikor viselem, szinte kényszerítenem kell magamat, hogy ne szaglásszam állandóan a csuklómat..:)
De hát mit csináljon az "ember lánya", amikor olyan fenséges???.......:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

De szeretem!
De hát mit csináljon az "ember lánya", amikor olyan fenséges???.......:):)

2015. január 29.

Pont akkor olvastam Medora véleményét, amikor éppen benne voltam egy iparfümériás rendelésben, úgyhogy gyorsan betettem egy mintát a virtuális kosaramba, mert annyira felkeltette az érdeklődésemet. Nekem nincs az emlékeim között a hirdetése sem, pedig nagymamámnál az osztrák barátnője jóvoltából rengeteg német női lappal találkoztam én is gyerekkoromban és imádtam őket nézegetni. tegnap megérkezett a minta és rögtön muszáj volt próbát tennem vele.
Nos, az illat talán a legváltozékonyabb amivel valaha találkoztam. Rengeteg változáson megy át és nagyon sok idő után éri el azt az illatot ami végül aztán a bőrön marad.
Az indításában a barack édességének és a narancsvirág kesernyésségének kettőssége, valamint virágkavalkád csapta meg az orromat.
2-3 perc után pici szappanos jelleget is kap az illat, már nem olyan édes, elkezd burjánzani a tubarózsa, ylang-ylang és a gardénia, háttérben pedig már szivárog be a tölgymoha kesernyéssége. 10-15 perc szárazabbá válik az egész kompozíció, határozottan ott van a cédrus-tölgymoha alap, az édesség eltűnik, az összhatás fanyar, száraz. 45 perc után ez kicsit enyhül, az egész illat szelídül, de még így is alapvetően száraz, fanyar, pici melegséget adnak neki a virágok amikből én leginkább a tubarózsát és gardéniát érzem itt is ki. Egy óra után még mindig száraz, kissé fanyar, de kontrasztban már jobban ott vannak a valóban mézes jellegű illatot hordozó fehér virágok, pici szappanosság, pici púderesség. Még később egy melegséget sugárzó, virágos, de a háttérben azért valamennyire a fanyarságát is őrző illat lesz. Érett illat, valóban magabiztos, nagyvilági, luxus, a legfanyarabb fázisban számomra van benne valami „chaneles” is (a klasszikus Chanelekre gondolok).
Nem tudom, hogy találnék-e alkalmat a viselésére, valószínűleg nem. Igazából a több mint egy óra után kialakult illata teszik, de előtte a hosszú nagyon fanyarságos szakasz nem, számomra kicsit fejfájdító is a tölgymoha miatt. Ha egy parfümnek az indítása nem tetszik de a leszáradása igen, akkor max. 5 percre vagyok hajlandó kompromisszumot kötni (de ehhez is nagyon tetszenie kell annak, amit utána mutat), ha ennél hosszabb ideig tart a nem tetsző szakasz akkor az az illat nem fog bekerülni az illatgardróbomba. Mindettől függetlenül megérdemli az öt csillagot, mert nagyon jól megkomponált illat, igazából az anyukám-korabeli nőkön tudom leginkább elképzelni, ez talán nem is véletlen, végül is pont akkor alkották meg amikor ők virágkorukat élték.
Egyébként többszöri kézmosás után (csuklómon teszteltem) nagyon hasonlónak találtam Cartier La Panthére-éhez, csak utóbbiból hiányzik a kesernyésség, fanyarság, így az számomra viselhető. De ki tudja, lehet 20-30 év múlva a Giorgio-t is fogom tudni viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.