Givenchy

Ár:   16900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: citrom, tea levél, tőzegáfonya,

Szívjegyek: bazsarózsa, jázmin, vizi liliom,

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, fás jegyek.

Csere is! Givenchy Ange Ou Démon Le Secret EDP (2014)
Ár: 600 Ft vagy csere , Eladó: Lulu6
Állapot: 5 ml/kb.2 ml, Helyszín: Rákóczifalva, fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxposttal tudom küldeni.
Ár: 4000 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: +foxi

mafalda

2021. október 1.

Nagyon finom, lágy kellemes illat. Szerintem kortalan. Különleges de hétköznapra is ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Linett21

2021. június 19.

Rajtam ez barackos ice tea. (Bár igen, tudom, hogy nincs benne barack, nekem mégis olyan, mintha.)
Frissítő, nyári, teás illat némi citrommal, pont az évnek egy ilyen kánikulás időszakára tervezve, nyami, imádom :-)

Kifejezetten nappali illat, munkába járós, rohangálós; alkalmi eseményre valahogy sosem választom.
Kb. 1 óra és a tea/citrusok után a bazsarózsa, a rózsa és liliom veszi át a főszerepet; és újabb 1-2 óra után jön a lágy, fás-pacsulis lecsengés.

És itt a baj: a tartóssága (rajtam) sajnos, igen vérszegény, illanós. Jó esetben 3 óra, naponta többször újrafújós.
Jó tudni, hogy a 2014-es, most is kapható parfi már egy újrakomponált verziója az eredeti, 2009-es illatnak. Volt ahhoz is szerencsém; az klasszisokkal jobb, üdébb; no meg tartósabb is... csak már ugyi, azt nem lehet kapni. (Köszi, IFRA! :-( )
Tekintettel arra, hogy ez mégiscsak egy Givenchy-illat (és így azért van egy szabad szemmel is jól látható ára); ár-érték arányban talán mégsem ez a legjobb választás mindennapi fújkálásra. Szerintem. Ezért - fájó szívvel, de - mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Bridge29

2021. május 26.

Hú nagyon friss citrusos teás illat. Mindenképp nyáron használnám. Sztem bárkinek jól állhat kortól függetlenül. Nekem van egy kis friss tiszta hatása is . Nekem kicsit tusfürdős illat . Abszolút nem tolakodó. Irodabarát. Igen tusfürdő. Tartósságot még nem tudok írni,mert még tesztelés alatt áll. Nekem egyelőre 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

floracska6

2021. március 17.

Isteni teás illat, főleg nyárra tudom elképzelni, frissítő és nem túl édes. Nem tucatillat, viszonylag tartós. Sajnos a megreformálás előtti verziót még nem próbáltam de ez nekem teli találat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Burberryfan

2020. június 18.

Ő egy szenzációs illat! Annyira finom citrusos,de nem fanyar hanem édesen citrusos! Párom egyik kedvence,ha ez van rajtam mindig megdícsér "milyen finom illatod van"!😀 Bármikor viselhető illat,bármekkora mennyiségben! Esélyes,hogy beszerzem üvegében is! Viszont lehetne tartósabb,sajna rajta nem túl tartós,de az illat pótol mindent!❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

mkdorina

2020. február 19.

Gyönyörű alkotás, ahogy ez a többi Givenchy parfümre is igaz. Ez a 2014-es változat számomra kellemesebb, frissebb mint az elődje, de érzékibb és szexibb. Felöltözök csinosan, hajamon elvégzem az utolsó simításokat, felkenem a vörös rúzsomat, majd adok egy löketet az önbizalmamnak ezzel az illatbombával. Nem tudok nélküle létezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Erikaaida

2019. december 26.

Citromos teának hívom. Kellemes, citrusos, nyáron előszeretettel használtam, a tartóssága viszont közepes. Volt szerencsém idén Párizsban tartózkodni a hőhullám idején, és a 40-42 fokban gyakorlatilag semmit nem lehetett érezni belőle....Még szerencse, hogy vittem az akkori új szerzeményemet- Cacharel Yes i am-, az a forróságban is működött.

Fel kell, hogy pontozzam. Jó néhány édes parfümöt szereztem be mostanában, de ebben a hűvösebb időben újra elővettem ezt a virágos, lágy angyali démont. Biztonsági játékos,nem hivalkodó, sokan dicsérték már rajtam.A reklámja full szexualitás, nagyon tetszik, valahogy az illat kihozza belőlem az érzékiséget.
A Givenchy illatok olyan sikkesek. Jár a maximum pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

A Givenchy illatok olyan sikkesek. Jár a maximum pont.

nyuszo

2019. október 28.

Angyali illat...
Nekem talán túlságosan is.
Könnyű, friss, üde.
A démont végleg sikerült kiűzni belőle, az eredeti Ange ou Démon-ban még megvolt ez a kettősség, talán ezért is tetszik nekem AZ sokkal jobban.
Ez hamvas angyalkáknak való citromos-áfonyás jeges tea, meleg nyári napokra.
Én jobban szeretem a mélyebb, fajsúlyosabb illatokat.
Így maradok a 'fekete angyal'-nál (L'ange noir) és az Accord Illicit-nél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

Angyali illat...
Nekem talán túlságosan is.
Könnyű, friss, üde.
Ez hamvas angyalkáknak való citromos-áfonyás jeges tea, meleg nyári napokra.
Én jobban szeretem a mélyebb, fajsúlyosabb illatokat.
Így maradok a 'fekete angyal'-nál (L'ange noir) és az Accord Illicit-nél...

simbenz

2019. szeptember 28.

Hihetetlen, hogy a legnagyobb kedvenceimről még nem is írtam! Nekem az Ő illata maga a boldogság. Az a fajta, amiről már akkor tudod, hogy imádni fogod, amikor az üvegének fújókáján át először beleszippantasz. Gyönyörű, játékos, édes és citrusos is egyben, van benne egy teás vonal, számomra évszaktól független. Mindig jókedvem lesz, ha megérzem magamon. Nem Ő a legtöbbet dicsért parfümöm, mégis Ő az, aki mellett akkor is kitartanék, ha mindenki leszólná. Nem tudok betelni vele, függőséget okoz! :D Annak ellenére, hogy az ára borsos, mindenképp Top 3-as. Nekem az üvege is bejön, a tartósságára sincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Lizz07

2019. május 31.

Kedvenc nyári parfümöm. Nem bántóan harsány illat, ilyenkor a visszafogottságot kedvelem és ez tipikusan ilyen. Egyáltalán nem tolakodó és a mindennapokban is megállja a helyét. A tartóssága tényleg vitatható, de egyszerűen nem tudok róla lemondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)