Givenchy

Ár:   13690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: neroli, amalfi citrom, tea, jázmin, afrikai narancsvirág, frangipani, pézsma, pacsuli, cédrus, vanília

Fújós ❣️Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir
Ár: 1500, 2500,4500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 1500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Yeticica

2019. augusztus 24.

Timi8 - amtol szereztem be a fuffancsomat, es legnagyobb meglepetesemre o lett a nyari szignatura illatom (pedig nekem mint olyan, ez nem letezo fogalom, megrogzott parfum-pillango vagyok, szallok illatrol illatra, es csak nagyon keveseknek sikerul stabil helyet talalniuk a polcomon es rajtam).
Tavaly a Magnolia Nobile volt a nagy kedvenc, idenre annyira orrbamaszoan citromos maradt rajta sokaig, hogy fele se neztem.
Na de a kis titkos elixirrol: elsore nemigen tetszett. Fura volt, a teas resz bejott de aztan valami ferfiasat veltem erezni rajta. Masodjara is. De aztan megis rakivantam, es egyszeriben imadtam! Kerestem azt a zavaro jegyet, mint egy vadaszkopo szilatoltam magam reggeltol delutanig (aztan ujrafujas kovetkezett), de azota sem talalkoztam vele.
Rajtam a tea vegug tartja magat es ennek azert is orulik, mert E A green tea-je ota tudom, nyaron milyen jol tud esni ez a jegy (csak az annyira elcsepelt es lepkefing, hogy mergemben toredek aron eladtam a teli uvegemet tavaly).
Szoval ez egy ude, hatarozottan teas, leheletnyit fustos (!) , friss, narancsviragos illat. Rajtam. Oezsmat nyomokban sem erzek szerencsere, es hogy litol elixir, azt sem tudom. Csajoskodos, vidam illat nyarra. A fufum pont kitart a nyar vegeig, aztan jovore meglatjuk. Egyelore hatarozott 5 csillag, mert az en finnyas orromnak is barmikor jol esik ezen a nyaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

angelina69

2019. június 3.

Múltkor elkapott a turkálhatnék, és előszedtem a mintácskáimat, hátha találok valami elfeledett, hanyagolt illatot, ami illene ide a kezdődő nyári melegbe. Még magam is meglepődtem, hogy nahát nekem miket rejt a fiókom. Ott volt ez az illat is... Gondoltam, adok neki esélyt, és néhány napig elkenegettem magamra, mert sajnos nem fújós volt. Nem is tudom... Elbizonytalanított. Az elején nagyon citrusos volt, számomra már-már zavaróan. Aztán eljött, mit jött, robbant a narancsvirág. Rajtam nagyon sokáig szinte csak az dominált. A többi illatjegy alig-alig mutatkozott meg, vagy egyszerűen csak belesimult a kompozícióba. Nem az én ízlésem, nekem valami hiányzik belőle. Egyébként tényleg egy üdítő, enyhén édeskés, kicsit savanykás illat. A minőségét és a tartósságát csak dicsérni tudom. Nem kifejezetten kánikulában, de ebben a kellemes nyári melegben szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Renike77

2019. május 4.

Különleges, erős, nőies illat, "kékszőlős" (a narancsvirág illata, mint kiderült).
Nagyon csajos, nagyon tartós, igazi elixír. A férfiaknak nagyon tetszik.
Az Ange ou Demon-okhoz nyomokban hasonlít, aki azt keresi benne, ezt a parfümöt kerülje el. Nem is értem, miért ebbe a vonalba szánták. Azoktól jóval erősebb és a "kékszőlő" miatt egész más.
Az idei évben találkoztam először ehhez hasonló illattal, (ami szintén nagyon csajos és különleges, épp a kékszőlő miatt) ez a (méltán népszerű) Givenchy L'Interdit (2018).
Mindkettő igazi felüdülés, csodás különlegesség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Nagyon csajos, nagyon tartós, igazi elixír. A férfiaknak nagyon tetszik.
Mindkettő igazi felüdülés, csodás különlegesség.

Timi8

2019. április 19.

