Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: mandarin, citrom, bazsalikom

Szívjegyek: ylang-ylang, rózsa

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, ambretta

Ár: 17000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: nem próbált 100 ml teszter fehér dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Ár: 14.000,-Ft (+posta, foxpost vagy mpl automata) , Eladó: Piri11
Állapot: használt 100 ml-ből pár fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postán maradó, foxpost vagy mpl automata

GNóri

2020. július 9.

Régóta piszkálta a fantáziámat ez a parfüm, végül hozzájutottam itt egy üveges maradékhoz. Nem egészen ilyen illatra számítottam, citrusosabbnak reméltem (erre gondolom a sárgás-arany design is ráerősített tudat alatt) Nagyon nőies, nagyon rózsás, leheletnyit citrusos. Klasszikus, sikkes, könnyedén elegáns, igazi francia illat. Lenge, virágos nyári ruhához, lobogó hajhoz illő parfüm. Sajnos én nem vagyok ez a típus - de szeretnék az lenni, szóval még barátkozunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

mmaryann

2019. június 3.

Valaki írta, hogy kicsit retro illat, ami szerintem is igaz rá, de annyira kellemes viselni, annyira könnyed tavaszi, nyári illat, hogy melegben nem is vágyom másra. Talán pár éve, még nem talált volna el, mert nem egy divatillat, nem egy tipikus Givenchy-vonal. Szeretem!! Jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Ritus33

2019. január 30.

Tavaszi, frissebb illat. Rajtam 1:1 citrusos. Kicsit még fel kell nőni hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Tavaszi, frissebb illat. Rajtam 1:1 citrusos. Kicsit még fel kell nőni hozzá.

zsuzska78

2019. január 24.

Egy kedves KM-s lánytól ajándék mintaként kaptam. Először meglepően "poros" illatot éreztem. Telt-múlt az idő, mi ez a különleges illat, ami nem a mostani illatokhoz szokott orrom érez? Másnap ismét befújtam magam, először keveset, aztán még..még. Igaza van az előttem szólóknak, klasszikus, nekem nehezebb téli, tartós, szépen összerakott jegyekkel. Citrust nem érzek ki. Érettebbnek érzem magamon viselve.:-) Lehet beruházok rá, míg lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Nenuka

2018. november 10.

Ő lesz a tavaszim terveim szerint. Ha gyűjtő lennék, pedig azért szerezném be. De nem vagyok híve a gyűjtésnek, mert képtelenség több liter parfümöt elhasználni és pazarlásnak tartom. Ez egy nagyon kellemes, nekem kicsit retro, és olyan francia nős, egyedi illat. Egy olyasmi színésznőt tudnék társítani hozzá, mint Audrey Hepburn vagy Bridget Bardot 30 körül, kosztümben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

kvin

2018. július 14.

Ha nem olvasom, hogy "régi" meg "klasszikus", eszembe nem jutott volna. Tény, hogy nem édes, de számomra hasonló a többi, manapság divatos virágos illatokhoz. Valami nem tetszik benne (lehet, hogy az ylang-ylang?), az eleje ráadásul erőteljes citromos rózsa, mint egy bizarr limonádé: jeges citromos vízbe dobált rózsaszirmok pici bazsalikommal megszórva. Nekem ez az összjáték nem jön be, ráadásul hosszútávon egyértelműen uralkodnak a virágok, nem friss vagy citrusos illat. Sőt egyáltalán nem mély vagy fűszeres, pézsmás. Virágos.
Legalábbis rajtam így működik, és az ilyeneket nem szeretem. Pedig roppant tartós, még másnap is érződik a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

széva

2018. június 27.

De szép tiszta illat, annyira érezni ,hogy nem a mostani divat szülte. Olyan jó,hogy vannak még ilyen klasszikus vonalat követő parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Pünyike

2018. január 15.

Csere útján jutottam hozzá, még nem ismertem ezt az illatot. A véleményeket elolvasva általában nyári/tavaszi, kellemes, letisztult, virágos, tiszta, nem harsány illatnak írták le. Amikor először próbáltam ki, tömény kocsmaszag csapott meg (nem füstös, hanem piaszag!). Nagyon nem tetszett, nem is használtam. Néha elővettem, megszagoltam, hátha, de nem, továbbra sem tetszett. A napokban ismét a kezembe került, és teljesen megváltozott a véleményem. Nyáron cseréltem, őrült kánikulában fújtam magamra, valószínűleg ez volt a gond. Az én orrom a kesernyés, citrusos illatokat bírja elviselni nyáron, esetleg még az igazán tiszta virágillatot. A bazsalikom nekem sok melegben. Viszont ebben a hidegben nagyon kellemes. Az eleje tényleg elég hangsúlyos, az ember orrát (legalábbis az enyémet) megcsapja a bazsalikom és semmi más. A citromot sem "frissen, tisztán" érzem benne, hanem fűszeresen. Olyan, mint a kandírozott citrom. Nagyon édes, tömény. A rózsa kellemes benne, határozottan lehet érezni. Egyáltalán nem mű, a sok rózsás parfümmel ellentétben. Rózsalugas illata van. A tonkabab és a pézsma ad egy kis mélységet neki, de ami elnehezíti számomra, és kizárólag téli illattá teszi, az a bazsalikom és az ylang. Emiatt a "nehézség" miatt nekem nappalra sok. Fiatalabb korosztályon nem nagyon tudnám elképzelni. Érdekes, hogy mennyire különbözőnek érzünk egy-egy illatot. Tartósságára nem lehet panasz, rajtam órák múlva is erősen érezhető. Összességében nagyon kellemes, mély, nehéz, fűszeresen virágos illat számomra. Nem ez a kedvencem, de már nem bántam meg a cserét és megválni sem akarok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 12.

A klasszikus illat kedvelőinek jó szívvel ajánlom, benne van az a valami, ami különlegessé teszi. Cseppet sem harsány, hanem kifinomult, igen kellemes illat. Különösen felüdítő a mai semmitmondó illatok világában ez a 2010-es kompozíció, és jó, hogy webáruházból még ma is beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Poptie

2017. április 9.

Finom, letisztult, nyárias, citrusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Finom, letisztult, nyárias, citrusos.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)