Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2020. november 29.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: zöld tea, citrom, áfonya

Szívjegy: vizililiom, pünkösdi rózsa, jázmin

Alapjegy: pézsma, pacsuli, fás jegyek

RITKASÁG! Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP - Csere is!
Ár: 3300 Ft / 5500 Ft vagy 17.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml vagy üvegében (100ml/kép szerint), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP minta
Ár: 3.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

bardo

2020. augusztus 22.

Nagyon finom, teás, lágyan körbeölelő, harmatos illat. Végtelen nőiesség, az abszolút tavasz. 🌺Megbarátkozni nem tudtam vele, az én ízlésemnek túl gyenge de szerethető finomság

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

floracska6

2020. július 24.

Nem tudom hogy nem találkoztam ezzel az illattal korábban! Amikor felteszem virágos-gyümölcsös utána elojon a finom matcha teára emlékeztető illat, nagyon különleges, tartóssága közepes. Valószínűleg be fogok rá ruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Yeticica

2020. június 24.

Silence-tol vásároltam egy keveset üvegében - és hát hálám uldozze jó sokáig érte!
Mennyei , roppanósan frissítő teás ínyencségre tettem szert! Tavaly nyáron 5 ml Elixirt fujtam el (pár hét alatt, egyrészt mert isteni, másrészt mert gyatra a szilazsa es a tartóssága is közepes).
Rettenetesen elvezem, hogy megtaláltam a nyári illatomat. Ez eddig teljesíthetetlen küldetésnek tűnt, már csak Tom Cruise hiányzott, komolyan mondom!
Ellenben nem tudom szó nélkül hagyni az üvegét.
En ugyan nem vagyok parfumos uvegcse-dizájner se semmilyen dizájner, ha már itt tartunk, de ez minden szögből nézve ocsmány 😁 Na jó, ez igy meglehetősen sarkos vélemény, legyen furcsa, vagy leginkább bizarr. Eskü a 9 éves fiamat ha leultetnem , három különb uveget tudna felskiccelni a kis felfamentes irolapjara. Szornyuseges a koncepció ezekkel a porckorong-szeru izekkel a hátulján, raadasul a 75 (vagy 90?) milis, ami nekem is lett, egy torony magasságával vetekszik, a kis lejárós kupakjával. Ejnye.....
A fiam könyörög, hogy hadd legyen az övé, mert dzsungelfegyvernek fogná be, a lányom könyörög, hogy hadd építse be a barbie-házába (wtf??? 😂).
Majd ha kifigyott, kedveskeim! Mert ami benne van, az maga a nyári csoda!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Ellenben nem tudom szó nélkül hagyni az üvegét.
Majd ha kifigyott, kedveskeim! Mert ami benne van, az maga a nyári csoda!!!!

mkdorina

2020. február 19.

Update: Egyszerűen nem lehet megunni, hiába kacsingatok más parfümök felé, a szívem mindig visszahúz. A 2009-es változat fűszeresebb, dögösebb, inkább ősszel, télen használom. A 2014-es már frissebb, citrusos-virágos illat, bármikor bárhol megállja a helyét. Ad egy löketet az önbizalmamnak. Számomra igazi dögös, nőcis illat.

Csakis 5 csillagot tudok neki adni. Hihetetlenül kellemes virágos citrusos illat. Elso felfúvásra a bőrömön erős citrus illata volt, de ahogy elillan, nagyon kellemes virágos illat marad hátra. Férjem szerint ennél finomabb női illat nem létezik a világon. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Terkabarka

2019. szeptember 3.

Egy étteremben állt előttem egy hölgy, és annyira tetszett az illata, hogy muszáj volt megkérdeznem, mi az? Hát ez volt az, azonnal be is ruháztam rá.
Szeretem a különleges illatokat, amikben van valami kis plusz, nem 12 egy tucat. Erre az illatra ez tökéletesen illik. Édes és fűszeres, de nem bántó. Ebben is benne van a tipikus Givenchy illat, más parfüm viszont nem ízlik ennyire a márkától. Rajtam ez inkább meleg illat, ezért én télre preferálom (lehet, azért is, mert akkor találkoztam vele először), vagy legalábbis hűvösebb időre. Kellően tartós is, de nem az az orrbamászós zavaró illat, csak olyan kellemesen körülölelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

ami2015

2019. június 29.

Tetszik, érzem benne a teát, jó kis nyári illat, de kevésbé tartós, ami végülis nyáron nem probléma. Csak fújóst vettem, de maradok is annál, mert annyira nem tetszik, hogy beruházzak rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

angelina69

2019. április 20.

Ezzel az illattal vagyok úgy, hogy tetszik is, meg nem is. Egyrészt nagyon szépnek tartom, mert nyújt egyfajta harmóniát. Kellemes, lágy, nem orrba vágós. Ahogy a citrus, a zöld tea, a jázmin összeolvad benne, majd a pézsma megmelengeti, és az egész egy kecses nőies illattá alakul. Nagyon szép. Van benne hűvösség és melegség is. Másrészt, valamiért mégsem érzem kimondottan az én illatomnak. Egy idő után zavar a hűvössége, már-már savanykásnak érzem. A kellemesen meleg időben tudja igazán megmutatni magát. A tartósságával semmi kivetnivaló nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

Barbe

2019. március 25.

Nem egy nagy durranás, egyszer megvásároltam és még van belőle! Amikor keresek valami kedvemhez valót, ezt egyre inkább hanyagolom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

eveartstar

2018. november 18.

Hű...
Gondoltam én naívan, felfújom az eredetit, mielőtt megveszem a dupe-ot.. ;) Ja csak hogy az köszönő viszonyba nincs vele...
Először citrom illat csap orrba, azt hiszed ennyi az egész, hát nincs is ebben semmi ördöngősség, majd kisvártatva előbújik egy finoman édes teás illat aminek a szagolgatását nem bírom abbahagyni, és az egyik összetevőtől állandóan nosztalgikus érzésem támad...azonnal ki akarom szagolni hogy melyik is az!...ezért újból és újból meg kell szagolnom...és így tovább a végtelenségig..😁 Kell belőle még egy kicsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

Hű...

silence

2018. október 16.

Imádtam ezt az illatot, nekem Ő az igazi "Ange ou Démon le secret EDP"! Első találkozásunk 2009-ben volt, amikor megjelent. Egy rendelésemhez kaptam mintát, amit kipróbálva teljesen magával ragadott, a csuklóm egyenesen az orromra tapadt, azonnal be kellett szereznem egy 50ml-es változatot. Nekem Ő olyan kis könnyed, légies, de mégis intenzív, olyan egyik virágról a másikra repkedő pillangó :-) Tavaszi-nyári illatom volt, rajtam extrán tartós is volt, még este, tusolás után is éreztem magamon. Amikor elfogyott az 50ml-es üvegem, újra megvásároltam, de később már csak a 2014-es kiadását kaptam belőle, amit sajnos nem érzek már annyira extra tartósnak, mint az eredetit :-( Ennek ellenére ÖRÖK, és újravevős termék nálam, nem tudnék nélküle létezni!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)