Ez egy remekbeszabott darab. Nem kispályás egyáltalán. Van benne vmi infantilis-gumibogyòszörpös vonal, ami azért hamar lágyul, rajtam kékszőlősödik, de a lédùs gyümölcsössége alapvetően mindvégig megmarad. Szépen egyensùlyban tartják mindezt a virágos jegyek és a kifùjást követően nem is sokkal becsatlakozò zöldtea. Nem tùlzòan édes, jòl áll neki a pici fanyar-friss akkord amire a pacsuli is ráerősìt. A jázmintòl féltem de egyáltalán nem kòlint fejbe, nem sok. Simán rámondhatò, hogy négyévszakos de én inkább mégis napocskás időhöz társìtom, tavasztòl őszig, kifejezetten nappali illatnak. Külön plusz pont, h. Lacimnak nagyon bejön, van, h.kéri is, h.ezt fùjjam. Sokáig nem tartottam nagy szàmnak, olyan "egynek elmegy" darab volt... De vannak illatok, amikre csak ùgy rákìvánok, és semmi mással nem tudom olyankor helyettesìteni. Na, ez is olyan! Minden nap nem tudom elképzelni, hogy ezt fùjjam, de amikor ez kell akkor ez kell! És legalàbb most már tudom is értékelni.
Simán el tudom képzelni egy olyan hölgy nyári darabjának, akinek a szignatùraillata egyébként a T.M. Alien. Ha a kánikulàban az már fullasztò vagy tùlzòan testes lenne (sztem az is), ez egy baromira jò, frissebb, gyümisebb, pezsgőbb alternatìva arra.
Nagyon tartòs parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon tartòs parfüm.

karaibrahimgil

2019. január 27.

Úgy 5-6 évvel ezelőtt a kedvencem volt. Teljesen más, mint a sima Ange ou Demon, na és a Secret verziója (nekem ez utóbbi egyáltalán nem tetszik). Besokalltam tőle, ezért miután elhasználtam egy 50 ml-eset, nem hiányzott egy ideig... Egészen mostanáig. Enikőnek és a cserénknek hála hozzájutottam egy nagyobb kiszereléshez. Ugyanazt érzem, mint évekkel ezelőtt. Meleg, édes, nőies illat ez, nincs benne semmi az anyaillat szúrósságából. Csodálkozom, hogy nem gyümölcsös, hanem teás-virágos, mert engem inkább valamilyen szörpre emlékeztet. Télre ideális. Az üveg formáját pedig imádom, szerintem Mugler Alienje ihlette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

bojti11

2018. december 28.

Egyik kedvenc téli parfümöm. Finom púderes illat. Nem túl erős, nem tart egész nap, így a visszafogottsága miatt nem zavaró mások számára. Ezért ez a hétköznapi, “irodás” parfümöm télen :) Érdekes, nyáron nem bírom elviselni magamon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

silence

2018. október 28.

Amekkora szerelem nálam az Ange ou Demon Le Secret EDP sima változata, ez az Elixir akkora csalódás volt számomra 😔
Csak egy 1ml-es mintát rendeltem belőle, amit gyorsan egy nap alatt el is locsoltam, vártam tőle a csodát..... amit sajnos nem adott meg számomra, bármennyire is szerettem volna.
Az első fél órában nekem tömény virágkatyvasz, elsősorban a pacsuli tör előre erőszakosan, én meg kb. 2 percenként szagolgatva a csuklóm, próbálom beazonosítani, hogy mire is hasonlít? 🤔 Először arra gondolok: pont ilyen illatkavalkád van a parfümériákban, amikor belépsz.... de aztán bevillan: "NEM! Úristen, ez egy 20 évvel ezelőtti Avonos parfüm illata" 🤭😨 No, azt hiszem, ez a felismerés el is döntötte számomra, hogy sajnos nem leszünk barátok. Aztán kb. 1 - másfél óra elteltével csillapodik a pacsuli erőszakossága, az én bőrömön ekkor bújik elő a finomabb, enyhén virágos - teásabb oldala. 🌸☕️Hmmmm.... ez már tetszik..... kezd felcsillanni a szemem! Mégiscsak megbékélünk egymással? 🙂 (mert Isten bizony, nagyon szeretném Őt is szeretni).... de sajnos nem tart sokáig az örömöm, újabb egy óra elteltével már hiába szimatolok, nem érzem őt sehol 😢 Mintha nem is raktam volna semmilyen illatot magamra! Kértem a Páromat, szagoljon már meg Ő is, hátha csak az én orrom szokott hozzá, de nem.... sehol semmi nyoma!!!!!! 😳 Összesen 2 órát bírt ki rajtam. Ez is döbbenet volt számomra, mert sokan azt mondják, hogy ez tartósabb, mint a sima Le Secret EDP, rajtam a sima ha reggel fújom, még este is érződik..... az Elixir pedig 2 óra múlva tova illant, nem akart velem tartós kapcsolatba kerülni 😞
Hatalmas számomra a csalódás, mert a sima Le Secret EDP akkora szerelem már nálam évek óta, hogy több üveggel is elfogyasztottam belőle, gondoltam, beújítok és ez majd méltó utódja lesz...... de nem! Számomra még csak a nyomába sem léphet annak a teás csodának.....
A 3 csillag azért, mert nem rossz, volt már ettől nagyobb illat-csalódásom is, és talán még el is fújkálnám, ha megdobnának egy üveggel (mert az a 20-30 percnyi teásság tetszett), és lehet hogy csak rajtam nem szeretne illatozni, kibontakozni......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Lina6

2018. április 28.

Parfümgyűjteményem állandó darabja. Finom teás, bogyós gyümölcsös illat. 4 évszakosnak mondanám. Tartóssága rajtam 8 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Ildiko9

2017. november 11.

Az alábbi vélemény, megtörtént eseményeken alapul ...repülőút. Készülődés. Chekkolás, irány a parfüméria. Nyugalom, sok-sok fújás, próba nem jó, nem kell, megvan, minek..na, ez a lila üveg érdekes, fújjuk magunkra. Semmi extra köszi, nem.
Gép késik, én szidom, várom a felszállást. Végre indulunk. Gép a magasban, kezem az arcomnál, mellettem megszólalnak mi ez a mennyei illat? Isteni...kutakodok az emlékezetben, és becsukom a szemem. Vissza az időben. Vissza ahhoz a naphoz, mikor nagyon-nagyon boldog voltam. Érzem, ahogy a gép monoton zúgását átveszi egy sötét estén az autó hangja, és benn van valami várakozás a levegőben. Feszültség. Boldogság, beteljesülés, minden.. hogy az eszem tudja, mit szabad és mit nem, de kit érdekel ilyenkor az ész? Szívből és szívvel akarom. Nem akarok számolni a következményekkel, nem érdekel semmi. Csak annak a pillanatnak élni. Megélni azt az éjjelt, megélni minden melegségét. Megélni azt, amit talán nem is szabadott volna. Váltakoznak az illatok a csuklómon, ahogy váltakoznak a képek is amik jönnek elő. Folynak a könnyeim. Újra akarom élni. Újra akarom élni azt a csodát. Újra érezni akarom. És érzem, hogy süllyed a gép, hogy megint végére ért valami, de nem csak ezek km-ek maradtak utána, hanem fájdalom, emlékek és csodák. Egy beteljesült álom csodája. "Csak egyszer úgy legyen, ahogy én elképzelem...." szól a dal. S a megkérdezitek, hogy megveszem-e ezt a parfümöt árától vagy bármitől függetlenül, azt hiszem nem. Szeretném ezt az emléket úgy őrizni a maga a tisztaságában, mint azt az egy - és csodálatos estét. Félek, a ottlenne a polcon eltűnne a varázsa. S attól is félek, ha nem veszem meg, sosem tudom újraélni - álmomban ezt a csodát...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

lapetitenoirrobe

2017. július 27.

Na végre !! :-)
Megtaláltam azt a parfümöt , ami az első kifújástól magával ragadott , es ez a csoda egésznap elkísér !
Friss, üde gyümölcsös illat alapvetően , de mégis rajtam valami mélyebb , bársonyosabb összetevők a hangsúlyosak .
Tartósságát illetően sincs panasz , körbe ölel több óra után is .
Egy igazi givenchy kincs :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Na végre !! :-)
Tartósságát illetően sincs panasz , körbe ölel több óra után is .
Egy igazi givenchy kincs :-)

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)